Букет

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Маруся-мама, 25 Жовтень 2009.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Он не знаю може то краще в весільні дрібнички, але подивилась фотки деяких наших нещодавніх молодих і побачила що в багатьох в букеті є ромашки або цілий букет з ромашок.
    У мене був букет з троянд. В Тернополі з біло-кремових троянд а у Львові з біло-червоних. Моя племінниця запалилась думкою, що хоче букет з ромашок але її наречений категорично проти.
    То у мене питання такого плану - це справді ромашки у ваших букетах чи гербери? і
    Що керувало вами у виборі власне такого букету?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Я виходила заміж у вишиванці, то ж ромашки були доречні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Переважно використовують різновид хризантем схожих на ромашку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    аналогічно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    ой... а мені на весілля притарабанили букет із білих лілій...
    досі як згадаю запах бр-р-р-р:girl_sad:
    до того ж ніхто мене не питав яких квітів хочу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    А у мене з букетом взагалі сумна історія,чоловік його просто забув.Його опом"ятали вже як підїзджав до мої хати ,десь за 100м.То через той букет запізнився на 1.5 години,був з білих гвоздик(вже з чого було,з того і зробили)
    Потрібно ,напевне,все казати і нагадувати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    А мій букет був із фрезій і ранункул... мій чоловік до тепер сміється як ці назви згадує:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Ми теж були в вишиванках, про троянди не було і мови - я їх не люблю. Дужехотіла соняшники. То з ними теж ціла історія. Тоді ще всі букети були стандартні і ніхто не хотів робити. Чоловік ледве знайшов. То потім ще і від родичів про жовтий колір вислуховували.... Але я дууууууууже задоволена, досі зберігаю:)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Букет

    І в мене були ромашки з колосками а з букета звисали синьо-жовті стрічки, в нареченого з колосків був зроблений тризуб ромашки і теж синьо-жовті стрічки. Ми одружувались не в вишиванках але нам так захотілося, люди в центрі і всі гості були в шоці.
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Я свій букет теж зберігаю досі. Виходила заміж в стилізованому під народне костюмі. В букеті чого тільки не було. Робили його ті ж майстри-дизайнери. Дуже мені сподобався. Кому треба -- можу дати їхні контакти.
    Щось не можу фото прикріпити, може пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    І я мріяла про букет з ромашок.
    Квітки яка б так разюче "випромінювала" простоту і ніжність, як на мене, то ліпшої за ромашку немає. А ніжність ромашки в поєднанні з всією притаманною троянді величністю - досить не поганий варіант.
    Ми коли в каталогу по фото вибирали перед весіллям наш букет, то я й справді думала що там будуть ромашки, але це були швидше хризантеми під ромашки:girl_smile:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Букет

    Дуже всім дякую за дописи. Скажу своїй племінниці нехай свого квіткаря муштрує на ромашки, тим більше що шлюб буде літом :)

    Мене також страшенно ганили за букет з бежовими квітами. Мама просто переслідувала довго і нудно, тому на шлюб вже зробили з червоно-білих троянд.

    А як зберігаєте букет? В холодильнику?
     
  13. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    а у мене на Подільському весіллі букет був власне з ромашок - білий з ніжними бусинками, а на Галицькому букет був яскравий-біло-рожево-фіолетовий, та ви, мабуть, вже бачили у гілці "Весільні фото":):):)
     
  14. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Букет

    А я мала ось такий букетик.
    Ромашки - улуюблені квіти, але до мого образ він не підходив.
    на фото не видно, але донизу йшли салатові та рожеві тоненькі стрічечки, на деяких були перлинки, як на букеті. Пасувало до намиста і кульчиків з перлів:)
    в букеті не лише троянди, а були ще квіточки, схожі на білі дзвіночки (згори трохи їх видно)
    [​IMG]
    П.С. на фото букетик вже трошки втомлений життям:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Букет

    і я хотіла з ромашок, але знайти їх було не реально(враховуючи, що до розписки залишалось 20 хв:)) тому букетик був з троянд дрібненьких двох кольорів(на гілочці такі , не знаю як називаються)+ по колу біла мошка(знов не знаю як зветься, звиняйте), букет був зроблений нашвидкоруч, але вийшов досить симпатичний. А на весіллі букет був з ніжних фрезій. Зберегла і той і той, підвязала догориногами, так вони засохли, а потім в вазочку і усьо:)
     
  16. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Букет

    я хотіла букет з квітів білих, кремових, лимонних, чайних кольорів... байдуже чи то троянди, чи ромашки ...та навіть чортополох... будь що світле, аби не червоні троянди. Отримала шикарні чайні троянди на розписку (ми розписувались неурочисто, тиждень перед шлюбом), а перед вінчанням муж забув про букет... в останню хвилину купувався з червоних троянд)))))))))) то певно треба в тему "я мало не стерла його в порошок"
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Букет

    Я хотіла білі трояндочки і щось бірюзове,кольору морської хвилі чи салатове. на той час не було таких квітів( не сезон) тому просто зробили білосніжні троянди і бірюзові стрічки.
     
  18. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Хотілось би більше фото тут побачити... У мене теж були ромашки в букеті, але 3 роки тому ще не були такими популярними.А на розписку робила сама букет - хотіла скромний.[​IMG][​IMG]
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Букет

    Ото мій весільний( кольору стрічок нажаль не видно, бо фото - сепія,але на разі інших не маю)
    [​IMG]
    Цей був на розписку.Самий звичайний
    [​IMG]
     
  20. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Букет

    Вирішила показати вам свій букетик, хоч він і не з ромашок!:girl_wink:

    [​IMG]