Обговорення: Спільне Придбання і комерція

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем levandivka, 23 Лютий 2011.

?

Збереження основних (мудрих) засад для Вас суттєве?

  1. Ні, мені ціна суттєва

    15,0%
  2. Ні, мені зручність суттєва

    6,2%
  3. Так, я не ведуся на гучні заголовки

    71,7%
  4. Та якось воно буде. Президент за нас всьо зробить...

    7,1%
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Виникло декілька конфліктів на Посиденьках, пов'язаних із комерційними гілками та СП.
    Думаю, не зайвим буде висловитися форумлянкам, що не бояться прогнівити товарок.
    1. Мартіні зробив оголошення Спільні покупки і комерція. Зловживання

    2. Ситуація друга. З правилами СП немає жодного конфлікту, але...


    Дівчата!
    А давайте спробуємо бути "правильними юзерами", не ображати і не ображатися марно, трохи довше думати, коли дописуємо, троха уважніше рахувати..?

    Пропоную висловитися. Тут, у цій гілці, а не в оплачених комерційних.
    Голосувалку зараз прикручу.
    Основне питання - здоровий глузд. Маємо?
    Готові порухати (звиняйте) дупцьою і жити трохи краще на нашому форумі?

    Додано згодом:
    Правилами уже обмежено можливість жУчити на СП. Щоб повністю позбавитися тої біди потрібно, аби форумлянки не пошепки плювалися і бігали на інші форуми.
    І тема створена для цього, а не "прянічних к чаю" оповідей про вдалі закупи.
    Здоровий глузд мав би витіснити хвору жадібність НА НАШОМУ ФОРУМІ
    (головна мисль)

    Шановні форумлянки! Нагадую про існування пункту 2.6 Правил форуму:
    Примітка: і дописів теж
    Хочете обговорити можливе сп - ласкаво просимо в чат. Всі подальші дописи в стилі "зробіть хтось сп по трусах/шкарпетках/майках" чи "а кому буде цікаве таке-то сп" будуть видалятися, а автор - штрафуватися. Шануймося.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Червень 2014
  2. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Я брала участь в двох спільних закупівлях, одна - це спільна закупівля білизни Sealine, інша - спільна закупівля рушників. На рахунок білизни, то я задоволена, що взяла участь у такій спільні закупівлі, бо виходила набагато дешевше. Спеціально порівнювала ціни в магазині. Так-от, на форумі я 2 пари трусиків придбала за 28 грн., в той час, як в магазині дві пари коштували - 50 грн, бюстгалтер я придбала за 90 грн, а магазині такий 140 грн, ще один купила за 56 грн, а в магазині такий - 100 грн.
    А от рушниками я не задоволена. Рушників такої самої китайської якості повно по базарі і по таких же цінах, які пропонувалися в спільній закупівлі, хоча багато писали, що задоволені якістю. Це я побачила вже тоді, коли отримала рушники.
    Я стараюся не брати участь в спільних закупівлях, хіба в тих що можуть виправдати себе в ціні, бо деякі речі так само коштують на базарі і на базарі можна поміряти, а тут купляєш кота в мішку. Хоча деякі речі справді дешевше виходять
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Дякую за відгук, але...
    В "Роксоляні", "Магнусі"?
    А погууглити? І порівняти з нормальною ціною СП. (кисле з легким порівнювати дивно)
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    В магазині "Sealine", повз який я проходжу майже кожен день. Тай зрештою, яка різниця, де я дивилася ціни? Дивилася там, де мені було зручніше
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    А навіщо дивилася, якщо точність порівняння "+- трамвайна зупинка"?

    Справа в тому, що спамерів від Sealine (різних пропозицій) у нашій Бані штук 20 миєцця. До вибору, до кольору...
     
  6. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Аналогічно. Коли перший раз домовилась про час забирання то чекала приблизно 40 хвилин, наступний раз мені принесли моє замовлення на роботу, правда за додаткову оплату здається 20 грн. (точно непригадую). Більше в них нічого незамовляю, якийсь неприємний осад залишився. Але то моя особиста думка.
    Ще замовляла в Artemidu, Лянки, Оленчик, Masjani4ka дуже задоволена співпрацею з ними.
     
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    +100% дуже неприємно і навіть прикро коли купляєш річ з СП-агітуючи з дурості подруг, тіток, співробітниць, щоб більше людей було у замовленні і вийшло дешевше, а потім випадково прогулюючись містом і зайшовши на базар бачиш кіоск де твоя річ з цього ж СП на гривень так 50 дешевша, я дуже зайнята, але не настільки щоб не цікавитись цінами у нашому місті. А потім тобі дзвонить тітка і каже, о я бачила те то і те то НАБАГАТО дешевше, що ж ти мене розвела, як ложку цукру.Я людина не принципова, але і совість треба мати, поставте значок американської банкноти навпроти теми (той зелений) і заробляйте ваше право-нікого не осуджую.
    Не буду називати ніків, то моє право, але тепре до СП ставитимусь дуже обережно і оббігаю всі магазини навколо щоб таки зробити замовлення.
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Думаю це добре, що виник такий конфлікт. Тепер як продавці так і покупці зважуватимуть потрібне таке СП чи ні. Продавці чи вигідно їм, покупці чи часом продавець не завищує ціну. Давно помітила, що ті ж речі, можна купити дешевше на інших форумах (хоча б тому ж кідстафі). Тому перед тим як щось замовляти питаю дядька гугла де-що-почому. Перевага продавців зі Львова, що є можливість зекономити на доставці.
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    хороша тема! Але якщо ми не будемо називати нiкiв то бiльшiсть так i буде попадатись на той лохотрон....... мае бути тема яку б органiзатори-"затейники" боялись би... де б i про товар i про органiзатора i про умови.... а то куди не зайдеш всьо таке класне, всi довольнi... а виявляеться насправдi що не все так i всi дружно мовчать бо ж органiзатором може бути хтось iз "стареньких" то не пасуе.
     
  10. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Згідна з тим, що все ж спершу треба, так би мовити ринок вивчити, а тоді закуплятись. Але, в більшості, дійсно купуєш кота в мішку, довіряючи форумлянкам, читаючи їхні захоплені відгуки.
    Було декілька закупок, якими я залишилась задоволена, а декілька - розчарована, причому і з тим, і з тим результатом закуплялась в одної і тої ж форумлянки. Тут не вгадаєш.
     
  11. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Я пропоную писати тут, які речі і в кого ви купляли, і якістю чи ціною яких ви були незадоволені! Тоді інші люди будуть вчитися на наших помилках.
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    далеко не скажу що я шопоголік, але купувати люблю, дость багато чого купувала в комерційних темах, і майже всім задоволена на 100%.
    Починаю цікавитись такою темою, коли реально бачу що пропозиція дуже вигідна, перед тим і по магазинах/базарах походивши, і по неті пошукавши(тому ж таки кідстаффі). От приклад, недавно бачу на відкритій будці на Шуварі італійські продукти, які в Таніти коштують мало не на половину дешевше!:d23: Всіх покупок вже не пригадаю, але, наприклад, ті ж чобітки Демари, за які я заплатила здається 120 грн, на Шуварі коштували біля 180 грн! Білизною Sealine теж дуже задоволена, і магнуси, Левандівко, тут ні до чого, на вищезгаданому ринку:girl_wink: теж є така білизна значно дорожче! За косметику Mary Kay, яку продає Taska взагалі мовчу, такі шалені знижки вона робить, маю багато подруг, які теж замовляють її через консультантів, то їм просто очі на лоба вилазять, коли кажу скільки заплатила я!:girl_yes2:
    Ну і шапочка Dembohouse теж пройшла мною ретельну перевірку по цінах, перед тим як її замовити, а якість мені вже давно відома!
    А ще кількома покупками я задоволена відсотків приблизно на 80%, але не так по ціні, як по якості, бо дешевше такого товару всеодно ніде нема!
    Стосовно рушників, то в тому ж таки Ашані ті рушники були по такій же приблизно ціні, тому навіть не думала їх замовляти, а якість дійсно слабенька.
    Ага, і чуть не забула - сьогодні взяла собі гарненький купальничок МАRКО, теж кількома тижнями раніше промоніторила ціни купальників на розпродажах, то дешевше як 200 грн майже ніде нема, не кажучи про ціни на нові колекції:girl_curtsey:, а польську білизну я дуже люблю за її якість!

    Важаю так - хто достатньо мудрий, не дасть себе надурити!
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2011
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    до речі, на Броньовій на базарі теж є італійські продукти. На дещо ціни дешевші (савоярді, лазанья), а на дещо дорожчі (оливкова олія), ніж в Таніти. але не дуже суттєво +- 5 грн
    А в Inka, дивлюсь, такі ціни, що "мама дарагая":girl_crazy:, то явно не СП (я про сумки)
    Рушники в Гуцулянки купляла, деякі хорошої якості, деякі не дуже, ціна нормальна була.
    Ще купляла мінеральну косметику в нас на форумі - якість хороша, ще й подарунок отримала.
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А в которих одиницях мудрість міряєте?

    Дорожче знайти - надзвичайна мудрість потрібна. Але ж мова про інше. Не про хитропопість покупця, а про здоровий глузд.
    Вважаю, що накручувати 70% на СП для довірливих дівчатах, коли 20 є нормою - непорядно, м'яко кажучи.
     
  15. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    я на форум потрапила саме завдяки СП:girl_claping: тоді пластику і фурнітуру замовляли)
    Також замовляла тут рушничок, одяг з Китаю, з Америки взуття і рюкзак, брала в Тані італійські продукти... ніби все)
    Всім залишилась задоволена, і думаю ще не раз буду брати участь в СП:girl_flirt:
     
  16. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    купувала в Артеміди кубики,не знаю про ціни,але знаю точно,що виручені гроші від кубиків вона перераховувала для хлопчиків,які потребували допомоги!!!
    ще купувала в Інки чоботи дутіки,трохи жалію,бо через тиждень побачила такі на 10грн дорожче,зато можна було їх поміряти і я їх точно не купувала після примірки....
     
  17. Krapochka

    Krapochka Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Чи є можливість встановити правило, щоб організатори сп чітко вказували (давали посилання) на оптові ціни на сайті, а тоді писали про додаткову вартість, яку необхідно буде доплатити безпосередньо за організацію..а не просто вказували остаточну ціну. таким чином, кожен міг би визначити, вигідно йому таку річ придбавати чи ні.
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Замовляла в Мучачі силіконові форми. Задоволена як якістю, так і ціною. В Таніти частенько щось брала, смачне і свіже, і ціна влаштовує.

    Я належу до тих людей, які десь постійно лазять, не "встидаються" ходити Краківським чи магазинами "Все по 2 грн", щоб знати, які ціни можуть бути і за які купувати не бажано :)

     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    ТАКе правило є. Не пробували читати?
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Форум, чи лохотронка?

    Я для себе побачила зовсім іншу проблему. Ціна - річ дуже відносна. Є магазини, купа інформації в інтернеті і я вирішую для себе - пасує мені чи ні цю конкретну модель придбати за цією конкретно ціною. Звісно - якщо річ відома і оригінал.
    Питання 10 чи 20 відсотків мене мало турбує - бо це як ринок - насильно не змушують купувати. Тож те, що не підходить маю можливість просто оминати.
    От що мене насторожує вже дуже давно - це продаж фейків в якості оригіналів. ТОбто можна не просто купити зовсім не той БРЕНД, але й щось шкідливе, зліплене в підвалі.. а потім до кого будуть претензії? Логічно, щоб за такі речі хтось ніс відповідальність. А її не буде на форумі. Я бачу таку проблему.