Контагіозний молюск у дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем BeSStiya, 29 Жовтень 2014.

  1. BeSStiya

    BeSStiya Member

    Не знайшла такої теми, тож створила нову
    Мами, розкажіть мені про ваш досвід боротьби з візуальними проявами цього вірусу?
    У сина перші папіломки появились місяців 10 тому, але були водянисті без білого тіла. А 2 тижні тому десь, материнська почервоніла і все-миттю все розлізлося((( Тепер й біле тіло є, і загалом-класика жанру.
    Думки медиків-ДУЖЕ різняться.
    Я все ж більше схильна піднімати імунітет дитині та якось присушувати їх, а не випалювати і в жодному разі-не виривати. Бо бачу, що зараз є тенденція до їх поширення, тобто випалювати треба буде по всьому тілу, якщо ті нерівності, що я відчуваю на шкірі переродяться у папіломи((
    І також, порадьте адекватного дерматолога, що має релевантний досвід лікування дітей, або просто хорошого спеціаліста у цій справі.
     
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    є ефект від змащування молюска оксоліновою маззю 3 % протягом місяця.
    але в україні ця мазь не зареєстрована, тре вести з інших країн.
     
  3. ashpektorova

    ashpektorova New Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    в дитинстві у мене біли і бородавки, і папіломи, і молюски. Виводила це в косметологічній лікарні біля готелю Львів. Бородавки і папіломи виводили азотом а молюск - струмом (не знаю як то правильно називається, то не боляче, не критично). Скажу з свохо досвіду, що краще то виводити поки маленьке, легше і швидше виводиться
     
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    Я чесно навіть уявлення не мала, що то все має різні назви і т.д.))).
    Молюск та й молюск.
    В малого був довго.
    Пропав так само як і з'явився- непомітно.
    Робили нічого.
    На імунітет не скаржилися ніколи, тому зробила висновок, що то чисто імунітет шкіри, який до загального ніц не має. Відповідно вплинути на його підняття не дуже то і вийде.
    Мій висновок- не рухати того і не паритися.
    Добре, що я знайшла хороших порадників і ніц не робила. Шкіра чиста і все окей.
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    В двох моїх дітей контагіозний молюск зник сам по собі, старшій дитині одного видавили, то на тому місці лишився шрам. Але процес появи і зникнення молюсків в нас був довгий, в старшої дитини десь рік часу, в меншої близько трьох років, зараз все добре.
     
  6. BeSStiya

    BeSStiya Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    та я стала бити різко на сполох, бо як провести по ручках-ніжках-то відчуваю, що на шкірі щось є
    Хоча вже сьогодні чоловік висунув думку, чи бува не обсипало мало на щось (окрім молюсків, що "живуть" під ручкою"), бо в суботу почервоніли щоки, а на що-незнаю.
    Теж казали ніц не робити, але у такому стані у садок дорога нам закрита

    ---------- Додано в 23:16 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

    Струмом ніхто дітям давно не виводить, бо залишаються шрами. Тим паче, навіть азотом не просто випалювати, дитині ще й 2х років немає
     
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    мої діти в садку не були тому не знаю як то вирішується. Сімейний лікар бачила ті молюски але про те чи ходимо ми в садок навіть не питала.

    молюски зразу видно.
     
  8. BeSStiya

    BeSStiya Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    Що ви маєте на увазі?
    У нього ті молюски, що вилізли після появи материнських (там 2 штуки, спарені майже), теж починалися з таких дрібних "макових зернят",а потім бац і виростали швиденько.
    Спочатку навіть материнські були мало схожі на молюска-водянисті ніби всередині, без білого тіла. Але-я вже тоді знала, що це ВОНО. А тепер там все як книжка пише(((
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    в нас стадії "макових зернят" не було або вона проходила так швидко, що я не помічала, бачила зразу більші молюски.
    А про існування материнських я от у вас вперше читаю, в нас молюски червоніли, сильно збільшувалися і потім зникали, я розцінювала то як кінцеву стадію, бо не спостерігала зразу появи нових, вони появлялися незалежно від того.
     
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    Так і є. В нас так само закінчувалася та хвороба.
    Почалось з одного "прищика", я ще тоді не знала що то молюск, потім то все діло рознеслось на більшу ділянку. В малого було під пахвою. Молюсків було штук 40 різних і більших як сірникова головка і менших. Консультувались в лікаря то казали тільки радикальні методи, виривати, вижигати - я відмовилась.
    Прочитала в неті, що в малих діток зазвичай то все самостійно проходить, але довго.
    Молюски я протирала відваром середи кожен вечір(типу підсушувала), і то тоді коли вони червоніли. Від першого "прищика" до одужання пройшов рік.
    В садочок ми ще тоді не ходили - тому, як з цим не знаю. Гуляти-гуляли без проблем, з дітками, бо завжди були в футболці, добто доступу до молюсків наших у інших діток не було, а Артем руками їх не чипав, вони йому були неприємні на дотик, тому туди не ліз.
    А заразились ми якраз від іншого хлопчика, але в нього молюски були на обличчі і він бавився з Артемом. Потім аж побачила, що йому то все повиривали, бо дитина вся в зеленці ходила і зрозуміла звідки то в нас взялось.
     
  11. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    З русмедсерву:

    "
    На территории бывшего СССР в настоящее время очень популярны методы лазерной деструкции и электрокоагуляции образований (вероятно, из-за финансовой заинтересованности врачей). Врачи, консультирующие на этом форуме категорически не рекомендуют данные методы в связи с выраженной болезненностью, а также тем, что после проведенных подобных манипуляций остаются крайне рубцы (которые могут быть намного более непривлекательными по сравнению с поводом для удаления). Также в наших странах часто назначают иммуномодуляторы, стимуляторы и т.п.(чаще всего это вифероны, кипфероны, иммудоны и иже с ними) Это тоже не нужно и не помогает, подобые назначения чаще всего вызваны стереотипами и недостатком образования врачей. "
     
  12. BeSStiya

    BeSStiya Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    Виривання-то якесь варварсто, краще кріодеструкція, так принаймі корені забирають
    У нас теж червоніють і типу, як прищик зсихається. Ділянка під пахвою-улюблена для молюсків, у нас теж там. Але по тілу щось інше є, ото вже пов"язую з раптово почервонілими щоками і гадаю, що це скоріше алергічний висип у нас.
    Записалась до Сех, але єдине місце аж на 10 число є!
    Капец, а не медицина у нас((

    ---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

    Так, то все класика жанру
    Коагуляція залишає конкретні рубці, у свекрухи бачила-теж папіломи удаляли так
    Про імуномодялятори-я проти, бо імунна система майже не вивчена і як вона працює достеменно не знає ніхто.
    До того ж, у мене жахлива непереносимість препаратів, що містять інтерферон (чоловік вночі швидку викликав-жахливий тремор був), у сина у картці стоїть маркер-можлива реакція, ігнорую усі препарати з цим складником.
    Думаю, за гомеопатію, краще якісь вітаміни та ахінацея, аніж віферон
     
  13. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    Віко я так зрозуміла що видалення шкірних проявів не вбиває сам вірус. А тільки наслідки. Які як правило зникають самі через певний час якщо немає інших великих проблем по здоров'ю. Може у синочка дійсно зараз алергія висипала. Її підлікуєте, імунітет підтягнете, а там і молюск пропаде. Я так зрозуміла з русмедсерву що обширні висипання бувають тільки коли імунітет ну дуже вже слабкий. Думаю це не ваш випадок!

    Якщо цікавить, то я в гуглі набирала " контагиозный моллюск у ребенка русмедсерв" і перший же результат дивилась. Там кілька тем зразу показує.
     
  14. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Контагіозний молюск у дитини

    Колись у Комаровського читала, що є згадки у іноземній літературі, що на контагіозний моллюск діє спрей Епіген Інтим, основна діюча речовина - гліциризинова кислота, яку добувають з коріння солодки. Як варіант можна попити сироп солодки, в англомовному неті були відгуки, що солодка ще й має противірусну активність. Моллюск був у моєї племінниці, вони якщо не помиляюсь прижигали чистотілом. Ще десь на протязі року з"являлись одиночні нові. Зараз все ок. Слідів від висипань нема.