Львівський форум видавців

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Грильяжка, 10 Вересень 2009.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Настав день форуму крім того що багато роботи хочеться прикупити собі якусь книженцію і не одну. Мрію про "Фуршет" Марії Матіос і ще так про 10 книжок...
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Були ми нинька на форумі і купили книжечку Ярчику : "Ярик і Дракон", тепер хочу і інші книжки з Яриком:)) і ще ......пів сотні книжок....і то сьогодні й половини стелажів не було зранку, а що завтра буде.....
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І ми були нині на Форумі. Купили трохи книжок, а ще більше хотілося купити... Стримала маму від того, щоб потратити геть всі гроші, моя Ганнуся, якій у Палаці мистецтв було спекотно і вона пхикала. Тому ми пішли:girl_bye2:, але то тільки до завтра, бо буде ще дубль-2.:girl_curtsey:
    П.С. А ще нас познімав один оператор яко одну з наймолодших і файнюніх відвідувачок Форуму .
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    йду зараз на форум..в мене так званий ювілей..я вдесяте прийду туди.....з 1999 року жодного разу не пропустила, тому папа наразі:girl_in_love:
     
    Останнє редагування модератором: 12 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Отже, прибігла..накупила книжок ("Я і світ довкола мене" (2 шт.) - енциклопедія для дітей; розвиваючі завдвння для 3-4 років; Маленька автоенциклопедія; 2 книги М. Матіос, О. Кобилянської "Людину", 1 велетенську Історію укр.худ.літ-ри; 3 літературознавчі праці)...мала б ще кілька соток, то до вечора б ходила......
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Матіос дай почитати?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Уляночка, як там всередині, людей дуже багато, бо я останній раз як ходила то не було як до тих книжок пройти, щоб ознайомитися, жара, людей море....?
    І скажи ця Маленька автоенциклопедія - цікава,з малюнками машин різних, скільки коштує?
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Уляночко, щиро заздрю! так хочу на форум, але з пузіком і Шилком - це мені здається нереальним :sad:

    і моє питання таке саме:
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Я поїхала на 10..людей було порівняно мало, але до обіду, мабуть, не буде, де яблуку впасти...
    Автоенциклопедії є різні ...від 15 до 60 грн, я взяла найпростішу, оскільки по віку вона нам підходить, бо решта від 6-7 рочків...там є малюнки, назви машин, деталі, порівнюються різні види трансторту...
    ось мій сьогоднішній здобуток.....
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 36
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Була і я на форумі-розбита, бо ми працювали, людей тьма, не люблю такої масовості но що поробиш, нічого не купила бо не мала як, поруч гонив шеф і бурчав. Зате мені подарували свої книжки Роман Іваничук з автографом і Михайло Слабошпицький з автографом і цьомком. Мо піду завтра і щось таки куплю
     
    • Подобається Подобається x 21
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А ми дивилися репортажі про форум і тихенько сумували вчора... Форум - то початок НАС, наше перше побачення! :girl_in_love: І ми ні разу не пропускали цього свята!
    Уляночка молодець! Стільки хороших і корисних книжок купила!
    А Грильяжка взагалі щасливиця! Слабошпицький такий пан приємний!
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Та що правда то правда. Як приїжджає до Львова то постійно бачимось...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Моя мама також. :ninja: А познайомились завдяки конкурсу Яцика.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    І ми нині з Форуму видавців...Багато не купувала, але те, що сильно хтіла, придбала - "Кулінарні рецепти сестри Ольги". Дівчата, там ТАКІ пляцки:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    А взагалі, як і кожного року, вирішила, що на форум треба йти або з купою грошей або взагалі без грошей:girl_in_dreams: Бо СТІЛЬКИ всього, очі розбігаються!

    згадала: сестра купила вчора на форумі таку класну логічну забавку "Танграм" (там є картинок і 7 фігурок, треба скласти картинку). А нині я хотіла ще одну купити і вже не знайшла. Хтось знає, чи десь є таке у Львові?
     
    Останнє редагування модератором: 11 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Танграм від дядька гугла

    в мене маленької колись таке радянське було. а зараз не бачила, хоча майже нікуди не хожу

    тут можна навіть побавитись онлайн
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2009
  16. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в мене сьогодні був день контрастів. З геть поганого, в дуже хороше...
    Зранку настрій зіпсувала одна людина своїм некрасивим вчинком, потім диктофон виявився заповненим, а я не помітила і розмова на Форумі з одним письменником залишилась лише частково у памяті.
    З хорошого - я була Форумі, я там навіть змогла трохи попрацювати. А вже після обіду вибралась ще раз з Ганнусею. Пішли ми на презентацію Юстейна Гордера, а потім з книженцією - за автографом. Дуже було приємно, бо Гордер втішився Ганнусі, розмовляв з нею, погрався трохи, руці-нозі порухав і написав нам побажання на двох. Після того всього зайшли ми до мене на роботу "в гості", зустрілись на пиві з подругою, яку давно не бачила. А коли повертались додому, біля Віденки ще купу знайомих/друзів здибали, які йшли туди на презентацію. Словом, кльово провели день. Шкода лише, що вечір знову був зіпсований, навіть вже не хочу писати "чом заплакані очі"...
     
    • Подобається Подобається x 18
  17. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Форум книговидавців

    Якщо така тема вже є, а я її не помітила - тему треба потерти, а мені висловити громадський осуд :)

    Тут ділимося враженнями про форум як явище, форуми попередніх років і цього року. Я також поділюся, тільки трошки згребу думки докупи ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Форум книговидавців

    Минулі роки ходила, а цього ні. Минулого року щось мені не дуже сподобалось, особливо ціни. Ті книжки, які були мені потрібні, були дорожчі на пару гривень, від тих що були в книгарнях.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Форум книговидавців

    Розкажіть про форум, а то я вже 3 рік збираюся приїхати і все ніяк не виходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Форум книговидавців

    я відвідую вже сьомий осінній форум поспіль, а також була на двох дитячих травневих. Оскільки я зараз не студентка, то цьогорічний осінній форум мені не сподобався. Мало дитячої літератури, в перший ж день не змогла купити потрібну мені продукцію видавництва "Торсінг+" вже, наче, продали. Тому в цьому плані, дитячий мені зараз більше до вподоби, і я зробила для себе висновок що ходитиму тепер лише на дитячі. А похід на форум, це не лише купівля потрібної книжки, а й, безумовно, атмосфера, цікаві зустрічі, спілкування з авторами та видавцями, можливість зустріти давніх знайомих, та й просто гарний настрій. Це впершу чергу подія! А ось з площами, їм треба вже щось думати, бо людей багацько, трохи тіснява, не завжди можеш "добратись" до потрібного стенду.
     
    • Подобається Подобається x 8