Модераторське: ВАЖЛИВО! На форумі заборонено віддавати і продавати ліки! В цій темі ділимось інформацією про ліки та їх аналоги. ******************************** ось це зустрілось мені в ОК, там правда, ціни москальсі порівнюються, але все ж інформативно ... Для справки: Многие дорогостоящие лекарственные препараты имеют более дешевый аналог с идентичным составом. Запишите себе их названия, если не хотите "работать на аптеку".Нурофен (120руб) и Ибупрофен (10руб) Мезим (300руб) и Панкреатин (30руб) Но-шпа (150руб) и Дротаверина гидрохлорид (30руб) Панадол(50руб) и Парацетамол (5руб) Белосалик (380руб) и Акридерм СК (40руб) Бепантен (250руб) и Декспантенол (100руб) Бетасерк(600руб) и Бетагистин (250руб) Быструмгель (180руб) и Кетопрофен (60руб) Вольтарен (300руб) и Диклофенак (40руб) Гастрозол (120руб) и Омепразол (50руб) Детралекс (580руб) и Венарус (300руб) Дифлюкан (400руб) и Флуконазол (30руб) Длянос (100руб) и Риностоп(30руб) Зантак (280руб) и Ранитидин (30руб) Зиртек (220руб) и Цетиринакс (80руб) Зовиракс (240руб) и Ацикловир (40руб) Иммунал (200руб) и Эхинацеи экстракт (50руб) Имодиум (300руб) и Лоперамид (20 руб) Йодомарин (220руб) и Калия йодид (100руб) Кавинтон (580руб) и Винпоцетин(200руб) Кларитин (180руб) и Лорагексал (60руб) Клацид (600руб) и Кларитромицин (180руб) Лазолван (320руб) и Амброксол (20руб) Ламизил (400руб) и Тербинафин (100руб) Лиотон-1000 (350руб) и Гепарин-акригель 1000 (120руб) Ломилан (150руб) и Лорагексал (50руб) Максидекс (120руб) и Дексаметазон (40руб) Мидриацил (360руб) и Тропикамид (120руб) Мирамистин (200руб) и Хлоргексидин (10руб) Мовалис (410руб) и Мелоксикам (80руб) Нейромультивит (250руб) и Пентовит (50руб) Нормодипин (620руб) и Амлодипин (40руб) Омез (180руб) и Омепразол (50руб) Панангин (140руб) и Аспаркам (10руб) Пантогам (350руб) и Пантокальцин (230руб) Ринонорм (50руб) и Риностоп (20руб) Сумамед (450руб) и Азитромицин (90руб) Трентал(200руб) и Пентоксифиллин (50руб) Трихопол (90руб) и Метронидазол (10руб) Троксевазин (220руб) и Троксерутин (110руб) Ультоп (270руб) и Омепразол (50руб) Фастум-гель (250руб) и Кетопрофен (70руб) Финлепсин (280руб) и Карбамазепин (50руб) Флюкостат (200руб) и Флуконазол (20руб) Фурамаг (380руб) и Фурагин (40руб) Хемомицин (300руб) и Азитромицин (100руб) Энап (150руб) и Эналаприл (70руб) Эрсефурил (400руб) и Фуразолидон (40руб) Якщо що, модератори, перенесіть куди треба.
Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4) . Не до кінця воно так. Аналоги дійсно є дешевші. Але не завжди вони дієвіші. На чоловіка наприклад амброксол мало діє, амбробене так собі. А лазолван помогає . Фурагін дитина не могла пити ( побічних ефектів було багато), а от фурамаг ніби пішов. Може просто більше підробляють, може не до кінця рецептури дотримуються і складу. Не знаю... Але панадол ніколи не беру. Власне парацетамол краще нам. І сама ібупрофен для себе використовую в звичайних наших таблетках. Так що хіба пробувати...
Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4) дивно, бо це ідентичні препарати з однаковим вмістом діючої речовини, з одноковою її кількістю, лише різні виробники і відповідно назви.
Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4) мені теж дивно. Але є як є. Написала лише за ті ліки, різницю в яких сама відчула. З фурагіном пили лише один курс, то не можу сказати достовірно. А от з амброксолом переконувалися не раз. Чому так, не знаю.
Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4) дивно, але факт залишається фактом. І дівчата з замінниками будьте обережні. Мама вживає одні таблетки постійно, минулого року вони були на перереєстрації. Ми закупились, але на 2 тижні не вистачило. Купили замінник - ті ж самі діючі речовини, дотримувались пропорцій (замість однієї, треба було пити три), мамі від них стало ще гірше, що аж швидка забрала.
Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4) Такі випадки повсюди. Є проблема підробки ліків, а ще діюча речовина може бути та сама, але її якість незадовільна (домішки, що підсилюють чи зумовлюють додаткові побічні), ще наші люблять занижувати вміст діючої речовини.
Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4) На рахунок дешевших аналогів: Так, діюча та ж сама за назвою, але нижча ціна спричинена нижчою її якістю, більшою кількістю домішок. Тим більше, допоміжні речовини можуть бути різні, що суттєво впливає на результат (можете зрівняти інструкції, всі допоміжні вказані). І навіть логічно подумати, не може Борщагівка (Київ) і Берінгер (Швейцарія) закупляти ту ж сировину. Але знову ж це в ідеалі, якщо не брати до уваги підробки. Бо підробляють дуже багато.(
Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4) Теж це помітила, дивно якось. Особисто в мережі ДС по різні ціни ( і то суттєво) та ті ж самі ліки). А про аналогічні дешевші замінники, то для алергіків варто знати, що дорогий "Еріус", то те ж саме що наш "Едем", різниця дкжже велика в ціні. Ну і ще з дешевших аналогів мені навіть краще допомагає наш Флуконазол, наж дорогезний аналогічний Дифлюкан (вже давно його не беру). Але деякі ліки людям справді підходять з агналогів дорожчі Теж малій брала Фурамаг, і то було найкраще, і від кашлю теж зауважила що нам дорожчі варіанти кращі. Але з ліками то складо все, бо є індивідуальне сприйняття організму, можливість підробок (а дешевші і не розкручені може й менше підробляють), і ще лікарі кажуть що оригінальних препаратів кращі допоміжні речовини, ніби на печінку не так шкодять, хоча може є дійсно зацікавлені лікарі в продажах певних брендів.
Відповідь: Відкрита велика жилєтка (4) різна ціна залежить від того, патентований це власне засіб чи його аналог. Патентований коштує дорожче. Є різні види виробництва ліків : патентований бренд rомпанії, яка розробила препарат ( коштує найдорожче) і дженерік під міжнародною непатентованою назвою, яку надає препарату ВОЗ. Непатентований лікарський засіб ідентифікується по діючій речовині. Наприклад "Амброксол"- це міжнародна непатентована назва. так. в основному це індивідуальне сприйняття. І інколи дешевший аналог діє краще, а інколи- навпаки
Відповідь: Ліки та їх аналоги Дівчата. цікавить мене препарат Йосен. він ніби і не сильно дорогий, але москальський. чим би замінити? там йод і селен
Відповідь: Ліки та їх аналоги Йод можна замінити нашим фармаківським" Йодид" добова потреба 200 мкг(доречі вартує 12грн на противагу Йодомарину -60грн) Селен як харчову добавку бачила в продажі в магазині "Срібні ДЖерела" .
Відповідь: Ліки та їх аналоги тепер модна у багатьох виробників таблеток для горла додавати хлоргексидин, як основна складова, та ціна по 30 -40 грн. можна просто в полоскати самим або обробляти розчином що є дешевшим та дієвішим. Також зараз в аптеках не можу знайти аекол для горла,коштував копійки а ефект краще будь-яких таблеток
Відповідь: Ліки та їх аналоги Я помітила, що в аптеці спочатку пропонують найдорожчі засоби, а потім поступово доходять до дешевших. Вітчизняні навіть не згадують, хіба як сама спитаю. Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
Відповідь: Ліки та їх аналоги Гропринозин- то Новірин, протизапальний Еріспал-Інспірон (30табл 65 грн)-допомагає Ноофен-іслабут Іс каплі в ніс шикарні Грипостад-33 грн є і спрей мезин- панкреатин(але він трпохи слабший за мізим) амброксол таблетки- лазолван ( а ціна 8 грн) Антибіотик Азітроміцин (але власне Дарниця чи Фармак) (Суммамед)- але то для дорослих і дітей від 5 років
Відповідь: Ліки та їх аналоги Малий переніс майже за місяць дві ангіни. Після 2-го курсу АБ ЛОР прописав бронхо-Ваксом і тонзилотрен. Питання - чи можна замінити тонзилотрен ангін-хелем (чоловік з Польші привіз якраз перед тими злощасними ангінами), і ще додати лімфоміозот (для покращення дренажу)? То вже я собі лікарюю))). І що робити з тим бронхо-ваксоном? Важкі питання)))
Відповідь: Ліки та їх аналоги Я б замінила, особливо якщо ангін- хель не тутешній. Лімфоміозот теж дуже добре ( не давно пропили курс, бо маємо збільшені). А от щодо бронховаксону , то при заміні я б не пила. Старша часто хворіє, і зайшла мова про респіброн (Лор призначив). То наша сімейна ( а вона в нас ніби хороша) почувши, що пропили лімфоміозот, відмінила. Лімфоміозот має теж властивості щодо підвищення імунітету, якось накопичується під час приймання. І вже навіть після закінчення курсу ліки ще діють. А от з тонзилотреном мабуть була б дала і той бронховаксом. Якось так.
Відповідь: Ліки та їх аналоги Маю проблеми, вживаю Мезим або Фестал (після реєстрації він же Фестал-Нео) - допомагає. А от Панкреатин мені абсолютно неефективний. Щодо ангін та інших проблем з горлом: малій пшикаю горло хлорофіліптом (в районі 20 грн коштує) і мащу зв. розчином Люголя - гидота, але реально допомагає. Є ще розчин для полоскання - Декасан, дуже добре лікує, хоча лікарі його не прописують.
Відповідь: Ліки та їх аналоги Не знаю, чи в ту тему, але може хтось відгукнеться. Бабуся чоловіка приймала Верогалід 240 пролонгованої дії (ліки від гіпертонії), а зараз ніде його неможливо знайти. В одних аптеках кажуть, що їх немає в Україні, в інших тулять замінники, в яких інша дія. Переважна більшість замінників бабі не підходять, бо діють недовго. Може хто знає, де можна придбати Верогалід 240 чи Ізоптин СР 240 ? Буду дуже вдячна за відповідь або допомогу.