Подарунки від колишніх

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Mavra, 9 Квітень 2010.

  1. Mavra

    Mavra New Member

    Колись давно зустрічалася я з хлопчиком. Я в нього перше кохання, ахи вздохи... і ледь не на кожне побачення він до мене приходив з букетом троянд (завжди 7 штук, бо це моє улюблене число) і ведмедиком. Десь так після 15 ведмедика всеможливих кольорів і фасонів ми чомусь трішки посварилися. Скориставшись моментом, я сама поїхала на Помаранчеву революцію. В той час хлопчик вже питав поради в моєї молодшої сестри, чому я з ним не дружу, може щось змінити. Оскільки через ведмедиків сміялася з мене вся сім'я, сестра не довго думаю сказала, щоб він попробував подарувати мені якийсь інший подарунок, може це розтопить моє серце. І що ви думаєте, приїжджаю я з Києва, стоїть на пероні мій красавєц з ... помаранчевим плюшевим песиком! Оригінальний був...:girl_in_dreams:
    І ще один момент хотіла б зачепити в цій темі. Чи віддавати подарунки ексикам? Якщо це справді дорогий подарунок, ювелірний виріб, за який хлопець виклав чималі гроші? Раніше пробувала, але це ніби ображає хлопця до глибини душі, особливо, якщо розходитися і залишатися в добрих стосунках.
    А заручальні колечка? Якщо вам пропонували вийти заміж, ви погодились, а потім хлопець зрадив вам, звісно ніякого весілля не буде! :girl_feminist: Куди їх дівати? Одне в пориві страсті викинула при ньому з вікна машини на трасі. Ще два лежать... Мама з мене сміється, каже, що збираю золото, щоб на старості років собі зуби золоті вставляти і по діамантику на передні. :girl_haha:
     
    Останнє редагування модератором: 9 Квітень 2010
  2. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Я не віддаю. Бо не хотіла б щоб мені віддавали...що з тими подарунками їм потім робити? Передаровувати? Золото сплавляти можна, а духи, одяг чи ще щось?
    В мене є заручальне колечко, і я навіть його ношу. Воно мені дуже подобається...шкода щоб лежало в шкатулці...

    Щодо подарунків, мені хлопчик одного разу подарував кухонний фартух, рукавички і рушнички...в мої 16 років! Я була шокована.
    Колишній 3 дні народження підряд дарив колечка, і 1 раз просто так, я вже потім натякнула, що їх в мене достатньо тепер:)
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2010
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Ого!! то вам так часто роблять пропозицію руки і серця?:girl_cool: Чи то просто колечка?
     
  4. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    мені колишній теж колечко подарував,то я собі потім кульчики зробила:girl_flirt:
    а для чого віддавати??він ж непозичив,а подарував))))
     
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    У мене теж було купа того дарованого золота. Колечка, браслет, кулон. Все поміняла на ювелірному на інші вироби і не роблю собі з того проблему. А не віддала лише тому, що колишній повівся так, що тепер не вартий навіть того щоб плюнути йому у ..., не те що ще якісь подарунки повертати.
     
  6. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Ні, зовсім не часто, всього 2 рази. Перше з "дитячим розумом". А після другого, тобто викинутого колечка, просто було примирення з тим самим і відповідно ще одне колечко... Але "горбатого могила виправить".
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2010
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

     
  8. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Знаю, що в США дівчата завжди віддають свої заручальні колечка. Навіть коли вони стають дружинами і через 20 років розлучаються. То неписане правило - віддати подарунок чоловіку, а той вже здає його в магазин і отримує свої гроші назад. От тільки шкода, що в нас готових виробів не приймають, щоб потім їх продати, все тільки на брухт.
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2010
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Перше бажання було все повикидати...я так і зробила...прямо через балкон...
    Але деякі речі все ж таки залишилися, от хороше взуття наприклад, ну не викидатиму ж я його, якщо воно мені дуже зручне та якісне...
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Я колечко, яке одержала в подарунок від хлопця, не викидала і не віддавала. Спочатку дуже хотілося віддати - щоб продемонструвати "Дивись яка я, знай, що це кінець", а потім стало шкода - воно з діамантом... От я і лишила його собі - як компенсацію, так би мовити. І ще кілька речей золотих теж не віддала :girl_haha: Я їх і зараз деколи ношу.
    Я знала, що для нього це не цінність в плані грошей і що він не буде це все здавати на брухт, передаровувати чи перепродувати. То вирішила, що краще я це буду носити, ніж в нього буде просто лежати.

    І взагалі, інші подарунки я теж не віддавала, як і своїх не просила назад.
     
  11. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    то що, зберігають чеки на подарунки по 20 років, а раптом повернути прийдеться:lol:
     
  12. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Ну, не знаю....як на мене, віддавати подарунки не є досить достойно. Вже мовчу, про те, щоб їх приймати. Коли чоловік дарує подарунок, він це робить від душі ,з певними почуттями, з певним змістом і тд. То для чого потім забирати ,чи віддавати їх? Який сенс вкладаєте в віддачу-передачу цих подарунків? Все, в нас більше НЕ ЛЮБОФФФ, на ,забирай?

    Занадто я горда до таких речей ,щоб віддавати....Невже тоді я була достойна цього презенту, а зараз ні??? Якщо так думають чоловіки,які просять подарунок назад, то гріш ціна такому мужчині...

    На рахунок заручальних колечків, тут я вагаюсь. Бо занадто то символічний подарунок. З вееееликим змістом...Не впевнена ,що змогла б носити потім те колечко, якщо б не була з тією людиною. Тому, тут вже вирішує кожен сам, по мірі свого "вкладання змісту" в таку річ.

    В мене не було таких операцій "прийому-передачі" подарунків. Все, що дарували залишала собі....Це ж не квартиру з машиною вам задарили, що просять повернення, а якісь суваніри, колечка, браслетики і тд. То трошки дрібязковість ,в порівнянні.
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Я теж не просила своїх назад, хоча один з них отримала, правда вже трішки не в тому вигляді. Моя колишня "майбутня свекруха" принесла мені на поріг мій портрет в рамці, який я колись малювала на подарунок "коханому" у художника, сидячи без руху 2 години і розбила його прямо на порозі. Той весь папір порізався від розбитих кусочків скла. Отак я отримала назад свій подарунок. А ще чула що вона грозилася познімати мені з рук всі колечка, що він подарував. Але ж я йому теж дарувала золото, то його вона мені не принесла.
     
  14. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Це все через тогочасний емоційний стан,:girl_emo: бо в такі моменти ніхто не роздумує над тим, до чого це може дійти... :aggressive: А знаєте розумно казала Скарлет- "У меня сегодня болит голова , я об этом подумаю завтра",тому зопалу нічого не треба робити. :girl_wink::girl_blum:
    Я також не віддаю,і в душі часто бурі бувають,хочеться все перевернути, :girl_devil: але... все одно нічого тим не зміниш , ні людей ні обставини. Просто коли я відчуваю обіду:umbrage: чи дискомфортно мені в цьому ,то нехай собі лежить "НА ЗГАДКУ ПРО ГАРНІ ДНІ":girl_flirt::girl_in_love:
     
  15. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Ой, в мене теж був знаковий випадок з "колишньою майбутньою свекрухою". В неї був день народження, ювілей. Мене запросили, і я страшенно не хотіла туди йти! Я вже просто відчувала початок кінця стосунків. Довго думала що їй купити, щось таке, щоб не пам'ятка, випилося, всохлося чи порвалося, аби вона мене не згадувала потім. Вибирала всю обідню перерву подарунок і нічого не знайшла. В кінці кінців купила гарну вазу, будь що буде, думаю. І після забави вона ту вазу запхала в паперовий кульочок, коли виходили з ресторану, ручки пакета обірвалися, а ваза відповідно розбилася на сходах... Всі переді мною так вибачалися, так вибачалися :girl_wink::girl_haha:
     
  16. tunsi

    tunsi New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Десь рік тому у моїх знайомих був такий випадок:донька зустрічалася з хлопцем,збиралися одружитися,хлопець дарував багато золотих прикрас,уже й заручини були,та все розпалося,молоді посварились і батьки хлопця захотіли назад усі подарунки.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    якщо вони знали про ві подарунки, то може вони і гроші на ті подарунки цому давали? А якщо так, то мали право й забрати. А чого ж хлопець не заборонив їм забрати?
     
  18. tunsi

    tunsi New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

     
  19. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Ну...! раз захотіли ,то що поробиш ,тут тре віддавати ,бо на добро все одно не піде , але і їм також ,думаю.:beee: Речі тому і називаються подарунком,дар-даровизна ,а вона не підлягає поверненню, цеж не позика.:girl_cool:
     
  20. Pliuka

    Pliuka Active Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    А я після того як розійшлись з колишнім (поїхав в далеку Канаду), всі подарунки акуратненько поскладала в коробочку, бантиком зав"язала і закинула десь далеко в шафу, пройшло десь роки 4, ми робили ремонт, все перебиралося і та коробочка плавно перемістилася у смітник (нічого дуже цінного там не було, всілякі песики ,слоники і тп.), тільки попередньо забрала колечко, яке подарував на заручини і листи, які писав мені з тої ж далекої Канади. Колечко хотіла переплавити разом з рештою кусочків золота - не вдалося, до повної ваги воно було зайвим. То так поки що і лежить. А листи ото може ще 4 роки полежать і теж перемістяться у смітник:girl_crazy: