Дитина і тато.

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Ланочка, 10 Жовтень 2009.

?

тато моєї дитини

  1. найкращий! усе може! Іноді й робить усе. Сама вибирала!

    67,5%
  2. Хороший! Дає мені можливість самій усе залагоджувати. Сама вибирала.

    16,8%
  3. Сам - дитина. Але маю на кого нарікати. Сама вибирала...

    14,1%
  4. Не вибирала. Підсунули щось. Мучуся...

    1,6%
  1. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    НЕ знаю чи є ще такі діти. В мене синочок страшезно любить тата. Та й було б це дуже добре. Але якщо чоловік вдома то я йому тоді зовсім не потрібна. Він з татом хоче купатися, ходити в туалет, їсти. Мене до себе не підпускає . Він навіть з татом ввечері спати лягає. Коли нема чоловіка, то ми разом читаємо, бавимось, та просто дуріємо . Коли чоловік приходить з роботи то малий так тішиться, підскакує пищить. Відбирає в мене тапки, щоб татові дати, хоча то мої. І помітила, що коли я приходжу (хоча я не так часто кудись без нього ходжу), то він може тільки прибігти подивитися хто прийшов і побігти геть. Не знаю чому так.
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    ви з дитною проводите весь день, а чоловк працює...нма ніого дивного в поведінці дитини....
    В нас аналогічна ситуація, чоловк для малого то ВСЕ, але ж це класно що в батька й сина хороші відносини....Що б ви краще хотіли аби дитина веь ча висіла тільки на вас?
    Думаю ви просто ревнуєте...а це не та ситуація.
     
    • Подобається Подобається x 22
  3. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Тато буває вдома набагато рідше, ніж ви і тому дитина дуже скучає за ним. Тому і виявляє свою любов так інтенсивно. Зрозуміло, що вам в такі моменти трохи образливо, але це добре, що дитина любить тата і зовсім не означає, що не любить маму. Просто мама весь час поруч, малий до цього звик і тому свою любов до вас висловлює не так бурхливо. Але вона Є.
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    в нас те саме. навіть вночі кличе тата, а не маму :)\але це нормально, бо бувають такі дні, що малі тата навіть не бачуть, а татової уваги потребують дууууууууже :) тому не переймайтеся так, воно все внормується, дитя підросте буде більше розуміти
     
    • Подобається Подобається x 18
  5. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Я не ревную. Але мені трохи не вистачає любові дитини.
    Ми якось ночували у моєї мами то вона була дуже здивована коли малий серед ночі кликав тата, а не маму

    О а я писала, то вашого повідомлення ще не бачила. Наче я писала
     
    Останнє редагування модератором: 10 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    а взагалі, нам колись так радили, і я поділюся. щоб дітки так боляче не відчували відсутність татка, необхідно щодня влаштовувати "солодку годину", це якийсь проміжок часу, не обов"язково година, може бути хоч хвилин 30, коли тато приділяє увагу лише дитині, бавиться, читає і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 16
  7. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Та малий з тата просто не злазить. І читають і гуляти ходять разом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    тоді потрібно просто запастися терпінням :) ви ж мама, ви все можете ;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Любов до тата

    А чи не це є причиною ваших переживань? ;) Я би радила на такі здивування не звертати увагу. Мама вже забула, якими є діти в малому віці, тому й дивується. А ви їй чемно нагадайте. :)
    У нас те саме тільки навпаки. Оскільки я працюю, дитина весь вечір хоче саме моєї уваги.
    І тут дійсно нічого дивного, мусить же дитина компенсувати увагу того, хто теж рідний, але вдома цілий день не буває...
    Дитяча любов від того не зменшується. Та й у хлопчиків часто є періоди, коли татко їм потрібніший. Ми за 6 років дуже багато таких речей пережили, і то в обидві сторони, і щодо мене, і щодо татка. Вони ж розвиваються, і в різному віці їм більше треба увага то мами, то тата. Головне в ті періоди не наробити дурниць ревнощами, а просто спокійно перечекати. Колись він взагалі закохається й для нас часу не матиме зовсім...
     
    • Подобається Подобається x 19
  10. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    А ще був випадок коли мені прийшлося поіхати на декілька днів. і малий залишався з чоловіком. Це був перший раз коли я залишала дитину так надовго. Я страшезно переживала, як то буде. Що дитина буде шукати маму, скучати. Але чоловік по телефону казав, що все нормально, малий спокійний. Лише декілька разів казав "мама ня"(нема мами). А коли я приїхала і вони мене зустрічали то малий ну ніяк не відреагував. Просто посміхнувся, як до чужої людини. Я ледве сльози стримала. Так обідно було, передати не можу.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Ланочка, не розумієте свого щастя:) От якби мій малий вночі тата кликав, то я би нарешті виспалася:)
    А скільки дитині? Ви були на ГВ? Бо я щось не можу уявити, щоб дитина, яка вночі привикла пити мамине молоко кликала тата. Може це все пояснює? Можетато вночі ставав малому їсти давати?
    В нас малий теж тата любить,бавляться і дуріють так, що я аж заздрю деколи. Але таки більше тішуся. Для мене гірше , коли дитина не знає тата, коли в них нема спільної мови.
     
    • Подобається Подобається x 33
  12. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Малому 2 роки і 1 місяць. Годувала грудьми до півтора року. І тато наш може всього два-три рази вночі вставав до дитини і то коли я по пів ночі не спала, бо в малого тоді зубки різались. А тата він вночі кличе не щоб бутилочку подав, а спросоння. Бавитись хоче.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Ви не хвилюйтесь, це цілком природньо: дитина потребує не тільки мами, а й тата. Мама приголубить, притулить, поцілує, дитина це знає і відчуває дуже сильно Вашу любов, але до тата він відчуває те ж саме, що і до Вас. Тата він бачить не так часто, спілкується рідко... Ви розслабтеся і відпочиньте, поки дитина з татком, приділіть більше часу собі. І все буде Ок.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    О, значить, татко знайшов хороший підхід до дитини. Їм цікаво! І добре. Дитина знає, що ви є постійно, а тата треба ловити коли він є.
     
    • Подобається Подобається x 18
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Любов до тата

    Я була б щаслива. якби мій малий так тата потребував!
    А то татко прийшов,мить радості і знову маму подавай.
     
    • Подобається Подобається x 12
  16. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    Це такий період. А потім дитина буде пробувати називати маму татом і навпаки, перевіряючи реакцію.
    Тато такий свіженький, до кінця не вивчений. А мама така затуркана, і вже зрозуміло, що вона скаже, коли маля накапостить. Але нікуди воно від мами не дінеться, просто дитина з часом збільшує радіус свого віддалення від мами, а з татом не страшно подальше від мами. Головне не ревнувати, а використовувати цей час для себе. Бо найкраща мама - спокійна мама.
    А мій чоловік, як вертається з роботи, доця каже - о, мій любимий прийшов.
     
    • Подобається Подобається x 17
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    мама завжди буде ревнувати свою дитину - до всіх. дитина росте і може прив"язуватися до різних людей часом навіть чужих. це ще більше ображає.
    але то з розряду маминого егоїзму.
    так можна буде окрему тему відкривати і про "любов до бабусі. мама ревнує." (мій випадок)
    в нас ще любов до няні була безмежна. але тут я не ревнувала, бо сама її дуже полюбила.
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    згідна з дівчатами - це з розряду мамського егоїзму (сама іноді на це грішу).
    я носила, я родила, я годувала, ночі не спала, цілий день доглядаю, гуляю, годую, а він.... тим більше коли бачить татка кілька годин в тиждень
    тут треба розслабитись і дійсно ловити момент для власного релаксу ;)
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    а в нас не було яскравих проявів любові, просто звичайна любов до таточка :) іноді як плаче то може голосити "таточко, таточко на руці хочу" або так само кликати мамцю!
    я лише зауважила, що осанніми місяцями чоловік вдома взагалі буває пізно вночі то дитина почала мати часті істерики. Щось мені здається, що то через брак тата :sad:
     
    • Подобається Подобається x 16
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Любов до тата

    у нас теж щось типу такого.
    мама - то мама для Насті,а тато - таточко Ромчик :) деколи аж смішно.
    тільки от почуття образи у мене то не викликає загалі. якось навіть в голову не приходило "я виносила,я народила", а вона тата Ромчиком кличе. от до кого,а до чоловіка ревність взагалі не виникає. ми ж сім"я, нас троє,а в той же ж час ми одне ціле.
    Одного разу не було в мене щось настрою,чи то ПМС,чи що.... Нила я до чоловіка,що він мене не любить більше і щось в тому плані. Ну він мені і видав "Ти, певно, ревнуєш мене до Насті,бо бачиш,що для мене вже не ти на першому місці в житті,а наша донечка" - ото хлоп загнув :) для моїх вух то був такий мед :) я навіть від компліментів в період квітково-цукерковий більшого задоволення не отримувала :)
    Ланочко, щиро радійте таким моментам, бо то неназавжди :) через пів року може все змінитись і ви тільки й чекатимите,щоб маля дало вам хвилинку для ваших особистих потреб і побавилось з татком.
     
    • Подобається Подобається x 11