"Окультурення" діток

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Nadijka, 6 Квітень 2008.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Круто! А як мала реагувала? Який ряд ви обрали? Бо я собі уявляю шо то певно мають бути місця якнайблище до арени....чи я помиляюсь?

    Зірочко,а дорогі вони там? Потрібно замовляти чи там є готові?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: забава для Ваших діточок!

    і мені цікаво!!!!!
    як малеча себе поводила???
    я щось навіть не уявляю, що моя Настя би там робила, і чи висиділа вона до кінця, більше 10 хвилин на одному місці не засижується
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Перпрошую за таку дивну назву, але не придумала нічого кращого наразі. Ви якраз зачепили тему, яку я хотіла започаткувати.

    Мене батьки водили в оперний театр з трьох років. У мене з цим не вийшло, бо тут це не так просто. Їхали сюди, то Дарко мав лише 2 роки, а тут не дуже ходимо, бо дорого. В кінотеатр переважно.
    Проте минулого тижня взяли його на концерт, де грав симфонічний оркестр, співав величезний хор і моя дитина нудилася лише останні 10 хвилин 2-годинного концерту. І в мене з'явилася думка, що ми упереджено ставимося до малюків. Вони цілком культурні і відчувають як і в яких місцях треба поводитися. Ну, але це цілком суб'єктивна думка.
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    пішли з Остапом в театр, а він ярий футбольний вболівальник.
    сидимо, він повертається і каже: "значить так, мама, після першого тайму йдем додому".
     
    • Подобається Подобається x 26
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    :D :D :D
    не можу дочекатися коли мій малюсік почне говорити :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    В ляльковий вперше повели малу десь в 2 роки, дуже їй подобалось, але дійсно не всім діткам подобається, багато бояться в театрі. Зараз ходить з задоволенням, потім місяць після вистави ще сюжет вистави в іграх повторює.
    В цирк пішли в 3 рочки. Дитина дивилась як зачарована, дуже їй подобалось, але 2 з гаком години то все таки забагато для дитини, під кінець трошки нудилась, а потім була занадто перезбуджена.
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Моїй подобається ляльковий театр, ходить із задоволенням. А в кінотеатр на мультфільми нехоче. Каже що вдома на DVD є.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Мій малий обожнює в кінотеатр ходити. Хоча, коли йому було два, то ми тішилися, що за нього платити ще не треба було. Він половину мультфільма спав. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Хочу зводити свою у цирк. Щось зовсім розгубилася, маю кілька запитань. Хто ходив? Напишіть будь-ласка які ряди ви брали? Які зараз ціни? Чи цікаво дітям? чи підготовляли морально і як?
     
  10. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Зірочко,а дорогі вони там? Потрібно замовляти чи там є готові?[/QUOTE]

    Не дешеві, той ведмедик важив близько 1,8 кг і коштував приблизно 80 грн. Щодо замовлення не знаю, бо я не замовляла, зайшла і купила. Але там завжди гарний вибір

    Додано через 14 хвилин
    Вперше пішли в театр в 2 роки то був ляльковий театр. Потім був цирк "шапіто". Моїй дитині цирк не дуже сподобався, а ось театр - дуже. Я саділа її на коліна і походу пояснювала на вушко моменти які вона не розуміла. Ходимо в оперний на балет і дитячі вивстави з 4-х років, але нажаль в оперному дуже мало дитячих вистав - всього 4 чи 5. Всі передивилися вже, на Лускунчик вже 2 рази ходили. Малій дуже подобається балет, дивиться і нітрохи не нудиться. Ще ходимо в ТЮГ, там нам також подобається, але багато вистав відбувається в будні, а на вихідні попадають ті що ми вже дивилися. А в кінотеатрах на мультиках ми трохи нудимося. В кінотеатрах подобається поп-корн, а коли він закінчився робити більше нічого. В цирк їздять з садочком на кожну нову програму, як вони там себе поводять мені невідомо. Все залежить від дитини, кому що подобається. Але жити у Львові, або в інших великих містах, де є всі умови для розвитку дитини і не водити дитину в цирк, театр, кіно - мені здається це ду-у-уже не правильно
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Ось сайт Львівського цирку http://www.lvivcirk.com/index.php
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    одні мої знайомі мають двох донечок, одній 7, другій 8.
    батьки мами весь час намагаються їх окультурити - музеї, художні галереї, планетарії.(за фахом ці дідусь і бабуся вчителі)
    а татові батьки дозволяють їм речі типу дивитись телевізор, поки не стошнить, їсти нездорову їжу, водять в кінотеатри на мультики типу Спанж Боб.
    думаю, що всі розумієте до яких дідуся та бабусі малі люблять ходити:p
    думаю дівчатка обовязково оцінять турботу перших, але певно то буде ще не скоро.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Про цирк. Беріть не нижче 4-го ряду. Моя мала не дуже любить коли спочатку дуже голосно музика грає, але потім звикає. Вона в мене цирк обожнює, я з нею ходжу на всі які приїжджають, от якраз і вчора були.
     
  14. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Можливо і навіть для рівноваги це необхідно. Але навіть смак треба виховувати. Ті самі мультики можно дивитись гарні, красиві і розумні. Не здорова їжа і не дуже гарні мультики знайдуть дітей і без нашої допомоги,а допомогти розгледіти в цьому житті щось інше - це завдання свідомих батьків. Але це не означає, що тільки все корисне має бути, зовсім ні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Думаю. діти ТАКі, якими ми їх виховуємо. І модель поведінки вони переймають нашу.
    Привчимо до клоунади - буде толерувати глупі жарти.
    Привчимо до театру - звикне до іншої культури.
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Ми вперше ходили до ТЮГу, коли малому було 1 рік і 7 міс. Виявилося, що зарано - не сподобалася жаліслива пісенька зайчика, якою починалася вистава :) Взагалі, для нас тоді у театрі було занадто голосно і шумно.
     
  17. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    хм... я от лише в звич. театр і кінотеатр зможу водити
    ще люблю будинок органної музики
    оперний, ляльковий театри, цирк я сама не люблю, то як я туди дитину поведу?
    чи дитині варто все показати, навіть те, що батькам не до вподоби?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    а доведеться, мабуть.
    я от в пісочниці бавитися не люблю... : )
    Думаю, можна знайти якийсь компроміс. Театрів для дітей є кілька, вистав ще більше. В цирку теж різні програми, з тваринами і без.
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    справді, тарахкальцями я вже бавлюся, то тепер і цирк не такий страшний :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Я пам"ятаю як мене моя покiйна баба (татова мама) водила на балет в оперний. Ми з нею бачили Лускунчика i Лебедине Озеро. Ви знаєте, то озеро, я його до сих пiр обожнюю, слухаю CD в машинi i дома. А ще вона менi грала пластинку з озвученим лiбретто (теж Лебедине Озеро). I в цирк мене постiйно водили. В театр не дуже, пiшла перший раз аж коли до школи ходила. А цирк i балет це у мене було. Я за! Як Котя пiдросте, то дорого чи дешево поведу її 100%.
    Я спiвати взагалiто з малечку любила, раз мама виступала в хорi в парку культури (в далеких 80х) ми з татом дивились, купа народу всюди. Я як завжди вислизнула з татових рук поки вiн рота роззявив i втекла на сцену, вилiзла на саму сцену, стала бiля мами i спiвала. Вже нiхто нiчого не слухав а просто реготав. Дерижер чемно вивiв мене за кулiси.
    А ще ми були на морi i там теж дiти виступали, спiвали пiсеньку про моль. Так я теж втекла (ну ви зрозумiли яка шкода я була) i на сцену до дiтей забралась :)
     
    • Подобається Подобається x 12