Скарбничка

Наші маленькі цілі! і бажання ))))

Posted by ratiana on 15 Червень 2011 відповідей - 1.508
  1. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Все незмінно маю три бажання.
    Та перше вже якось більш реалістично виглядає.
    Над другим треба взятись в руки і добити - 7 кг. Це найактуальніше бажання до літа 2022.
    А третє буде, якщо візьму і сама це зроблю. Але хочеться щоб хтось= чоловік вручив карточок кудись
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Все ще хочу нову роботу. Спробувала поміняти позицію в межах компнії, зрозуміла, що то просто не моя компанія.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Хочу, щоб якнайшвидше закінчилася війна і Україна перемогла.
    Хочу міцного здоров'я для себе, чоловіка і донечки - фізичного, психічного, душевного...
    В липні у нас з чоловіком 20-та річниця шлюбу. Хочемо відсвяткувати її разом у мирному Львові.
    Чарівна темко, вірю і сподіваюся! :girl_smile:
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. MarinaCali

    MarinaCali New Member

    Хочу миру для нашої країни і щоб усі рідні були живі та здорові. У такий час більше нічого не потрібно. Всім бажаю, щоб ваші мрії здійснювалися:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    А треба було просто жити!
    От коли закінчили усе і можна було б їхати на море почалась війна(
    Моментами відчуваю себе лохом, от чесно.....коли біг до вершини, добіг, а там обрив і безкінечність.
    Хочу повернути своє життя до 24.02!
    Ми були усі щасливі!
    І головне: хочу навчитись жити тут і зараз, повноцінно і багато відпочивати/подорожувати. Зловити позитивну емоцію на усе життя
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2022 ---
    А ще хочу ідеальний сад, з магнолією, гортензіями як в Чехії бачила, шикарними трояндами.....з віком приходить тяга до землі і рослин
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    І в мене цього року так... насадила весною дерев, зробила альпійську гірку, посадила троянди. Почала усе цінувати, і розуміти яка наша країна прекрасна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Medvedeva Kseniya

    Medvedeva Kseniya New Member

    Найбільше бажання, щоб закінчилася війна в Україні :girl_cray:
     
  8. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    В липні хочу поставити передні зуби і замовити протез на інші, а також схуднути на 2 кг.
    В серпні з'їздити додому в Харків (і щоб без пригод) і ще на 2 кг схуднути. А ще хочу в серпні відправити сина до батька в Польщу на тиждень-два, щоб малий розвіявся.
     
    Останнє редагування: 30 Червень 2022
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відзначаємо, дякую Богу, що хоч так.:girl_smile:

    Тепер хочу відсвяткувати в серпні дні народження тата і брата в мирному спокійному Львові. Чарівна темко, вірю, сподіваюся)