Наші електронні та паперові запаси: схеми, журнали, книги

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем kitka, 1 Лютий 2010.

  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Дівчата, а ви коли стягуєте собі багатомегабітні альбоми зі схемами, то ви їх якось сортуєте чи викидаєте непотрібне? Бо я маю кілька таких альбомів, спочатку переглядаю повністю, а потім там годі щось знайти: треба перелопатити цілу купу. То я вже останній раз, переглядаючи альбом, відразу видаляла схеми, по яким точно не буду ніколи вишивати, бо то не моє, хоч вони були дуже гарні. Не люблю, коли багато хламу:shutup:.
     
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я викидаю. Але я маю одну проблему - викидаю по трошки. Кожного разу, коли переглядаю запаси, то щось викидаю, бо того не буду вишивати. Але я багато такого, що при перегляді закрадається думка, що не буду вишивати, але можливо колись і вишию. Потім при наступного перегляді зазвичай такі схеми все ж викидаю.
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Недавно переглядала свої запаси схем, і половину повикидала, ще два місяці назад вони мені подобалися, а зараз вже б таке не вишивала. А коли скачую архіви із схемами, обов"язково викидаю те що мене не цікавить щоб не "захаращувати" комп"ютер
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    В мене тільки схем 10Гб. Крім того є ще в"язання, бісероплетіння, різні цікаві рукодільні штучки, журнали рукодільні. вся рукодільна папка займає 15Гб. Я майже нічого не видаляю. Все дсортую по категоріях і записую на диски. Є багато схем, які я точно вишивати не буду. Але, можливо, комусь із знайомих вони пригодяться.
     
  5. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    А в мене пропало 5 гіг схем, і всі неймовірні :sad:
    В мене була папка "Все на купу", куди я качала різні архіви, якщо спочатку не зрозуміло, куди мають йти ті схеми, а потім за деякий час її передивлялася і сортувала-на тому етапі видалялися схеми, які мені 100% не подобалися,
    після того більше ніц не витирала (жадність хом"яча)

    На разі, в мене бідний хом"як-лише 150 МБ, але все в РМ
     
  6. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    в мене схем 24 гігабайти, качала з торентів по фірмам, по збіркам, є багато гарних речей, але там такий безлад, що неможливо нічого найти. не витираю нічого, бо сьогодні дитячого нічого не вишиваю, наприклад, а завтра може припече)
     
  7. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Наші електронні та паперові запаси: схеми, журнали, книги

    В мене купа того всього шкода стерти, маю схем по вишивці 16гб, а ще бісерні журнали, книги. Треба на диски скинути, бо місця займає ого. Треба дещо стерти, а як згодиться колись?:girl_in_dreams:
     
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Наші електронні та паперові запаси: схеми, журнали, книги

    Ой, вирішила я котрогось дня сортувати свої запаси. То після того, як Ліля шукала горнята. Я ж точно знаю, що воно десь в мене було в РМ. Горнят я так і не знайшла, але створила собі десь 8 папок і почала сортувати. Вистачило мене аж на 20хв:girl_mad:. Наразі всьо. Бо то треба так робити: скачала якийсь великий архів і відразу при перегляді сортувати, а непотрібне - витирати. А то я шалено починаю переглядати....
     
  9. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Наші електронні та паперові запаси: схеми, журнали, книги

    в мене почався новий приступ хомяковізму, качаю все що бачу, що добре і погано лежить, Спасіть люди добрі, бо вишивати то нічого не хочеться а от качати то ж лєгко. А хто потім перебирати буде?:girl_crazy:
     
  10. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Наші електронні та паперові запаси: схеми, журнали, книги

    У мене десь 50 гб різних вишивальних схем та журналів - і то я ще маю в планах десь стільки ж скачати:girl_crazy: Але маю мало місця на комп*ютері (в мене ще купа інформації по в*язанню та шиттю + велика бібліотека художньої літератури), то багато позаписувала на диски. Ніби і попідписувала їх, і все по папках там досить незле посортовано, але все одно незручно шукати потрібне. Ну і мінус того різноманіття - важко вибрати щось одне, очі розбігаються - за все би бралася:d64::girl_crazy:. Збираюся купити вінчестер на 1 тб - ото вже тоді почну думати над кращим сортуванням своїх запасів :girl_in_dreams: Не хочу викидати ніц, бо можу за якийсь час змінити смаки у вишивці, чи подругам пригодиться.. Так шо най буде :).
    Також купую паперові журнали по вишивці (журнали та електронні схеми - то для мене так само як паперова книга у порівнянні з електронною).
     
  11. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    Трохи більше двох тижнів назад придбала новий комп*ютер. Вінчестер там на 1 тб (50 гб - системний диск). І що ви думаєте? З майже 900 гб у мене залишилося вільних 120 гб:girl_crazy:. І то велика частина пішла під бібліотеку та журнали/книжки/схеми по рукоділлю (ото "відірвалася" на швидкісній безлімітці:girl_crazy:), а менша на колекцію класичного кіно й арт-хаузу. Так що вже маю в планах купити ще один хард:girl_in_dreams: *якийсь в мене період загостреного хом*якозу*
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    не варто, з власного досвіду. Тоді не знайдете нічого на свому компі. Чим менше місця на вінчестері, тим більший порядок і менше хламу.
     
  13. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    Секрету нема ніякого :) Думаю, у вас подібний на мій спосіб зберігання інформації :)
    Перш за все, саме схеми стягую тільки тих виробників, які мені подобаються, деякі схеми видаляю після перегляду. Найбільшу "рукодільну" частину у мене складають журнали (вишивка, в*язання, крій та шиття, гачкування), а не схеми. В міру їх перегляду я складаю список (раніше в ексель, тепер в html) речей, котрі в майбутньому я б хотіла зробити (там наявний опис, картинка, шлях до файлу, сторінка і т.п.).
    Одразу після скачування я сортую інформацію у найбільш комфортному для мене вигляді. Наприклад, папка "Вишивка" має підрозділи: "журнали", "схеми", "книги", "програми", "робоча папка". В цих папках, в свою чергу є підпапки (наприклад, "вишивка стрічками", "вишивка бісером", "вишивка мережкою" і т.д.). Таке сортування саме для мене є найбільш зручним і інтуїтивно-зрозуміло-швидким :)
    Так само організована в мене бібліотека літератури (є навчальна література з своїми піднапрямками, художня зі своїми), біліотека кіно (документальне, азійське, арт-хауз, серіали, мультфільми, аніме, короткометражні фільми - всі вони також мають підпапки).
    Окрім того, користуюся файловими менеджерами (total commander, directory opus) - вони значно полегшують пошук.
    Загалом для пошуку необхідної схеми мені зазвичай достатньо знати, що це є (н-д, біскорню/рушник/сорочка) чи знати виробника. Звісно, що загальний пошук може іноді забрати трохи часу, але значно менше, ніж коли у мене не було правила обов*язкового сортування скачаного.
    Раніше мала хард на 80 гб. Оскільки я аспірант, дуже багато місця займала різна наукова література, майже вся "рукодільна" частина знаходилася на двд-дисках. І хоч там також все було посортовано, пошук займав значно більше часу.
    Можливо, сортування на початках забирає час, зате економить його потім :)
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    Думаю, такий цінний допис Ассоль треба перенести в якусь тему, щоб в оффтопах він не загубився:girl_cool:
    А я страшний лінюх: папки по темах ще створила, але на екселівські файли в мене терпіння точно не вистарчає, тому маю папку "Мої плани":girl_smile:
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    сортування у мене схоже, крім ексель-файлу
    ось журнали, це мій найбільший жах. Скачала їх досить багато. І коли мені треба знайти, наприклад, схему листівки і я знов починаю всі журнали переглядати........
     
  16. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    Саме тому я створила html-файл. Це наразі найзручніший спосіб пошуку потрібної схеми, котру колись планую вишити. Він в мене як каталог організований. Спершу ідуть основні "папки-посилання" (сорочки, листівки (дрібні схеми), а там вже конкретні дані по кожній схемі (тут дуже помічний фотошоп). Доволі зручно. Я ще хочу придумати якийсь спосіб організації зберігання з тегами, бо іноді одна схема може підпадати під кілька категорій, але поки ніц з тим не вирішила.
    п.с. до речі, великий плюс файлових менеджерів - можливість попереднього перегляду вмісту папок. Віндовс 7 теж має таку можливість, однак вона не настільки добре організована як в total commander чи directory opus.
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    на всі мої журнали я таке не зможу зробити:girl_cray:
    у мене тільки CrossStitcher 146 журналів, а ще
    Cross Stitch Gold, Embroidery and cross stitch_new, Cross Stitch Collection, Cross Stitch Card Shop, Cross My Heart, Formula рукоделия, Hafty polskie, Just Cross Stitch, Mains et Merveilles, Вышиваю крестиком, Вышитые картины і куууууча інших, всіх не перерахувати.
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2011
  18. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    OxankaF, у мене більше 60 збірок (загальну кількість номерів навіть не беруся рахувати) журналів тільки по вишивці (з в*язання маю більше, бо давніше цим цікавлюся) :) Як в рекламі: "я вас чудово розумію" :)
    Саме тому і користуюся html-файлом. Коли переглядаю схеми в журналах, то більш-менш точно знаю, що от цю і цю я б колись вишила, а от цю - точно ні. Тоді у фотошопі копіюю зображення схем, а далі вже розподіляю їх у файлі за різними напрямками. Звісно, то забирає час, але потім пошук дуже полегшується. Достатньо зайти за посиланням "листівки" - і я бачу картинки-схеми всіх листівок, які мені колись сподобалися. Коли вибираю схему, отримую всі дані, необхідні для її швидкого пошуку. Базового знання html для цього цілком достатньо. *хто взагалі не знає, може використовувати спеціальні програми :)*
    п.с. щоправда, я ще всі файли не впорядкувала. Але планую це обов*язково зробити.
     
  19. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

    Ну ви монстр.:girl_claping: Браво!! Організація своїх запасів на вищому рівні. Коли я до своїх доберуся щоб їх трошки посортувати:girl_in_dreams:
     
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми