Наші кредити

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Megan, 10 Грудень 2008.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Аж завидую вашому оптимізму. На нас фін.криза позначається що не день, то більше. Татко наш у відпустці за власний рахунок ось уже другий місяць:sad:, а вчора мені повідомили, що і мене з 20.12 теж у відпустку за власний рахунок:sad::sad::sad:. А ще кредит, у доларах. Ось і чекаю, коли банк прийде, і забере своє майно. Від батьків на допомогу нема що сподіватися. Ось і живемо на як пороховій бочці. От і спробуй не падати духом:confused:
     
    Останнє редагування модератором: 11 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 11
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    нарахунок кредиту у доларах....сподіваюсь всетаки приймуть закон згідно якого люди будуть гасити кредити по тому курсу який був на момент підписання договору.
    тому що твориться щось неможливе, "страна чудес"
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Меган, зверніться до банку (не розкриваючи суті проблеми наразі) чи не практикує він кредитні канікули. Є такий термін, коли якийсь час Ви виплачуєте лише відсотки банку без тіла кредиту. Спитайте хто має на нього право і які документи потрібні. І звісно про те, що доходів не буде взагалі - не кажіть їм!

    Ой навряд. У ВР сидять власники банків, а не позичальники.
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    ні ні. щось власне мають прийняти, тому що вже є великий % неповернення кредитів, сама працювала в банку, і чую про те від співробітників. банкам теж не вигідна така ситуація.....щзо вони будуть робити з тими всіма машинами....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Я вчора слухала по радіо, що їм просто напросто не вигідно забирати ті машини і продавати самим, все одно ті машини будуть стояти. Думаю, що все ж таки банки мають щось зробити (так як каже kati)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Яке радіо? В чиїй воно власності? Та й зрештою і радіУ тре заробляти на комусь у момент кризи:)
    Я не з вредності кажу - сама маю кредит. Просто в ЗМІ так само досить матеріалів про те як сильно вигідно банкам вилучати заставне майно. Самі порахуйте - маєте Ви виплачену на 80 відсотків машину, її забирають бо недоплачено приміром 5 тис. у.о., її вартість вже у якості б/у замість 25 стає 18. А продає її банкам приближеним структурам по оцінці своїй дивній за 8 тис.
    Дівчатка. хочте ще одну новину - знайомі за вчорашній день з салону продали 15 китайських автівок!!!Такого в них не було ніколи. Людей які будуть їх за безцінь скуповувати - вистарчає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Просто зараз люди які вікладали гроші на машину чи на перший внесок на машину купують не те що хотіли а те, на що грошей вистачає, тому иалобюджетні автомобілі розходяться на ура, який не який - а транспорт:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата


    Але ж не всі мають виплачених 80% кредиту за машину. Дуже багато машин люди купляли взагалі без першого внеску. Знаю, що вже були такі випадки, коли власник машини, якому не стало за що платити кредит просто приходив в банк, кидав їм на стіл ключі від машини зі словами: "Забирайте, не треба мені вашої машини!". І він, фактично, нічого не втрачає.
    І ніякі банки не продають машини по 8 тисяч:confused:! Продають по звичайній базарній ціні, тому і охочих не так багато. Кажуть, що штрафплощадки вже є переповнені конфіскованими машинами. А банку це ой як не вигідно. Тому він в першу чергу зацікавлений, щоб ви все гарно платили і хоч-не-хоч йтимуть на поступки ( відстрочка кредиту )
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Паскудні в нас банки.Як згадаю скільком я людям видала кредити по курсу 4.5, а зараз вони погашують по 7,3, та ще й попадають в штрафи, тому що на день зарахування коштів курс може збільшитися і грошей не вистачає.Які зараз щасливі ті, яким приходили відмови, а тоді вони так засмучувалися.Видаючи кредити я думала що роблю добре діло, в людей не вистачає грошей, кому на памятник, кому на ремонт.Зараз вони проклинають той день коли прийшли за кредитом.
    Банки підуть на поступки при поверненні коштів на машини і квартири, а щодо малих кредитів до 3000 у.о. навряд чи. Людей масово скорочують за згодою сторін, без вихідних допомог, без надії влаштуватися...бо далі гірше. А ви уявляєте в скільки разів зростуть хабарі щоб влаштуватися на більш менш престижну роботу?Хтось за цей період заробить грошей, а хтось не раз вмиється сльозами.
     
    • Подобається Подобається x 19
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Про такі випадки звісно не йдеться (хоч я і не знаю де то продають авти без першого внеску). Звичайно новим позичальникам вигідно просто повернути машину.. Для сімейних бюджетів таких все закінчиться такою собі оплатою за оренду машини. Цим людям звісно пощастило більше, ніж решті.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Авто без першого внеску як і без оплати не продають... а от багато банків в докризовий період пропонували кредити на придбання авто без першого внеску ( да і зараз може хтось ще пропонує....але навряд чи ), але %% по кредиту там були вищі аніж у звичайному кредиті з першим внеском.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Вчора голова Нацбанку офіційно заявив, що банки можуть конфісковувати квартири у тих, хто не сплачує за кредитом. Вдумайтеся, це ж не якийсь дядя Вася, а одна з найперших осіб держави...а ви кажете про якісь поступки з боку банків...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    В такому випадку треба терміново там прописувати неповнолітніх дітей. Банки не мають права не дозволяти цього робити. А от виселити сімью з неповнолітнью дитиною на вулицю банку теж ніхто не дозволить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    А тут є маленька проблема, доки кредит не виплаченій і квартира знаходиться під заставою, ніяких прописувань дітей, документи знахоодяться в банку і вам віддадуть тільки після повного погашення кредиту, до цього ви не маєте права приписувати в квартирі нікого, бо це фактично не ваше майно а банку:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. realt777

    realt777 New Member

  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Це такі історії банк розказує аби мати можливіть потім як раптом щось ті квартиру забрати. На справді немає він такого права. В мене кілька моїх знайомих, серед яких один банкір, брали кредити на житло і прописували там дітей. Банк не був в захваті, але реально вони не мають права заборонити це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    Дана, от щойно запитала в того банкіра. Каже що документи на кредитну квартиру в нього, він пішов в жек і прописав там всіх членів своєї сімьї, жеку до лампоки кредитна кварира чи ні. Більше того вони не мають право забирати документи на квартиру, оскільки вони ( банки) не можуть гарантувати того що хтось з працівників маючи доступ до документів на квартиру не зробить якоїсь махінації з нерухомістю.
    Прописувати в даному випадку можна або дитину або пенсіонерів батьків ( усіх над ким є опіка)

    П.С. думала що я офтоплю в темі про ЗП... а виявилось що вже пишу в темі "Наші кредити"
     
    Останнє редагування: 11 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 5
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Заробітня плата

    тільки не в нашій країні
     
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    Мій брат теж взяв машину в кредит у доларах весною.Напевне віддасть машинку.,хоча думав погасити кредит навіть раніше ,бо була...стабільна,нормальна робота.
     
  20. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Наші кредити

    І в нас машина в доларовому кредиті:sad: Чоловік не панікує, якщо щось - хай забирають машину. Але як ми без машини:no:. Ще якби самі, а то з малою дитиною...
     
    • Подобається Подобається x 1