Де купити все для листівок, альбомів?

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем simona, 19 Червень 2009.

  1. simona

    simona Well-Known Member

    Дівчата, а де можна купити все для цієї справи, крвм інтернета, може десь в нас є спеціалізований магазин?
     
  2. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    В свому місті я купую основний матеріал в канцелярських магазинах :girl_smile: , багато дрібничок є в декор відділі в Епіцентрі, хоча вибір так собі :girl_in_dreams:, а стрічечки, бісер і т.д. в магазинах з швейною фурнітурою :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Ох, яка ж там краса! Смак, фантазія і почуття міри відчувається одразу. Десь раз на місяць хочется щось подібне створити, але руки не доходять. Та якби ще був магазинчик спеціалізований, де можна всі матеріали побачити та помацати...:girl_in_dreams: Минулого літа робила запрошення на весілля, хоча вони і не дуже "наворочені", але деталі для них купувались в трьох різних місцях.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    У Львові нічого подібного не знайшла (маю на увазі спец. магазинів), лише інет магазини.Тому собі запланувала на виставку поїхати і там закупитися. Може з осені почну експерементувати з тим всім :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    А де саме?
     
  6. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Багато прибамбасиків для відкриток можна купити в центрі, магазин Світ паперу, вулицю не пом"ятаю, паралельна Пекарській, там ще можна купити папір для скрапбукінга і фарби і лаки і декупажні карти для декупажу
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    вул. Нечуя Левицького, на початку від Франка, з правої сторони
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Допис від NikaLovely
    Минулого літа робила запрошення на весілля, хоча вони і не дуже "наворочені", але деталі для них купувались в трьох різних місцях.

    А де саме?


    Папір та кальку в світі паперу, квіточки - в квітковому магазині на Сімоненка, бусинки та стрічки в Новому цумі. Ось що вийшло:

    [​IMG]

    Хотілось на новий рік зробити вітальні листівки, але настрій тоді споганився незапланованою відпусткою за власний рахунок, грошей шкода було, а зараз часу немає ні не листівки, ні на альбоми. Хоча, хочеться зробити альбом "з нуля".
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Згадала, гарний папір і калька були на вул. Перфецького в фірмі Юнайтед Форест, то других поверх приміщення ГАЇ. В них ціни дешевші, ніж в Світі паперу, але продають вони тільки аркуші 100х70см, і не завжди буває все з каталогу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Купила собі щастя - фігурний дірокол, ось такий :)

    Мусила за тим їхати аж до Києва, в наших магазинах нема ((
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Дівчата, підкажіть будь ласка, моя знайома захоплюється скрапбукінгом (для мене це "темний ліс"), а я плпную зробити їй подарунок для її захоплення. Що саме можна купити і де?
     
  12. Pomarancha

    Pomarancha New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Всім привіт!!! Щойно зареєструвалася до Вас!!! Скрапбукінгом захоплююсь останній рік. Але не можу дозволити собі зробити те, що хотілося б (через брак матеріалів). Шкода, що у Львові немає спеціалізованих магазинів (((((((((((, а в неті замовляти бідній студентці не по-кишені))))). Щойно дивилася фото майстернь та робочих місць знавців у цій справі... серце завмирає...

    http://vkontakte.ru/album-6514590_86610262
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    здається мені, що в неті дешевше, а ніж в магазинах (якби вони були у Львові), нє?

    покажіть нам якісь свої роботи, бо ми тут всі тільки говорим про то :)
     
  14. Pomarancha

    Pomarancha New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Можливо й дешевше...але там треба замовляти багато всього (там ж наборчиками), а не так легко стільки витратити за раз (((((((
    Вчора в Центрі паперу купила наборчик (2 ножниць фігурних, 4 фігурні дироколи і штучка для гафрування) Хоч щось собі знайшла, а то все робила підручними матеріалами.
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    а сільки коштує такий набор?
     
  16. Pomarancha

    Pomarancha New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    103 грн.
    Окремо фігурні ножниці по 8 грн. чи 18 )))
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2009
  17. Fran4eska

    Fran4eska New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Підкажіть будь ласка де можна закупити папір і всякі штучки для листівочок, ато я крім "світу паперу" нічого не знаю:girl_smile:
     
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Я собі замовляла дещо звідси http://shop.jennyart.com.ua/ може і не дуже вибір, але нормальний сервіс, ціни і навіть поштою мені за 3 дні все було у Львові.
     
  19. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч