Якість нашого одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Orman, 17 Грудень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та моделі є дуже гарні, але склад тканин :girl_sad: - дивимося уважно
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    дивлюся. є таке ге.. а є нормальні. останні мої оснні суконки - з вовною, і з віскозою.
     
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    в мене є блузочка з Живи гарно виглядає, на склад я розтяпа не подивилася, а вона мнеться як ну...
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    а які не можна брати? (Трема тему про якість одягу...)
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг/взуття?

    на мою думку синтетичні, зокрема з високим вмістом або й 100 % -поліестеру.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Якість нашого одягу

    ну власне - основне правило (для мене) - поменше синтетики, побільше натуральних матеріалів

    ще розрізняємо штучні і синтетичні тканини
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    У мене є літня трикотажна туніка з віскози - просто чудо: не мнеться, не парить, за два роки практично не втратила вигляду.
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Я прихильник натуральних тканин. Льон, бавовна - це моє, шовк м-м-м... Звичайно недоліком є зовнішній вигляд після зминання тканини...але я кінестет і для мене відчуття комфорту важливіше. Доречі, часто склад на бірці не відповідає дійсності, може бути написано 100% бавовна, а на дотик - аж мороз по шкірі пробігає. Тому при виборі одежі орієнтуюсь на свої відчуття.
     
  9. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Льон з невеликим вмістом віскози ,або бавовна з невеликим вмістом еластану (лайкри ) все таки краще носяться і не так мнуться.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Якість нашого одягу

    оце ключові слова, просто часто якраз навпаки невеликий вміст натуральних волокон
     
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Натуральні тканини vs синтетика

    Назріла така от тема... Як ви ставитеся до синтетики? Після сьогоднішніх закупів зробила висновок що вона проникла всюди і у будь-який вид одягу, від білизни до курок, шуб і пальт. :girl_cray: Завжди стараюся купляти речі лише з натуральних тканин, але не завжди виходить. От сьогодні купила тунічку, щось не догадалася глянути на бірку. На вигляд і взагалі дуже схожа на бавовняну, прийшла додому, глянула, а там тої бавовни всього лиш 35 відсотків... Трошки шкода... Не люблю синтетику страшне! Невже без неї ну ніяк? Найчастіше постає альтернатива купити річ гарну, але синтетичну (в основному "парадний" одяг і білизна) або таку собі на вигляд, але натуральну. Що обрали б ви?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kosjana

    Kosjana New Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Я майже завжди купую тільки 100%.. синтетику умудряється купити чоловік :girl_blush2: , або нам хтось подарує... Майже завжди ..означає що більше 20% синтетики точно не купую. Згідна, що не завжди надпис на бірці відповідає реальності - але це відразу чути під руками..
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Якість нашого одягу

    На кожен день синтетичних речей не ношу, від них у мене волосся як "одуванчик". Про білизну взагалі мовчу, тільки натуральна.
    Хоча в гардеробі маю пару речей синтетичних.
    У дітей все з натуральних тканин
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Зараз мене закидають тапками, але я ношу і синтетику. Правда якісну - щоб і на вигляд і на дотик була добра. І супер себе почуваю - не мнеться, гарно лежить. А де зараз знайти якісні натуральні речі, щоб і коштували не мульйони і виглядали стильно?
     
  15. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Якість нашого одягу

    На мою думку-річ варто приміряти та покластись на свої відчуття, є одяг з синтетичної тканини-дуже приємний до шкіри, а є такий......що аж мурашки. Також власне треба зважати на особливість свого організму...дехто взагалі не може носити синтетичні тканини . Варто прислухатись до себе і невпадати в крайнощі.
     
  16. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    Я майже не ношу одягу з "чистих" тканин, без домішків: ані натуральних, ані синтетичних. Вважаю, що, льон, наприклад, хоч і здоровий, але виглядає дуже негарно, коли помятий. В мене психіка не витримує ходити в помнутих лляних штанах цілий день. Аналогічно з синтетикою. Теж не переношу відчуття, що тіло не дихає, тому синтетичних речей майже не маю.
     
  17. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Якість нашого одягу

    я теж часто маю синтетичний одяг, хоча стараюсь хоть трішки натурального щоб у сладі було. А от синочкові стараюсь все купувати натуральне. В хаті ми ходимо в натуральному одязі - малий 100%.
    Я для свого гардеробу не є такою вимогливою - відчуття дискомфоту в мене виникає рідко, навіт на синтетику.
     
  18. Клуб анонімних шопоголіків (наші обновки та "хотілки")

    Пропоную виокремити тему, де ми б ділилися своїми обновками та фотографіями речей, які плануємо купити, або тих, які дуже хотілося б мати :girl_in_dreams:

    Отож, розпочну. Недавно купила в інтернет-магазині джинси Levi's:
    [​IMG]
    І так вони мені сподобались, що сьогодні зранку мене "осінила" божевільна ідея замовити ще одні такі ж, і зробити з них капрі...

    А ще приглянулись мені туфельки Type Z:
    [​IMG]
    і дуже цікава шкіряна сумочка-трансформер THE SAK:
    [​IMG] [​IMG]

    Туфлі та сумочку купувати поки що не буду. Записую в "хотілки".
     
  19. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Підкажіть, а Зара за кордоном - такої ж якості, як в нас?
    По моєму досвіду - вона в нас мені якась ну навіть близько не така, як там, чи так здається..
    Я маю на увазі не самі фасони, а власне тканини, фурнітуру, шви..
     
  20. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    не така. Навіть коли були в Болгарії і трохи закуплялись, то там кращий вибір, якісніші речі, пошиття та тканина. І система знижок значно краща ніж у нас в Кінг Кросі.