документальне кіно

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Diana, 23 Грудень 2009.

  1. Diana

    Diana мрійниця

    інколи хочеться документалістику або історичні фільми напр. Земля 2100 / Earth 2100 (2009) ,Тайны смерти (2009), Нострадамус: 2012 / Nostradamus: 2012 (2009), Секреты нашего сердца.
    Також можна скидати лінки фільмів про щеплення, макдональс і ін.

    ---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

    Название: Тайны смерти
    Год выхода: 2009
    Жанр: Документальный
    Режиссер: Анастасия Попова

    О фильме: Каждый рожденный должен умереть. Это закон. Но современная наука вслед за религией приходит к выводу: смерть — это не конец, а скорее переход из одного состояния в другое. Научные приборы фиксируют — за телесной смертью что-то есть. Но что? Фильм «Тайны смерти» о том, почему мы должны так высоко ценить каждое мгновение жизни, и, главное, верить в Любовь.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2009
  2. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: документальне кіно

    Дом (Деревенский фотограф)
    Из интервью с режиссером А.Погребным, газета "Вести", 2007 г.
    – Совсем недавно ушел из жизни другой ваш герой – «деревенский фотограф» Николай Викторович Зыков. Фильм как-то повлиял на судьбу его снимков?
    – Он очень талантливый человек, если бы в свое время нашелся кто-то, кто смог его продвинуть, – фотографии могли бы очень широко пойти. Но, будучи человеком скромным, он все время работал как бы для себя. Много фотографий просто погибло. Они хранились в шкафах без альбомов, и их изгрызли мыши. Но даже то, что осталось, убеждает, что это мастер, талантливый и мощный. Смотришь как будто очень простые кадры, но в них такая глубина… Есть фотография у него: окно, стакан, буханка хлеба, уже подсохшая. И в этом деревенском окне - удивительная правда жизни. Или: стоят цветы на подоконнике. И пронизаны – а это черно-белая фотография – таким светом, от которого ощущение счастья и легкости возникает. И радость, что тебе подарено это мгновение жизни. Он любил пейзажи, этюды из деревенской жизни. А когда снимал своих близких, жену, детей – делал совершенно потрясающие портреты. Взгляды, состояния – удивительные…
    Фотограф способен в одном кадре создать целый мир. У Николая Викторовича такие снимки были. Их сейчас хранят его дети. Только сохранят ли…
     
  3. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: документальне кіно

    Гены против нас (2009)
    Научный фильм-расследование, автором которого является Павел Лобков, кандидат биологических наук. Он позиционирует себя как борец с псевдо и антинаукой на российском телевидении. Не секрет, что миллионы телезрителей дурачат околонаучными и не имеющими ничего общего с реальностью фактами и утверждениями
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2010
  4. irra

    irra New Member

    Відповідь: документальне кіно

    Тільки зараз побачила що є така тема-раджу переглянути документальний фільм "Стіна.Ювінальна юстиція"
     
  5. puma

    puma Well-Known Member

    Відповідь: документальне кіно

    Раджу переглянути фільм Дім / Home (2009)
    Офіційний сайт http://www.home-2009.com/

    Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, нанесених діяльністю людини. Шрами, що не гояться, нанесені Землі промисловими виробництвами, наслідки війн, екологічних катастроф, розкривають глядачеві реальну ситуацію на планеті.
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: документальне кіно

    Зараз переглядаю фільм ВВС "Кошки"так багато цікавого я досі і не здогадувалась про цих чудових створінь!!!ото вони біднятка натерпілись за часи інквізиції!!
     
  7. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: документальне кіно

    Не знаю чи то власне документальне кіно, скоріш науково-популярне. Це фільм в стилі "а що би було, якби...". Називається "Життя після людей" (Life After People) - мені дуже сподобався! Фільм про те, що сталось би, якби в один момент на Землі не стало людей: що сталось би з нашими домашніми тваринами, домами, містами, монументальними спорудами тощо. Раджу всім!
     
  8. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: документальне кіно

    Раджу подивитись "Код Мойсея".
     
  9. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: документальне кіно

    ВЛАСТЬ СНА- мені сподобалось
     
  10. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: документальне кіно

    Ложь во имя науки.Цікавий фільм.
    ТУТ МОЖНА ПОДИВИТИСЬ ОНЛАЙН.
     
  11. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: документальне кіно

    "Україна. Становлення нації" . Мені сподобався.
    Четирьохсерійний фільм, Єжи Гофман закінчив і представив в Україні 2008 року. Фільм присвячений народженню, розвитку та становлення української нації від найдавніших часів до цього часу. В основу фільму покладені матеріали, які Єжи Гофман збирав особисто.
    Раджу подивитися.
     
  12. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: документальне кіно

    "Подвійна порція". Чувак 30 днів харчувався тільки в МакДональдс... ох, це просто жесть! Ось тут можна он-лайн подивитись
    http://dokino.com/news/2009-07-23-36
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути

    Згадала один дуже гарний документальний фільм. Може вже згадувався тут.
    "Барака"
     
  14. atma

    atma New Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути

    Документальний фільм "подорож до краю всесвіту" розповідаеться про кожну планету нашої сонячної системи, нашу галактику, інші галактики як створюються планети , галактики про чорні діри та інше. Заставляе задуматись, вісім раз дивилась, такого ще ніколи не було.
     
  15. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: документальне кіно

    Хочу предложить вашему вниманию документальный фильм о Керчи (моём родном городе) ,фильм снят в 2010 году.
    Тайны царя Боспора
    http://rutube.ru/tracks/3257533.html?v=5aeaa8f85832a32c4d3b06afb621c431&autoStart=true&bmstart=1000

    Город Керчь - древний Пантикапей. Именно там находился древний Боспор, земля, где переплетаются мифы разных культур.О древнем Боспоре ходит масса легенд и мифов, и в этом рассказе будут поведано о поисках несметных богатств царя Митридата VI...
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: документальне кіно

    Щось в цю тему ніхто не дописує....
    Я зараз дивлюсь серію документальних фільмів Діскавері "Моя удивительная (ужасная?) история" (на ютубі є)
     
  17. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: документальне кіно

    Апокаліпсис ГМО
    як штучно створюються засухи та повені з метою розповсюдження ГМО
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: документальне кіно

    я їх теж кілька бачила ну там такі мраки деколи, шо огого. тяжко дивитись. Хочу порадити фільм "Касаясь пустоты" (не знаю чи є укр. переклад). Про історію двох альпіністів та їх сходження на одну із неприступних гір в Перу. Хоч я не любитель гірського естріму, проте історія дуже цікава і справлді унікальна, про те наскільки сильною може бути воля до життя
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: документальне кіно

    Подивилась сьогодні "Шахта № 8". Чула про нього раніше. Фільм описує історію 15-річного хлопця, який працює на нелегальних шахтах в Донецькій області (м. Сніжне). Знято естонським режисером і заборонено до показу в Україні. Останній факт і був для мене найбільшою мотивацією, щоб подивитись.
    Ще недавно дивилась фільм про Да Вінчі, теж досить цікаво.
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member