Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем algo, 31 Травень 2010.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Чорний список продавців
    SEPTIMA (внесено Gossip)
    Уляна Поберейко (внесено Oliusia)
    Гуцулянка і Мерс (внесено zabawa)

    Ellelia (внесено littlebird)
    veronka ( внесено octavia, manka)


    Чорний список покупців
    Snegana (внесено Bogdanka)
    Kucha (внесено yanya)
    Orsol (внесено Artemida)
    Hits (внесено Modna)
    ksjunischka (внесено guculyanka)

    bojko olia (внесено Svjatkova)
    Gardenia Lv (внесено danchyk)
    Olga Kuharuk (внесено amaretto)
    Selina (
    внесено inka)
    Alexx і Santi (внесено Meriroma)
    Vasylyna (внесено algo)
    grajynia (внесено konfety)
    bonasn (внесено samogonohka)

    fanet (внесено konfety)
    present та kalina
    (внесено konfety)

    DYVNA та wedding (внесено algo)

    Oliwia внесено kewa
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2018
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    чорний список форумлян.... вартувало Б мати таку тему певно, а то є неоплачені замовлення, а в СП люди присутні.
    У випадку СП демарів, котрі вже приїхали, форумляни mayscream та katrine записались і пропали, з таблиці - 57 пар - тільки їх двоє були неоплачені, а я "немудра" замовила;)
    Катрін тут писала в темі про вивчення попиту, а mayscream колись у нас замовляла ліжко в ІКЕА, от я і подумала, що можна людині повірити;), на посиденьки заходить, востаннє відвідувала сьогодні.
    майте на увазі їх добросовісних - без передоплати з ними я би більше не працювала
    Відправлені ПП проігноровані, відповіді нема протягом кількох днів.
    це ж відноситься до обговорення? чи тільки організаторів обговорюють в даній темі?
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2011
  3. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    і я доповню цей список...
    форумчанка rododendronia відповіла на мою енну кількість повідомлень аж через декілька днів ( хоча в темку заходила щодня !) і то з претензіями, що вона працює і не має часу бігати по банках оплачувати... А в темці чорним по білому написано, що тільки передоплата на карточку Приватбанку ( життя вже навчило)!! якщо такі умови не підходили, то для чого робити замовлення??!!
    Або не можна було по-людськи написати і попередити ще до того, як я замовляла товар чи коли вже надіслала їй реквізити на оплату, що така ситуація і оплачу замовлення при зустрічі?!
    в моїй темці замовлення потрібно робити ростовками, тому я і не стала чекати на неї, щоб не підводити інших 7 дівчат, що бажали придбати цей товар...
    це звісно дурниця, але неприємно(((
     
  4. yanya

    yanya Active Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    Kucha оплатила і не забрала пальто вже майже рік в мене
    хто може знає її тел киньте в пп
     
  5. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    я перепрошую дуже, але то я з претензіями до Вас писала ???????? я вічливо Вам сказала що не зможу проплатити оскільки на роботі і хотіла б проплатити коли прийде товар особисто я тут працюю так зі всіма дівчатками. Ви сказали що будете з понеділка , минулого тижня я була у відрядженні тому нічого Вам не писала. З моєї сторінки ще заходить подружка оскільки на 1 комп не можу бути зареєстровано 2 людини.
    Мені дуже прикро що ми не зрозуміли одна одну!
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    rododendronia так і мені шкода, але пишу по факту...
     
  7. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    ПРОСТО ТАКОГО НЕ БУЛО, І НЕ ПОТРІБНО ТУТ ПИСАТИ ЩО Я ВАМ З ПРЕТЕНЗІЯМИ ПИСАЛА !!!!!!!!! Я з Вами згідна що в цій ситуації повелась не гарно я і з моєї сторони було не відповідально що я з Вами не з контактувала . Але наговорювати не треба я ніяких претензій Вам не виставляла і зараз з Вашої сторони не гарно наклеп робити.
    Я просто в шоці як Ви все перекрутили і з якої сторони Ви це все виставили !
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Альо!
    Ця гілка не для розборок створена! Прошу або емоції вгамувати, або клавіатуру замінити, якщо її клинить!
    :banned:
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2011
    • Подобається Подобається x 1
  9. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

     
  10. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    Богданко, ця тема стосується лише СП? Бо я думаю що варто було б і про барахольних покупців тут написати. Теж понаброньовують, понаобіцюють що нині/завтра/з понеділка приїдуть і заберуть, лиш нікому вже не продавайте, а самі пропадають. Най би люди знали чиїм обіцянкам не можна довіряти.
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    http://www.youtube.com/watch?v=-hu0-lQORcs
    А бронювання - особистий клопіт продавців.
    Не мусово ще це нести на форум...
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    але вже знайшлися
    можна було написати в принципі ПП відразу, коли замовлення було зроблено, як от Алонка, тоді б не було такої заявки
    а можна було і мені мабуть не робити відразу поспішних висновків, просто нема місця де тримати стільки товару, в кожному разі непорозуміння виникло в першу чергу через недостатню проінформаваність. Майте це на увазі, всі, і організатори, і учасники.
     
  13. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    Bogdanka класна темка - відразу всі знаходяться)))
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    Попередження для продавців.
    Форумлянка Snegana може зробити замовлення, потім не дзвонити, через пару днів відмовитись, відмову підтвердити після написаного Вами ПП з питанням про замовлення, тому мабуть це випадок, де працювати можна тільки по передоплаті, бо вірити складно.
    Між іншим не планувала цього писати, але форумлянка сама в приватному повідомленні (зрозуміло, що не без єхидства) попросила занести її "в чорний список".
     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    Форумлянка Orsol замовила в мене сукню з Тівардо. Коли посилка (включно з її замовленням) вже була оплачена і їхала до Львова, дана панянка повідомила мені в пп, що плаття вже собі купила, тому їй два однакових не треба.. На всі мої повідомлення - повний ігнор.
    В результаті маю зайву сукню ціною в 140 грн і купу неприємних емоцій.
    І ще раз переконуюсь, що працювати треба таки по 100% передоплаті
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    В теперішній час, коли відділення Приват банку (з ним найбільше працюють форумчанки) на кожному кроці, краще вимагати передплату із замовниць, щоб потім не морочити собі голову, що робити з непроплаченим товаром. Може офф-топ, але не могла не написати. Така моя думка.
     
  17. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

     
  18. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    На жаль не завжди так виходить зробити.
    Буває так, що товар на складах швидко зникає. А як тоді брати передоплату, як повертати гроші за той товар що не приїхав?
    Особистий досвід - замовила три пари джинсів в форумлянки - приїхали одні. А якби і їх не було. Так би й перекидали гроші одна одній :). В моїй темі те саме. Найбільш "везучим" з двох-трьох речей може жодної не прийти.
    Залишається продавцям надіятися на відповідальність покупців.
     
  19. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    Я з Вами трішки не погоджусь, тому що є такі випадки (наприклад мій) коли немає можливості проплатити через банк ну хіба просити знайомих. Я працюю з 9,00-18,00 20 хв від моєї роботи є відділення але там обід як і в мене з 13.00 по 14.00. При відпрошуванні в мене знімають з з.п. І який вихід ?
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2011
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Недобросовісні покупці

    напевно або не замовляти, або замовивши, вести себе відповідально якось.
    оскільки тема виросла до обговорення з чергового негарного випадку у мене, то поясню. Людина замовила, дзвонила, домовились - обговорили - все. Пропала. Вчора дзвоню чоловіку - по голосу розумію, що йому то 100 років потрібно, але нічого. Каже, що "завтра" забере. Завтра настає. Зв'язку ніякого. Пишу в приват - у відповідь - нам вже не треба - ми купили, відповідаю, що не цілком приємно мати так справу з людьми - порада у відповідь - "ну занесите меня в черний список" - і смайл. Отак відповіла наша менеджер: через такі випадки потім страждають всі, бо ніхто нікому не вірить і без передоплати не хоче працювати;) Не так?