Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Solomi, 18 Січень 2011.

  1. Solomi

    Solomi New Member

    Неважливо чи Ви водій чи пасажир. Цікаво чого бояться люди, які їдуть в машині?

    Наприклад :
    хтось боїться, що бензин закінчиться в баку ( коли Ви в лісі),
    або хтось боїться ДТП
    або хтось боїться " ментів"
    або хтось боїться , що кішка дорогу перебіжить.

    Я почну - я боюся, щоб мені сонце не засліпило очі , коли я їду за кермом!

    А Ви?
     
  2. BoomBloom

    BoomBloom New Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Водіїв, що їдуть на зустріч [​IMG]. Що неадекватні, що втратять керування. За себе так не боюсь, як за них[​IMG]
     
  3. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Боюся маршруток, а саме їх водіїв, котрі їдуть передімною, бо вони люблять спочатку перестроїтися в ін. ряд , а потім вже на ходу включити поворот. Коли темні боюся швидше їхати, бо мені все здається, що людина вискочить на дорогу і я не встигну загальмувати.
     
  4. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Боюсь, щоб в мене не врізалися)))
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Боюсь фур і обгону
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    А я боюсь пішоходів, що ходять ввечері по дорогах, і боюсь, що мене машина засліпить зустрічна, і я можу чогось не помітити... взагалі не люблю їздити ввечері, або вночі.
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Боюся виходити з машини, коли заливають бензин у бак. Якось дивилася передачу про статичний заряд і АЗС, коли водій кілька разів виходив з машини і сідав у машину, то ставалася пожежа. Статичний заряд, що виникає при терті об сидіння, може викликати іскру, поки водій тягнеться до пістолета...
    А ще боюся, коли дорогу перебігає якась тварина (котик, собачка, мишка:), то хвилююся, щоб ніхто їх не збив.
    Ну, і ДАЇшників недолюблюю і трохи боюся...коли навіть нічого не порушуєш..просто погляд у них такий "доброзичливий")))
     
  8. BoomBloom

    BoomBloom New Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    О, в нас таке недавно було - мій чоловік почав повертати, зустрічна машина засліпила, а в цей час якийсь дядько вирішив перебігти дорогу[​IMG] ТТТ все обійшлось, скользнув по бамперу, але на ногах втримався
     
  9. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    о!
    в мене теж таке було, але вже давніше
    а про пожежі чогось не чула
     
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Не люблю їздити в темну пору доби, бо сліплять інші машини і якась в мене дизорієнтація. Відповідно боюся обгонів у темряву.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    боятися треба не в темряву, а в зустрічні фари :) В темряву якраз і треба обганяти :)

    А я боюся їздити по Городоцькій (від вокзалу до магнусу) бо двигун трамвайні рейки зачіпає :)
     
  12. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    а я боюся озвучити страхи :)
    після того, як на наступний день після покупки аварійного знаку мала ДТП, в забобони повірила :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    А я боюся сідати за кермо,коли сама з дітьми,так ше з обома сама і не їздила...бо як починаються плачі і капризи,то гублю контроль над дорогою.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    а я взагалі їздити в машинах боюсь. Цей страх ще з дитинства. Коли мені було 9 років, ми їхали на похорон до мого дідуся. То було в зимі, 7 грудня. Снігу було багато, ожеледь. Їхали двома машинами. І от нашу машину починає кидати із сторони в сторону, гальмування тільки погіршило ситуацію. Машина стала некерованою. Не знаю як, але водій зумів вивернути кермо, а то б в"їхали в причеп,який стояв попереду.
    Після цього випадку я з острахом сідаю в машину, а з чужими, не перевіреними водіями взагалі відмовляюсь їздити. Я навіть з чоловіком боюсь їздити, хоч в нього блискавична реакція і водійський досвід є.
    Чоловік каже, щоб ішла на права здавала, а я відмовляюсь. Напевно боятимусь їздити(((((
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Однозначно - пішоходів. Звісно не буквально.) Але стреси за кермом - саме з-за них. Десь колись неадеквати і за кермом бувають, але їх принаймні видно на дорозі - звідки і куди, навідміну від пішоходів, що висипають на дорогу звідусіль.
     
  16. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Дуже люблю їхати в машині, коли за вікном дощ, але це за умови , що я пасажир. Довелося мені сісти один раз за кермо, ввечері , в сильний дощ. У мене було лише одне бажання, кинути кермо і втікати. Мене і без дощу, дуже сліплять фари зустрічних машин , а в дощ - це просто жах...:girl_cray:
     
  17. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    а мене навпаки "прікалує" - ти в машині, а за вікном стіна води, а ти посеред тої стіни:girl_tender:

     
    • мімімі мімімі x 1
  18. sani

    sani New Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    ага, і ще продавців полосатих паличок, які теж кидаються з кущів під колеса, на трасі...
     
  19. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    а я боюсь їздити зимою, коли ожеледиця.
     
  20. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    а я зараз дуже боюсь їхати!За кермо навіть сідаю!Дуже боюсь зустрічних авто!В нас в 2010р. сталося ДТП,в наше авто на великій швидкості вїхав інший автомобіль,а я в той час була на 39 тижні вагітності,дякувати богу що всі лишилися живі і синочок народився здоовий!після того я боюсь їздити а особливо з синочком!але доводиться!не буду постійно пішки ходити!намагаюсь подолати свій страх:girl_blush2;