Перший танець

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Inka Blond, 7 Листопад 2008.

  1. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Хотілося б дізнатись як ви обирали музику на перший танець. Чи довіряли все музикантам? Мені не хочеться стандартної пісні (такої, яка звучить практично на кожному весіллі), а хочеться щось таке, що буде ще довго нам нагадувати цю мить. Поки-що ми зупинилися на одній іноземній пісеньці, яка нам дуже-предуже вже подобається, але є одне "але", те що вона іноземна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Буцька

    Буцька Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    В нас не було музикантів,був ДіДжей.Самі вибирали перший танець.Для нас це було важливо,щоб показати свої почуття.Була пісня Зіброва "Ти для мене все"Але це було 3 роки тому.Зараз є багато укр.пісень гарних.Можна вибирати.
    .
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Перший танець

    А у нас був вальс з к/ф "Мой ласковый и нежный зверь" - така мелодія чудова... Ми коли з музикантами домовлялися, основним було питання, чи є у них в репертуарі ця мелодія :D Правда, музики у нас були знайомі, то ми і не перебирали, коли виявилось, що вони це виконують.
    Досі, як чую, аж серце тремтить. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    В нас музиканти самі почали співати "Моя русява наречена" - я навіть не задумувалася про особливу пісню...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    У нас була пісня "Nothing's gonna change my love for you" http://www.youtube.com/watch?v=MLxTEV5vpyg

    Там слова такі класні - якраз по темі. Ми її хотіли як перший танець ще задовго до того як вирішили одружитися :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    О! У вас була також іноземна пісня! До речі дуже гарна! А як всі реагували? Ніхто не возмущався, що вона не українська і що слів не можуть розібрати?
     
  7. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Ну... в мене чоловік іноземець взагалі-то :shy:
    Але не в тому справа - то наше весілля - яка пісня нам найближча під таку і танцюємо.
    І ніхто не возмущався, навпаки - всім дуже сподобалось:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    А чому хтось повинен возмущатися????

    Це є Ваше весілля, ваші спогади і т.д.
    Ми мали постановку під Ларуц Фабіан, але в силу деяких причин..... забули диск вдома, де та пісня була адаптована, тому танцювали під вальс з кінофільму " Мій ласковий і ніжний звір"
    І взагалі,якщо заморочуватись , що ЩОСЬ КОМУСЬ не сподобається ....Єдина річ, це чи плаття сподобається нареченому...Мій приблизно знав, який фасон, тому сильно не переживав, що воно не пишне і трохи " неформатне"...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    я взагалі про перший танець не думала, все йшло собі, як по маслу, я ні за що не хвилювалась, і просто відчувала себе королевою балу :)))
     
  10. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Мені подобається цей вальс, ми навіть пробували під нього танцювати. Але танцор з мене поганенький, про коханого - я взагалі мовчу!:umbrage:
    А вибрали пісеньку Lauren Christy - Color of the night.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Ну і вперід:haha: А навчитись танцювати Ви ще зможете, то не проблема. Наречені за пару занять вчаться:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    В нас також була "Русява наречена", яку сама ж і обирала. Але на ній трохи стався казус з піротехнікою. Потім був дубль 2 з іншою також мною обраною. До тепер вважаємо своєю піснею Максіма "У раю" і слова мені ВСІ там підходять для цього дня
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2008
    • Подобається Подобається x 2
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Перший танець

    Ми з чоловіком вдома вальс танцювали, пробували. А як діло дійшло до танцю, у мене ледве істерики не сталося (єдиний казус за все весілля), я не могла танцювати у свому пишному платті отой вальс, плуталася, спідниця мені "заважала"... вийшли з положення просто - танцювали "три кроки" і все тут. Було дуже гарно. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Ми довго вибирали пісню для першого танцю і зупинились на англомовній. Правда, не знаю ні назви, ні виконавця, але слова там дуже гарні: "we are two flies in the honey as happy as one can be", "to marry we're old enough plenty you and I"... Постановку віденського вальсу тренували щоденно два тижні. Але воно дійсно було того варте. Дуже хвилювалися за якість, та коли закінчили танцювати вдруге на біс, ми вже були впевнені, що далі свято пройде якнайкраще. Про мову пісні навіть не задумувались. Багато гостей розуміли англійську... Головне, що ми розуміли :)
     
  15. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець


    Ой, ви мене так заінтригували :xaxa:
    Згається знайшла!! http://www.leoslyrics.com/listlyric...52A48E363BF4E63008405F7DE966?hid=geHhg0C9oCc=
    Але от шоб послухати пісню.... Знайшла таке http://www.archive.org/details/CollectedWorksOfJ.W.MyersPartThree

    Пісня дуже стара.. Можливо у вас була у сучасній обробці?
     
  16. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Ми пропонуемо молодятам самим обрати пісню під яку будуть танцювати свій перший танець-танець молодого подружжя:)
     
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Шикарна пісня!!!:clapping::clapping::clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    А в нас буде щось із репертуару Frank Sinatra :)
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Перший танець

    А я ще не вибрала собі :sad:
    хочу щось красиве з українського репертуару!
     
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    а в мене буде Вальс з мого ніжного ласкавого звіра та тангоіз Запаху жінки;)
    звісно, ніяк не обйтис без Миходили Гадюкіних
    ..шось в мене надто довгий перший танець получився:)