Печу, печу хлібчик

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 23 Січень 2008.

  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Кілька днів тому я стала власницею такої собі супер машини як хлібопічка. А саме Moulinex OW 5004 Home Bread Baguette.
    Тепер майже кожен день радую своїх близьких свіжим, запашним, домашнім хлібом і всілякими смаколиками.
    Пропоную на цій гілці обговорювати хлібопічки, + і -, а також рецепти до них, і заголом все, що з цим повязано...
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    О це цікаво! Розкажіть шо воно собою взагалі являє, бо я в свому житті ше ніколи нічого не пекла, тим більше в хлібопічці! І ше розкажіть скільки коштує таке задоволення?
     
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Казав жінці нашо воно треба, пекарня під боком... але нє, вкупила... Зо три місяці побавились, тепер десь в підвалі валяється...
    Може й витягну коли, якщо знов забуду хліба на вихідні купити...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Героїня, не інакше... Які наші дівчата все таки умнічки...
     
  5. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Хлібопічка це найпростіше що може бути. Засипаєте туди борошно, воду дріжджі, сіль цукор (все згідно рецепту), вмикаєте і за 1-3 години, в залежності від програми, маєте свіжий хліб. Машина розміром з фритюрницю все робить сама. Коштує як мікрохвильовка, є дешеві є дорожчі.

    Хоча мені особисто цікавіше в печі пекти ( під-час ремонту збудували), бо звичний хліб можна завжди купити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    А на смак він прикольніший ніж куплений? Бо я ніколи не їла самопеченого хліба,тому і запитую.
     
  7. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Звичайно кращий, колись пробували хліб з духовки? То такий самий, тільки перевага в тому що не витрачаєте ЧАС, не мастяться руки, не треба за ним пильнувати чи не перекис, чи непригорів ітд. Це найкращий вихід для зайнятих жінок, котрі хочуть потішити домашніх своїм хлібом. В деяких моделях можна ще повидло варити, і кекси пекти. Багато кулінарів її використовують тільки для замісу і підходу тіста , а потім вже перекладають у форму і печуть булочки чи печенька.
     
  8. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    цікаво

    моя бабуся сама в духовці пече, рецепт називається "на око"

    мені б її "око"

    а доведеться мабуть хлібопічку купити
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Пекли і в духовці, і в хлібопічці (Мулінекс).. В духовці чомусь получався навіть гірший за магазинний хліб.. Про хлібопічку не можу сказати щось погане. Дуже корисна штука. Хліб смачний, кращий за магазинний. Безліч рецептів. Ще не тільки хліб в них можна робити...
    Велика проблема у випічці домашнього хліба - відсутність у магазинах та ринку борошна 2-го сорту (про Київ говорю)... Печемо тільки білий хліб.. вже попухли трошки.. =)
     
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Я вже хочу тішити свої рідних!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    воно з досвідом приходить, я років зо три пекла , перш ніж мені почало подобатись на вигляд смак і структуру. А потім раз-два і готово, без ваги, без мірок. "око" відкрилось. Зарас хліб це найпростіше, так як картоплю зварити, тільки часу вимагає.

    Додано через 1 хвилину
    Надійко вперед, Вам сподобається. Всі рецепти є в додатку до хлібопічки, і в інтернеті їх купа. Якщо потрібно буде, то в ПП напишу посилання на кулінарний форум де моделі хлібопічок обговорювали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    о, а моя друга бабця мала пшеницю, ми її змололи на 1-й і 2-й сорт (на вищий сорт той млин не меле) - і перша бабця хліб пече :p
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    А в мене ше питання! Ось у нас сім'я з трьох чоловічків складається.Я хліба не їм(худаю),доцька(1,6) багато не їсть,а чоловік тільки зранку і ввечері, але багато(пів батона). Чи є можливість випікати якісь маленькі порції,щоб хлібчик завжди був свіжий? І чи можна пекти чорний хлібчик?
     
  14. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Можна, є функції на пів-порції. А чорний так само, можна з горішками, родзинками, насінням ітд. І домашній хліб чомусь довше зберігається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Маленькі? - нема проблем - менше борошна та ін. кладіть. Але час випікання не набагато менший буде.
    Чорний? - потрібне борошно 1-го та 2-го сортів... а взагалі багато рецептів на чорний. В нашій можна навіть "Бородинський" пекти... борошна тільки не можемо знайти )

    Додано через 54 секунди
    Це точно! Ні плесені ні жорсткості... ну. .в розумних рамках звичайно ))
     
  16. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    точно не пам ятаю, але у мами мінімальний 300гр. виходить
    Найголовніша перевага , що у хлібопічках завжди хліб ВДАЄТЬСЯ!
     
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Все вирішила хочу хлібопічку! В мене 5 березня день народження, а чоловік собі голову сушить, шо мені подарувати. Здається, я знаю як поєднати приємне з корисним!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Пів-батона - то небагато, Вам ще пощастило з чоловіком )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Хороша тема, актуальна. Я звернеув увагу на те, що стало важко купити якісний хліб. Продають невідомо що: на вигляд вроді хліб, починаєш їсти - ніякого задоволення. Ну я ж памятаю яким був хліб в СРСР. Чомусь зараз у нього смак як у паперу. Став купляти в спеціальних відділах в супермаркетах дорогий хліб (від 5 грн. за буханку) і що думаєте? - Невелика різниця! Є різниця, але не така вже щоб аж.
    Тому випічка хліба вдома то дуже актуально і корисно. Щоправда моя дружина до того не дійде (доведеться купувати і далі дорогий хліб), але пригадую в скрутних 90-х мати і сестра пекли вдома і звичайній електродуховці свій хліб і він був доволі смачним.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Це все добавки для пришвидшення техпоцесу і економії. Багато їзжу по Україні і як не прикро у Львові найгірший хліб. Добрий хліб часто буває у малих містечках.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1