Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Уляночка, 3 Лютий 2011.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    За кілька днів буде 3-річниця мого перебування на цьому форумі...от я і задумалась, скільки всього тут відбулося...скільки тут пережила..скільки людей зустріла (і віртуально..і реально)....і зрозуміла одне - таки людині властиво помилятися...я,наприклад, в багатьох випадках повелася тепер по-іншому ...змовчала...не написала..написала по-іншому..прислухалася...втрутилася...не звернула уваги чи навпаки покритикувала etc.
    Чи готові ви бути чесним з собою і зізнатися в своїх "промахах"?

    Ну було кілька ситуацій, але чомусь спокою мені не дає 1...чогось тривожить мою душу, коли я просто навіть бачу нік тієї людини....мабуть, зробила я боляче людині...Марічко, пробач....
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    готова ) але стараюсь не промахуватись... бо тут всi живi люди, але життя у всiх рiзне... емоцii, вiдчуття, характер - як не розумiю чогось то не дае менi право -бути зверхньою, стервозною, повчати, глузувати... форум то не мiсце злиття негативу. Хоча часами моi дописи здаються досить холодними, але вони без негативу .

    вiдчуття вини не е поганим, i робить вам честь за вмiння зрозумiти та вибачитись . Молодчинка.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    бачите..мабуть,не всі готові...за 100 переглядів ваш єдиний допис,хоча думаю,що багато хто покопирсався в собі:girl_emo::girl_yes:
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    я от подумала - про дописи - не жалію
    бо часто один коментар переписую по 5 разів
    а от жалію про одне - але то хіба приватно скажу, тут не напишу)
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....


    взагалі..я більше години думала, маючи вже готову тему,чи варто її оголошувати, бо не знала/не знаю, чи хтось захоче відписувати...
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    Про дописи не жалію. Хоча є декілька які писались на емоціях, і охолонувши їх можна впринципі не писати на широкий загал, ну але вже написано, нехай.
    Перед тим як написати і додати відповідь, буває довго вагаюсь чи воно треба, буває що довго пошу потім все витираю і нічого не відповідаю...
    Стараюсь уникати провокативних тем, не тому що не знайду що відповісти, а тому що неохота дискутувати і створювати ажіотаж навколо дискуссії.

    Деколи в мене немає бажання взагалі нічого писати, тоді лише читаю.

    Бажання написати модераторам щоб якійсь мій допис видалили - не було ні разу.
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    Я не жалію, бо жаліти за розлитим молоком не варто. Воно вже розлилось. Отже якщо я щось написала на форумі і натиснула кніпку Додати віповідь - все воно вже пішло і пропало. Можу помилятись, можу непогоджуватись але не жалію.
    Визнаю помилки, може не зразу але з часом перегляну що написала, коменти інших осіб і тоді або признаю що може я і помилилась або не визнаю і все. Чи з впертості чи з вредності але є як є.
    Чи я когось образила? Напевне але шо подєлаєш.
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    А ще, оскільки також досить давно на форумі, багатьох знаю особисто, багатьох віртуально, маю більш-меньш уявлення про то хто чим дихає, і відповідно пишу не просто в масси, а конкретно до кожного, до кого звертаюсь. І при цьому точно знаю що сприймуть мене адекватно.
     
  11. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    Про дописане не шкодую, як кажуть, що вилетіло, того не вернеш. Можливо, дещо на емоціях, але ми всі люди, є досягнення, кими хочеться поділитись, є поразки, які треба вміти визнати, деколи коригувала дописи, а частіше - залишала, як є.
    Тем, які для мене "захмарні", намагаюсь уникати, хоча останнім часом все більше читаю, аніж дописую.
     
  12. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    Колись Галченя,здається в якомусь з постів дуже гарно написала про спілкування на форумі,дослівно не памятаю але зміст: що ми часом приходим на форум з якимись своїми "негараздами"і тут вибухуємо як вулкан,а потім це вщухає і іноді багато з написаного здається зайвим...і вона таки права.
    По темі:Є дописи про які відверто шкодую,бо через чуже/невірне тлумачення,(інтонацію ж не передаш) вони стали провокативними і відповідно потягли за собою певні -- і переживання.
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    оооооооо....навіть можна сказати про емоційне вигорання..інколи таке буває після дискусій на ДП...ЧОЛОВІК ТОДІ КАЖЕ,що відключить нет..
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    Я недавно три дні грузилась - "треба було так, а потім так написати, а того не тре було писати..." Мучачу дістала конкретно. Просто деякі речі сприймаю дуууже особисто (особливо неаргументовані звинувачення в свій бік).
    Тому намагаюсь нікого умисно не ображати, не переходити на особистості.
    Жаліла напевно двічі (добре памятаю коли і за що) не за сам допис, а за наслідки які вони викликали...
     
  15. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    В мене так вчора казав... Коли я лягла спати із сльозами...Ні, мене ніхто тут не образив,я такого теж не допущу, але говорячи тут по темі "лікарі.Чи довіддячувались?", багато почала згадувати пережитого декілька років тому, і так важко стало і від спогадів і від того ,що люди які не переживали подібних ситуацій, чомусь зовсім не так тебе розуміють...
    Інколи жалію за свої дописи, бо якось мимоволі відкриваєш душу, а реакція буває двозначна. Дехто щось не дочитав, чи просто не так трактував твої слова, і від того стає боляче, або просто не приємно на душі. Але це норма життя. Бо всі ми різні. З різними характерами і менталітетом , і поглядами на життя:).
     
  16. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    ППКС. Я еще думаю, что если уже человек решил что-то сказать всему миру, он должен быть готов к тому, что мир неоднороден и может реагировать по разному. Такая вот у меня отмазка.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    Я ніколи не шкодую за написане мною,навіть якщо то було написано різко. Якщо вже вирішила натиснути кнопку "Додати відповідь",як каже Маруся-мама,значить я вже впевнена у своїй думці.Дуже часто буває,що пишу,а потім не висилаю того.І потім не шкодую,що не вислала,емоції перейшли і включився розум. Так,часто буває обідно за якісь слова інших людей,за те,що не так розуміють мою думку,хибно сприймають мої висловлення.Але то віртуальне спілкування,треба розуміти,що від цього тут не втечеш..
     
  18. atma

    atma New Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    Я не шкодую, але бувае після того коли тебе не правильно розуміють, тому що в письмі всього не передаш. Тоді думаеш нащо воно тобі потрібно? Відписую в ПП там порозуміемось, (щоб не привселюдно) потім неприемний осадок залишаеться.
    Ще хочу сказати що тут ніхто нікого не знае, незнае яке життя в ціеї людини, яке сердце, який характер, потрібно завжди поважати один одного. Ми всі одинакові, кожна людина хоче щоб її любили, поважали, це завжди потрібно пам"ятати перед тим як натиснути кнопку.
     
  19. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    чого ж, дехто з дівчат і в реалі між собою знайомий.
    По темі - я декілька разів так пожаліла, що аж модераторів попросила ті дописи видалити. Зараз намагаюся 10 раз перечитати, коли щось пишу. І все одно можу потім подумати - чи не погарячкувала, часом....
     
  20. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Перезавантаження,або Чи шкодуєте ви про написане на форумі....

    Не жалій, що було, не гадай, що буде, бережи що є:)