МК із вишивання на пяльцях в дві руки :)

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Olena-m, 8 Квітень 2010.

  1. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відео не відео, але на словах спробую описати :) . Не знаю чи цей буде зручний ще комусь, але мені так досить непогано вишивається :) .

    Отже, беру вишивку з пяльцями, схему і сідаю за стіл у зручне крісло-вертушку :) . Схему кладу на стіл перед собою, пяльця - в руки. Сперлась на спинку крісла. Праву руку кладу під пяльця, ліва - зверху. Самі пяльця спираються на верх живота і ніби лежать на кисті нижньої руки. Нитка не має бути дуже довгою, бо буде незручно далеко тягнути.
    Поки верхня рука вколює голку в канву,- нижня підтримує пяльця. Коли нижня витягує голку і вколює її знову, то пяльця притримує верхня рука, легко спираючи їх на живіт. І знову витягую голку верхньою рукою, а пяльця - на кисті нижньої, і т.д.

    Ось і весь спосіб. Мені зручно вишивати саме за столом, бо схема під носом, але пробувала на дивані, то теж нічо. А ще можна спертись на спинку дивана, чи м'якого крісла, і затиснути пяльця між піднятими колінами. Але мені так чомусь менш зручно.

    Так що експериментуйте і знаходьте спосіб вишивання, який буде зручний саме вам :)
     
  2. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: МК із вишивання на пяльцях в дві руки :)

    Дякую за майстер-клас!
    Вчора намагалася втілити інструкції в життя, чесно скажу, не дуже вдалося.
    Варіант зі столом мені не підходить, бо вишиваю в кріслі навпроти компа із кіношкою, підігнув ноги під себе, вишивка в руках, друкована схема на колінах.
    Потім спробувала затиснути п'яльця між колінами, теж незручно, і хрестикі криві.
    І де взяти чарівний спосіб пришвидшити вишивання? :girl_in_dreams:
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: МК із вишивання на пяльцях в дві руки :)

    Я, чесно кажучи, набагато швидше вишиваю одною рукою виколюючи голку одразу наверх. Але з пяльцями то тєжко :) . А без пялець метровий шмат тканини не зручно тримати. Та і хрестики кривуваті. То би здався станок, але мій хом'як на нього ще не заробив :) .
    Ще хтось писав, здається Фіяна, що вишиває двома руками, може щось би і порадила. Правда в неї ку-снапи, а не пяльця.

    А описаний мною "метод" прийшов якось само собою, ніде про це не читала і не шукала. Тому претендувати на універсальність він не може :)
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: МК із вишивання на пяльцях в дві руки :)

    Від себе можу ще додати, що коли хвилями на мене нападає бажання вишивати в дві руки, то коли голку просуваю на зворіт, то не витягую її на повну нитку, а зразу лівою рукою пропихаю тупим кінцем на лицьову сторону. Тобто з лицьовою пропихаю голку рівно на саму довжину голки, лівою рукою знизу підхвачую голку (нитка залишається на верху) і тупим кінцем пропихаю в наступну дирку, і тоді вже на лицьовій стороні витягую повністю голку з ниткою. Не знаю, чи добре пояснила, але мені так зручніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: МК із вишивання на пяльцях в дві руки :)

    OxankaF, мені точно зрозуміло, бо вчора саме так і робила)
    Тепер загорілася бажанням спробувати маленький станок настільний :girl_in_dreams:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: МК із вишивання на пяльцях в дві руки :)

    Я роблю так само. Але в мене снапи, то їх зручно сперти на м*яке поруччя канапи. Правда, у мене права знизу, а ліва зверху.
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: МК із вишивання на пяльцях в дві руки :)

    Треба спробувати як писала Оксанка і Ліля :) . Або купити двосторонню голку :)
     
  8. serenity

    serenity New Member

    Відповідь: МК із вишивання на пяльцях в дві руки :)

    був час, коли я вишивала, сидячі за столом..дуже довгенько, так само спирала і на себе, і на стіл пяльці та вишивала обома руками..а взагалі-то будь де, у будь якій позі, однією або обома руками..аби подобалася робота та був настрій :)
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Завжди вишивала однією рукою, тримаючи вишивку в руках. Тобто зразу з лиця виколюю на лице.
    Але ж всі кажуть, що не правильно без пялець і криво. Взяла пяльця і виявилось, що однією рукою вишивати просто неможливо - то раз, а два - не можу попасти з виворота в правильну дірочку. Вирішила вчитися двома руками. Але то не дуже зручно - треба тільки всістися зручно, а будь-де так не вийде. Ну але хоч трішки швидше, ніж однією рукою з пяльцями, але повільніше, ніж зовсім без них. Вже два рази по трошку вишивала, але так туго в мене з потраплянням в правильну дірочку з виворота.
    Зараз спробую ще тупим кінцем виколювати на верх. Звучить ніби простіше, ніж гострим.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  10. olena boguta

    olena boguta New Member

    Ще поділюся своїм досвідом)) Починала вишивати на руках. Ще десь 3 роки тому. Робота йшла не дуже швидко, бо була новачком. В той час вишивався рушник. Його було важко тримати в руках. Вирішила перейти на пяльця. Вишивати стало не скажу що швидше, але легше. Вишивала в одну руку. Таким чином, що голка майже не виходила на виворіт, а зразу на лицеву сторону. Однак, коли взялася за вишивку серйозно, вирішила що пяльця - не вихід. Купила собі невеличкий настільний станок. До вишивання в дві руки привикла дуже швидко. Буквально в перші 2 години. Вишиваю по-всякому. То виводжу голку на виворіт на довжину всієї нитки, то зразу виводжу голку на лицеву сторону, так як описувала OxankaF. Буває що на виворіт виводжу голку на невелику відстань, нитку притримую ще на лицевій другою рукою. І гострим кінцем зразу виходжу на лицеву. В мене права рука під вишивкою, а ліва зверху. Я правша, тому так зручніше.:girl_wink:
     
    • Інформативно Інформативно x 1