Дорожня кухня

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Consuelo, 5 Липень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Тема хочу присвятити наступному :girl_curtsey:

    Хтось під час відпочинку, у поїздках харчується в ресторанах, готелях, а хтось сам. От власне цікавить другий варіант:
    що готувати, щоб і ситно, і недорого, і швидко? (щоб людям, у яких ночуєш, клопоту не завдавати?)

    Прошу поради, рецепти, буду дуже вдячна!:girl_curtsey:
     
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Дорожня кухня

    Минулого року ми перший раз відпочивали не по путівці. Хоча я зарікалась, що на відпочинку готувати не буду, але фінанси продиктували зовсім інше. Повинна сказати, що ніякого особливого напрягу я не відчула. Намагалась готувати такі страви, які можна підігріти на другий день Наприклад:
    -голубці ( шкода, тоді не знала рецепту лінивих голубців Марусі-мами),
    -овочеве рагу (видозмінювалось в залежності від купленихт овочів)
    -фаршировані перці
    - зранку - деруни, вівсяна каша (вдома її готуєто раз в рік)
    - ОБОВ'ЯЗКОВО- якийсь борщик на перше (прийшли з пляжу втомлені, а їсти в холодильнику є)
    - макарони і легкий салат
    Якщо є можливість купити м'ясо, то варіантів безліч, просто ми відпочивали у Гурзуфі і в тамтешніх магазинах м'ясо не викликало довіри.
    Так як в нас у розпорядженні був великий холодильник, то фаршировані перці і голубці готувала на 2 рази (другу порцію закидала в морозилку в банячку, потім тільки в духовку).
    А головне делікатно нагадати чоловікам, що ми теж на відпочинку, нехай підключаються!:ed4d70def841dc74b57:d64::d23::d7::khomyak:
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    ну в нас буде два чолвіка))

    але проблема в нас полягає в тому, що ми практично кожну ніч будем в інших людей ночувати, тому нема можливості зготувати на кілька днів щось

    але arushka, велике дякую, декылька ыдей вже припасла!
     
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    Візьміть з собою консерви,хто шо любить сардинку(можна і зупку з неї зварганити)шпроти,гарнір зварили і сардинки до них або бички якісь в томаті.Салатіки швидко,просто робляться.Зранку якшо любите шось на молочці типу муслів,вівсянки,або канапки якісь.
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    а за кордон можна перевозити консерви?
     
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    Може хтось знає точніше,але моя коліжанка як їде з Німеччини то везе консерви,з України туди також деякі брала.
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    Ми беремо з собою морожені котлетки, сирнички, налисники, приготовлені зазделегідь, перевозимо в сумці-холодильнику. А потім тільки приготувати гарнір, салат і зісмажити готові котлетки!
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    ясно, що можна :) мі хлопець як їздив до Голандії на довго, то брав і закрутки різні,і консерви, бульбу :) хліб.Одного разу правда наші здається на кордоні в його колеги перевіряли сумку,то навіть в хлібі колупалися-перевіряли... Ми колись як їздили з балетом до тої ж Голандії,то також брали всякого,бо самі там харчувалися.Я мала тушонки,рибку. Інше діло,що у них там є то всьо і ще краще.І не завжди дорожче :) В Італії тунчик суперовий. Та й не тільки в Італії, в Німеччині теж класний.
     
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    А далеко ви їздили? Бо я планую в Одесу на машині,також маю сумку- холодильник,незнаю чи там шось витримає,я б теж собі наморозила і туди,а сумку нам подарували от незнаю як вона тримає:girl_nea:
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    Ми як їздили надовго в гори відпочивати, то брали консерви, згущене молоко, вівсяну кашу і локшину. То взагалі готується на кипятку.
    [​IMG]

    А якщо в вас кухня буде, то взагалі проблем нема. Круп і консерв побільше:)

    ---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

    Не знаю, чоловік як зі своїми співробітниками летів в Голандію, то мусіли ковбасу в аеропорті їсти, бо не пропустили:girl_crazy: Але то певно тільки в літаки не пускають:girl_nea:
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    ми переважно автобусом їздимо,власне тому,що можна більше всього взяти.звичайно,якщо їхати на тиждень то можна літаком, а як на місяць-півтора?Одного разу мій хлопець летів літаком,з Голандії до України, то їм забрали цибульки тюльпанів,які вони веззли додому.:sad:
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дорожня кухня

    якщо у вас просто сумка з ізотермічною підкладкою та контейнерами для води- витримає 9-12 годин, але заморожене- розморозиться. Якщо термобокс з регульованою автоматикою ( там такий моторчик, який працює від батарейок чи живлення- то можна і заморожене до 72 год зберігати- він охолоджує і "підігріває" при потребі).
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Дорожня кухня

    ну ковбасу, йогурти, молокопродукти точно не можна перевозити, навіть в автобусі не дозволяють... хіба трошки моцарели ми таки перевезли в автобусному холодильнику