Власне тому я була проти такої системи з самого початку. Так тут ще й питання завантаженості пацієнта, не кожен має можливість відпрошуватися з роботи лишній раз, щоб тільки взяти скерування до вузького спеціаліста.
Туберкульозна лікарня, позвільняли всіх кого могли, на 60 ліжок з відкритою формою туберкульозу 1 медсестра і 1 санітарка. Як як вони можу вчасно прибігти до хворого якщо у нього почнеться кровотеча???? а якщо в декількох? За кожен виставлений діагноз туберкульоз і скерування на стаціонар прибігає начмед і вопить що у нас туберкульозу немає, де лікарі "його понабирали". Бо поступила вказівка туберкульоз не ставити, вказівка зверху.... Лікарі не слухають, то погрожують звільненням
була в поліклініці. зараз замість електронного запису на сайті Реєстратура працює інша платформа - HELSI. Я так розумію, що тільки впроваджується, але опцій має бути більше.
А хто вже проходив такий етап, як воно в новій медичній реформі виглядає? Народжується дитина. В пологовому дають виписку, яку раніше відносили у свою поліклініку. І дільничий (сімейний) лікар перший місяць приходив додому до дитини. Тепер декларація підписана не за місцем проживання. Чи існує патронаж як такий? Чи його взагалі відмінили? Якщо існує, то куди звертатися: до того з ким в дорослих підписана декларація чи за місцем проживання?
@Happy Fiancee, в мене просто), декларація майже по місцю прописки. Але таке питання: воно Вам треба, той патронаж? Я б подзвонила до лікаря, з яким декларація і проконсультувалась. Ну і можливо, що таки разок прийдуть за місцем прописки.
@Rodionochka та я для загальної інформації питаю. Медсестра з сільської амбулаторії живе поруч, ми періодично спілкуємося. Я не маю особливого бажання в тих відвідинах. Лікар, з якою в нас декларація, точно до нас не поїде. Тому цікаво як то тепер є.
Має відвідувати лікар, з яким підписана декларія, в моєму випадку я спілкувалась по телефону і нас не відвідували але то на розсуд лікарки. Дзвонила лікарка, яка по прописці ( то ій принесли повідомлення про новонароджену) і питала про декларацію, я відповіла з ким підписана, вона собі занотувала десь.
Певно спочатку треба підписати декларацію на "нову" дитину, вона ж автоматично не з'явиться в системі. Це може бути інший лікар, ніж у батьків чи старшої дитини, але то вже як кому зручно. А тоді вже домовлятися про порядок відвідування (хто до кого і як часто). Мої діти народились ще до реформи, то до меншої прийшла лікарка з поліклініки на другий день по виписці(не наша, а яка була вільна). Ще десь за тиждень - медсестра. То було все, далі ми ходили на планові огляди. В карточці тих патронажних візитів значно більше записано . Але медсестра сказала, що я і так вже досвідчена мама і в їх порадах нема потреби, а як щось буде треба, то я сама їх знайду.
@Shapokliak та от власне, що в перший місяць життя дитини я не побіжу підписувати декларацію. Навряд чи я і з дому сильно буду виходити.
але ж вам потрібно буде взяти довідку в сімейного, яка подається при виписці в ПБ, в той же час можна і декларацію підписати, якщо вже свідоцтво є
В ПБ потрібна якась довідка при виписці? А то відколи? Я минулого разу нічого такого не подавала в пологовий. До реформи, 3 роки тому. Та і зараз не чула, щоб родичі бігали до сімейного за довідками, щоб породілю виписали...
То, можливо, Ви маєте на увазі довідку з пологового, яку несуть у поліклініку про те, що Ви народили? Там вказується, коли народили, які були пологи, відомості про новонароджену дитину. А не довідка від сімейного? Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
так, а натомість сімейний пише писульку, що він повідомлений, що в нього на дільниці народилась дитина і тим її бере на облік до себе, якось так. Тоді дитина переходить від неонантолога з ПБ на відповідальність сімейного. Я ні разу не бачила тої писульки, тому дослівно не знаю, що там пишуть
От за таке знаю, а що в пологовий ще щось треба нести, то вперше почула. Мені давали в пологовому дві довідки: одну для сімейного, другу для гінеколога, щоб ще лікарняний продовжили через КР. От тому виникло питання про патронаж. Якщо я віддам довідку сімейному, з якою декларація, то звідки за місцем прописки будуть знати про мене і про дитину.
Я народжувала у листопаді. У пологовому приходила медсестра запитувала дані про сімейного лікаря з яким підписана декларація, ПІБ і адреса поліклініки. Заносила дані собі в зошит і пояснювала це тим, що дані по дитині безпосередньо з пологового передадуться цьому лікареві. Лікар з яким в мене підписана декларація, не по місцю прописки. Після виписки ніхто не дзвонив з поліклініки( по місяцю прописки) і відповідно не приходив.
Зараз запроваджується система Е-малятко, включає багато послуг в електронному вигляді в пологовому. Поцікавтесь, може відразу і декларацію підпишете
підкажіть достойного лікаря, з яким можна укласти договір дорослому (район вул. Виговського або приватні клініки)
Чи має хтось підписану декларацію в приватній клініці (дитина чи дорослий)? Як вам? У зв‘язку з переїздом планую змінити сімейного лікаря для нас з чоловіком і педіатра для малих. Чи треба попередити теперішніх лікарів, що декларація з ними розірветься? Загалом, я була задоволена їхніми послугами і не змінювала б, якби не відстань.