Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. марта

    марта Well-Known Member

    Останнє редагування: 4 Жовтень 2010
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Службовий роман. Наш час (2011)

    Справді цікаво який ж фільм буде.
     
  3. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Службовий роман. Наш час (2011)

    Хм,дійсно цікаво..:girl_in_dreams:
    Склад акторів мені вже подобається,особливо "новая Верочка" і "Людмила Прокофьевна"...:girl_wink:
    Залишилось дочекатись прем'єри (17.02.2010)-може прем"єра 17.02.2011року?
     
  4. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Службовий роман. Наш час (2011)

    дякую, то я автоматично :girl_smile: вже виправила
     
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Службовий роман. Наш час (2011)

    трейлер теж сподобався
    йду шукати в кінотеці "службовий роман" - один з моїх улюблених
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Службовий роман. Наш час (2011)

    шедевр не переплюнеш,на мою думку.Не думаю,що то буде щось бомобове.тим більше,що бачу вони тупо здерли з старого фільму самі класні фрази...якось не оригінально...
     
  7. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Службовий роман. Наш час (2011)

    Не дуже люблю продовження старих фільмів,це вже шось не то. От наприклад, продовження Іронії долі мені не дуже сподобалося.
    Службовий роман. Наш час-буде цікаво подивитися,а от чи сподобається вирішу після перегляду.
     
  8. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Службовий роман. Наш час (2011)

    стара версія - то наш з чоловіком найулюбленіший фільм.
    щоб часом нова версія не виявилась такою, як ІРОНІЯ ДОЛІ -2, то жах!!!

    ---------- Додано в 17:28 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    а ще з 26 числа на рос. каналі виходить нова версія Місце зустрічі змінити не можна. ото хочу подивитися!!
     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Службовий роман. Наш час (2011)

    Трейлер мені сподобався, досить смішно, особливо Павел Воля замість "Вєрочкі"! Думаю, на славу Службового роману друга частина не претендує, просто легкий кумедний фільм з героями "Любовь в большом городе". :girl_blush2:
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Пропоную в цій темі обговорювати свої враження про новинки кінопрокату (щоб не створювати теми по окремих фільмах) - варто чи ні переглядати, що сподобалось, враження, зауваження.
    Пропоную оцінювати фільми по 5 бальній системі.
    Поділюся своїми враженнями про:
    "Ведмедик Йогі" - фільм з елементами анімації - Ведмедики з мультика, інші персонажі "живі", в 3Д, цікавий, сподобався і мені і дитині. Підходить для маленьких діток. 4

    "Бурлеск" - мюзикл, історія гамериканської Попелюшки, дівчинка з провінції підкорює талантом Лос-Анжелес, сюжет чимось схожий на "Showgirls".
    Неперевершений вокал Агілери та Шер, постановки танцювальних номерів і костюми трохи гірші ніж у "Chicago". 5
    Поруч мене сиділа дівчина, яка наперед говорила цитати, підспівувала, а наприкінці її хлопець питає - ну що підеш вчетверте??? Напевно прихильниця Агілери.

    "Час відьом" (Season of the Witch) - позиціонується як пригоди, драма, фентезі, як на мене швидше легкий фільм жахів, з дітьми до 12р. не рекомендую. Захоплюючий, тримає у напрузі до кінця. 4
     
  11. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Season of the Witch - я б йому і 3 не поставила.. Писала вже у темі "Фільми, що мені не сподобалися" за цей фільм. Для мене то навіть не легкий фільм жахів. Чи то я передивилася фільмів жахів, але мені зовсім не було страшно, на деяких моментах навіть смішно, сюжет абсолютно передбачуваний. Я дуже розчарована тим, що Ніколас Кейдж зіграв в такому просто ніякому фільмі. Як на мене - намарно витрачений час та гроші (якщо ви ідете в кінотеатр).
     
  12. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Я просто в восторге от "Бурлеска"!!!Хотя не являюсь поклонницей ни Агилеры,ни Шер(разве что Кем Жиганде меня немножко волнует:girl_tender:)
    Но просто обожаю жанр мюзикл и жанр бурлеск!Безумно нравится образ "Королевы бурлеска"(что и видно по моей аве))))
    Песни прекрасные,вокал превосходный,немного напрягли "танцы" в стиле поп-групп...это не бурлеск,но всё остальное выше похвал)))
    фильм очень добрый и красивый.
    Пы Сы Туччи просто восхитителен)))))
     
  13. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    "Бурлеск" - також дуже сподобався. музика, танці, Шер, ну і Крісті, звісно. хоча у фільмі вона якась не така як у кліпах. словом, файний фільм. раджу піти, я не могла в кріслі всидіти, так хотілося танцювати :dance2: а зараз наспівую собі саундтрек до фільму:girl_crazy:
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Хто бачив "Санктум" - поділіться враженнями???
    "Механік", так собі, на трієчку, багато сцен з побиттям, хоча кінець досить несподіваний, на 3.
     
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    сподобався, теж ставлю 5.
    гарний варіант, щоб відпочити.
    Сподобалася Агілера як акторка, дійсно, не така, як в кліпах. ну, а Шер, як Шер - королева.
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    ми ходили....Важкий фільм, як на жанр пригоди, це швидше триллер і драма - місцями я просто закривала очі. Деякі сцени не варто дивитись в 3д. Пейзажі природи звичайно вражають, але..суть фільму.... Не люблю сумних завершень, де всі помирають.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Я ходила на Санктум в неділю. Чесно кажучи, очікувала гіршого. Пару непоганих пейзажних моментів плюс трошки драми(стосунки "син-батько"), один раз навіть "вспалкнула"))) Дійсно, важко визначити жанр... ніби і не триллер, але часом "напружувалась", ніби і не драма, але інколи сльози навертались... У всякому разі не пошкодувала, що пішла.
     
  18. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Сьогодні подивилась цей фільм. Дуже сподобався, танці шикарні, пісні чудові. Думаю, що такі фільми потрібно дивитись виключно на великому екрані. Дуже раджу ! 5

    ---------- Додано в 22:17 ---------- Попередній допис був написаний в 22:16 ----------

    Я ходила з подружкою, то вона сказала, що із задоволенням піде ще раз подивитись.
     
  19. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    Згідна з вами!Дуже важкий фільм ... теж сльози навертались, а ще як подумаю що на реальних подіях,то аж зле стає.
    я теж була в неділю :girl_bye:
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Новинки кінопрокату-варто чи ні?

    А де той Бурлеск показують? В розкладі "Планети кіно" я щось його не побачила...

    ---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

    І взагалі, захотілось мені цими вихідними в кіно сходити, а щось ніц доброго в розкладах не бачу...:sad: Може порадите щось?