Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися? Вибачати і вибачатися самій?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Burberry, 16 Червень 2009.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Як навчити чоловіків вибачатися? а ще краще - розуміти свою винну. Адже, це буває доходить до абсурду, коли він робить якусь образливу річ, ти починаєш на нього дутися, а в результаті - він дується на тебе, за те, що ти дуєшся:girl_smile: Це може й дрібниця. Але, коли ти закатуєш небезпричинний скандал, сподіваючись, що твій коханий прибіжить на наступний день з вибаченням, а він просто опускає руки, з думками: не хочеш говорити-не говори, а як пройде тобі, то й сама подзвониш. Що в таких випадках робити? дзвонити першою?чи чекати, невідомо скільки, доки він зрозуміє, що тобі справді образливо і ти хочеш почути вибачення?
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Як навчити... Та почати з себе. Вибачати і вибачатися самій.
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    але постійно сама цього робити не будеш....
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    А навіщо? Вам направду легше стане якщо він капоститиме і вибачатиметься постійно?;)
    Мабуть, важливіше, щоб усвідомлював.. А тут кожен окремий випадок мусить розглядатись, нє? Бо може не така страшна вина, як то часом здається. Між подругами часто чуєш багато побутових нарікань, ну та просто менше на то зважати. нерви дорожчі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Ні, звичайно.

    Але починати із скандалів би не рекомендувала.

    Принаймі тому, що всі ми різні. І те, що ображає один, інший пропустить повз вуха.

    Якщо щось тобі неприємне, образливе - вартує про це сказати прямим текстом і спокійно. Не скандалити, але й дати зрозуміти, що саме обурило, образило. Не вартує залишати чоловіка в роздумах:"А що такого я зробив?"

    І повторюсь - вибачатись самій. Не можна примусити чоловіка поважати почуття свої, не поважаючи його почуттів.

    Ну а на рахунок "сама подзвониш, прибіжиш ітд" - не знаю, чи варта потім бути з цим чоловіком (хіба при відсутності поваги до самої себе).
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Але, напевно, він не усвідомлює, раз не визнає вини. о це й найприкріше
     
  7. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Може варто спробувати пояснити йому, що його дії вам неприємні? А не просто дутися чи відразу скандалити? :girl_wink: Вам може то і само собою зрозуміло, а він за собою ніякої провини не відчуває :girl_cool:
     
  8. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    То завжди є тєжко...

    то все залежить, яка річ.... Якщо якась єрунда - а чи треба вам того вибачення? А якщо щось серйозне, наприклад, зрада, то тут вибачайся - не вибачайся - не поможе... як на мене.:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    думаю, що будь-яка проблема потребує обговорення.а надутись, то останнє діло!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Я все пояснила, він знає на що я ображаюся. Робив це, знаючи, що так буде.в результаті, я з ним не говорю, а він чекає, коли мені пройде і навіть не намагається помиритися. це не зрада, але й дрібні образи постійно вибачати йому, не збираюся. А то він швидко звикає, що йому все сходить з рук.
     
  11. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Знаєте, я собі згадала про одну свою знайому і її колишнього хлопця. Не сприймайте це на свою адресу, просто хочу навести один приклад.
    Так от, той хлопець весь час примушував свою дівчину (ту мою знайому) за щось вибачатись. Постійно! За будь-яку велику чи дрібну провину, потім взагалі за щось таке незрозуміле, до чого вона не мала відношення і не розуміла, чому має за це вибачатись. А він навіть не пояснював, що від неї хоче, просто "ти винна, мусиш вибачитись", надував губи, "бровкі доміком" і до побачення. А це, до речі, дуже її морально виснажувало. Я зробила з того висновок, що він - просто садист, про що їй і сказала. Короче, скінчилось то тим, що вони розійшлися, надоїло їй то знущання.
    Так що не переборщіть... :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    більшість чоловіків не люблять, коли на них дуються... а ще більше можуть і не здогадуватись чому і для чого ви дуєтесь, бурчите, скандалите чи сваритесь... тому якщо мужчина совісний, то краще з ним поговорити і вирішити проблему...та й взагалі якщо совісна людина відчуває себе винною то і буде загладжувати провину, а як не відчуває, то навіть як і винна - буде хіба лупати очима:)

    тут не можна щось порадити, бо мужчини всі дуже різні... є кадри, яким легше почекати поки у жінки перейде хвиля гніву.. мало того, що не бояться образити кохану, бо знають, що ітак пробачить...
    по-любому, в кожних стосунках чоловік має поважати жінку, незважаючи на те, в якому становищі обоє... жінка обовязково має вибороти собі таке право...
    і дати зрозуміти коханому, що жодна образа не залишиться без сліду... що опісля не зможе до вас ставитись як колись... коли людина бачить, що того теплого відношення не повернеш і через свої ж помилка кохана людина змінила своє ставлення, то це обпікає серце будь-кому...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Починати потрібно з себе, випустивши гордість...
    Дутися, ображатися, а потім вибачатися??
    Ну навчите Ви його вибачатися..і що далі???буде знати, що він перепросить, ви все вибачите...і то буде безкінечно замкнене коло...
    Все звичайно залежить від ситуації і від самої образи, але по власному досвіду знаю одне...потрібно вміти пробачати...йти на зустріч одне одному...і насолоджуватися життям..а не сидіти в двох різних кімнатах і думати, хто ж перший прийде миритися???
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Ну бо ви до того допустили. Якщо через дурницю то не вимагайте вибеачення. Я сама не люблю по дурницях вибачатись (поки мені не ткнуть носом що я когось образила). А якщо це щось таке що сильно вас заділо...то нехай воно не сходить йому з рук...потерпіть, але тільки якщо обіда дійсно цього варта. Ну а якщо він нічого не захоче виправити...то хіба ж це любов?
    Деколи дівчата самі винні що хлопці не вибачаються. Уявіть собі що ваш хлопець постійно на щось дується...ви з часом на ці обіди навіть не реагуєте...А якщо він образиться раз в півроку, і причина вагома - ви більше ніколи так не зробите... але це до слова написала, не знаю яка в вас ситуація
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Ну так, але це обговорення треба ж комусь почати. А буває що самій ну дуже вже не хочеться:girl_cray:
    І в нас таке буває, але ми домовилися все обговорбвати зразу. Це, правда не завжди виходить...
    Справді, дуже нервує ото ображання на моє ображання за якусь серйозну провину. Ох ті чоловіки - і вміють же все перекрутити. Треба в них повчитися:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?


    Спитайтесь колись себе - чого Ви з ним? Чого він з Вами?
     
  17. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    я не считаю что надо кого-то чему-то учить. просто надо больше разговаривать.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Руденька

    Руденька Active Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    Для багатьох мужчин вибачитися таки важко. Я спочатку не могла того зрозуміти, бо сама люблю відразу поговорити і все вияснити. А є експонати ну дуже скритні! Як мій коханий:) Насправді свою вину розуміє, але не вибачається, а вичікує коли мені пройде. Тоді через пару годин подзвонить як ні в чому не бувало. Спочатку я бісилася, а зараз сприймаю таким як є. Чи то мудрішаю чи що:)

    А ще якось мама звернула мою увагу на те, як мій тато не вміє вибачатися. І справді скільки я його пам"ятаю ніколи ні за що не вибачався. Коли мене чимось по необережності образив, підходив і казав: "Це тобі на морозиво" (або сам піде мені щось солоденьке купить) чи щось в тому роді:) Така вона сильна стать...
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    В нас в сім*ї дитина навчила вибачати і мене і чоловіка. Почалося з того, що вона дуже часто казала "мама, вибач, чи тату, вибач", потім за різні дріб*язки змушувала нас вибачатись перед нею. Тепер ,якщо є за шо, нам дуже просто сказати одне одному "вибач" з поцілунком в щічку:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Як навчити чоловіків, хлопців вибачатися?

    а що треба вчити? хлопців, ще можливо, а чоловіків?...
    що ж то за чоловік, що не вміє вибачитись.
    Вчити хіба тільки власним прикладом, іноді до речі важливо не то що вибачився, а то, що зрозумів що був винен, хай не сказав того "вибач", але провину загладив, навіть якщо і посміявся з неї просто... думаю у кожної жінки свої хитрощі і своє вміння добиватись і отримувати бажане від свого мужчини і ніхто не напише тут єдиного рецепту...
    у нас якось нема особливого вибач, але недавно мені ото завинили... тепер у мене ще один файненький вазонок:girl_curtsey: навчила? та де там, якосб так раз натякнула, але і в мене теж не без гріха, такщо теж шось придумую завжди...
     
    • Подобається Подобається x 3