Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 22 Липень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Мій новий мозоль - швейні ательє. Нещодавно витратила купу часу і нервів, щоб впросити вкоротити трикотажні шлюфочки кравчинь. Можливо я просто не знаю де є ЛЮДСЬКІ ательє?
    То буду безмежно вдячна за такі контакти.

    Розповім про свій досвід.
    1. Ательє на Зеленій біля пл. Петрушевича (Бджілка чи щось таке).
    Коли звернулась до них, одна кравчиня зацікавилась. А коли побачила, що потребується роботи не на весільну суконку, сказала, щоб я зачекала поки інші доїдять..Інші доїли, більше ніж за 15 хвилин (18 година була), а коли вийшли з комірки своєї, глянули на майку і сказали, - що не мають часу. При цьому у всіх були такі покривлені обличчя що то великий клопіт з-за малої роботи (так ніби я проти платити гроші, а так як поспішала - навіть ЛЮБІ гроші).. Сервіс однозначно - в чорний список.
    2. Ательє біля пл. Соборної. Не захотіли взяти трикотаж.
    3. Ательє на початку Личаківської - відмовились, бо ні з того ні з сього всі ті, що колупались в носі до того, стали страшно зайнятими.

    Тепер якщо якась кравчиня скаже, що КРИЗА, що роботи нема, я певно буду дивитись на неї НЕ співчутливими очима. Ментальність наших ательє, вибачте, - саме рагульство. Найнеприємніші місця після жеків, а той і "кращі".
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    ооооооооооо, як я вас розумію. з ательє що на перехресті зелена-руставеллі стикалася 2 рази і обидва з негативними наслідками. більше сказала, що туди навіть дивитися не буду. хоч я так і після першого разу казала, але чоловік не знав куди можна завезти і вдруге знову там попався.
    поки що мені дуже подобається ательє на дорошенка, наразі не мала зними ніяких проблем, все робили так як попросила і вчасно. а вишивальниця там просто супер жіночка, вже не раз спасала речі :)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Може в такому випадку попросити контакти жіночки, яка то вдома може зробити.
    Бо з тих ательє ще досі совком несе
    І інстинкт стадний спрацьовує (та не робить і я не робитиму) :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Мене так здивував ваш допис! ніколи з таким не стикалась! Ходжу в 3 ательє, і дуже задоволена!
    - на іскрі, то старе ательє, але роблять добре - якщо лицем до магазину продуктового то зліва, на 2 поверсі, де є перукарня.
    - на кавалерідзе, біля маг. "Соняшник" Там працюють здається чоловік з жінкою. В мене була дилема з тунікою, то ми разом приймали рішення що з нею зробити, я думала одним методом її змінити, а дядько порекомендував іншим, в результаті вийшло - супер.
    - в Винниках на базарі. Мені блузочку L переробили на S! теж дуже думали як краще, я приходила на примірку, вийшло супер, і за 30!!! грн.
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Мені завжди доводиться підкорочувати брюки та джинси - бо худа, але невисока і завжди всі задовгі. То роблю це на Ст.Бандери, майже навпроти головного корпусу Політехніки (якшо стояти спиною до корпусу, то треба перейти на протилежний бік і йти вліво метрів 20. Буде написано Ательє). Майстриню звати пані Оля. Не знаю чи вам там зарадять, але можете спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Можна і жіночки. Правда хотілось би, щоб не у дуже далекому районі. Але як маєте - напишіть з вулицею.
    Дяку-дяку.

    Може просто тре на то мати щастя?:)))
    А якщо серйозно - я на Сихові ніколи не буваю, то дуже неблизький для нас район. Винники теж..Але дякую.
    Колись, до речі, з дублянкою так носилася - то ледве знайшла хто після 18-ої працює, якраз на Сихові - на Шуварі на останньому поверсі. Може комусь згодиться - ніби нормально говорили, робили.
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Пропоную написати який район вас цікавить;) Щоб кожен не розписував про свій район:)
     
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    А чому б і ні? Нехай всі розписують. В телефонних довідниках про нормальних кравчинь не пишуть:)
    Мені було б досяжно десь в таких районах: Зелена-Личаківська-центр-Чорновола.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Є ательє "Олеся" навпроти Оперного, вірніше позаду Оперного. Там мені 2 рази ніби добре зробили.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    то давно мій мозоль, того я навіть штани підгинаю в своєї кравчині, хай дещо дорожче, зате без хамства і якісно...
    можу дати телефончик, але я в неї шию одяг, сумнівюсь, що вона б шось комусь просто типу дрібного ремонту робила... спробувати можна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Я минулого року вшивала джинси в совковому допотопному ательє на Снопківській, біля коледжу ім. Труша, у пані Владі. Мене обміряли, все акуратно розпороли, перешили, обметали, ще й відпарили. Коштувало це все 12 грн. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Я завжди ходжу в ательє на початку Личаківської - з модною назвою Будинок моди Степана Теслюка (так, здається). Мені там подобається. Знаю кількох майстринь на ім'я. Та й пан Степан (шеф) дуже гостинний - я постійна у них клієнтка. Правда, останній раз була - то всі відмазувалися, спихали роботу одна на одну. Мені це не дуже сподобалося. Адже я принесла їм замовлення, відтак і гроші - тобто заробіток для них, а ще й маю просити? Ну але зробили. Добре зробили, як завжди. Я задоволена.
    До речі, може, хто знає, де монжа кльову вишивку на лашку зробити? В мене на улюбленій блюзці якась паскудна потертість проглядає :sad: , хоча блюзка кілька разів вдягана ... Одрі згадувала про майстерню на Дорошенка. А де то саме?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    У мене теж є проблема з ательє:girl_sad: Маю скатертину всю вишиту в квіточках, фабрична, на новий рік мені хтось випадково поклав згорівший гарячий бенгальсий вогник на скатертину і попалили мені скатертину. Я думала, що не буде проблем вишити там квіточку чи ще шось і виправити то все, але як виявилося з нашими ательє це дуже складно:girl_devil: Була на зеленій - відмовились, а на дорошенка, якщо йти з центру до гол. пошти- з лівого боку є ательє - майстриня не мала підходящого кольору ниток і сказала, що навіть якщо б мала - не взялася б за ту роботу:girl_cray: Я теж готова була заплатити любі гроші бо скатертина нова і шкода мені дуже, що зіпсована при першому ж використанні ,але так розумію, що нема кому платити гроші:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Ага, про них я спочатку і розповідала:haha: В моєму випадку доперекладалися до того, що всі відмовилися.
    Вишивки напевно можуть на дому зробити кравчині. Може прочитають тут і зголосяться.
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2009
  15. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    В інтерсіті на Чорновола на 4 поверсі роблять вишивку. А ще в музеї Новаківського, що на Листопадового чину, коло церкви Юра недалеко.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дякую за інфо :)
     
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Дівчата, а хтось знає в якому ательє можна пошити одяг саме з трикотажу? Я знаю, що є трикотажнеательє на південному, але там в основному займаються дрібним ремонтом, а якщо шити - то дуже дорого, одяг вийде золотим.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. PISOCHANKA

    PISOCHANKA миється в бані

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    підскажіть, будь-ласка ,де можна вкоротити шкіряне пальто ,буду вдячна за інформацію
     
  19. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Шкіряні куртки ремонт і фарбування роблять в Айболиті на Дорошенка, иожна там поцікавитись і на рахунок плаща.
     
  20. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: Чи є у Львові нормальні ательє? (ремонт одягу)

    Можу порадити дизайнерську студію, де працюють дійсно майстри своєї справи, займаються пошиттям якісного індивідуального одягу і дизайнерським ремонтом.