Я згадала ще одну перевагу лінз над окулярами. Коли вечорами я вже знімаю лінзи, одягаю окуляри, і ще трохи дивлюся якесь кіно, а Соля лежить біля мене\на мені\просто тримаю на руках, то весь час тягнеться знімати мої окуляри Так одним швидким рухом тягне їх, а потім звісно хоче облизувати) Я забираю, одягаю знову, але все далі повторюється) Тому мені напевно треба було б мати ще додаткову руку, щоб весь час ті окуляри ставити на місце ( на ніс), якщо б я їх носила постійно. Дівчата, а у вас так проблем немає?
Тепер є лінзи пластикові полегшені, і не важкі, і не б'ються, хіба царапаються, як не пильнувати і класти окуляри як попало. Я теж мала комплекси з дитинства, то як на світ народилася, коли взяла лінзи. Але пройшли роки, з ними і комплекси, та й очі погано стали сприймати контактні лінзи. Тому тепер ношу окуляри... З незручностей - запотівання в мороз, коли дощ застав без парасоля, ну і звісно - купання/плавання в водоймах (я плаваю лише там де впевнена що встигну якщо що повернутись до тої глибини, де досягну дна ногами). А без лінзи і без окулярів "окомір" не точний... така в мене фобія... То на морі як захляпаються ті "хамелеони", то капець... Але терплю .
Вирішила спробувати знову одягнути лінзи, на свій страз і ризик. Вимила розчином , новим, рази 3, поставила, трошки пече і постійне відчуття стороннього тіла (бігаю по дому , ніби маю чим відволіктися), але якби якесь весілля чи бути при параді - могла б трохи потерпіти. Подивлюся, що буде до вечора. Порівняно з тим, яке було бажання вицарапати собі очі , це - терпимо. Але ще порадьте мені каплі для зволоження очей, типу штучна сльоза. Бо нарекомендувади менв з айхербу, а я щось боюся брати
@HOPIC, а то ви якісь старі лінзи відмили і одягнули, чи нові? Якщо старі, ( і термін використання яких вийшов), то краще не треба. Ну там на пару годин, чи день можна одягнути, поки свіжі не купите. Але після відкриття упаковки з лінзою, не має значення, чи вона ношена, чи ні, але лінзу можна тримати певний термін ( залежно, чи місячна, чи квартальна).
Власне, що старі, які плавали в розчині весь цей час. Я власне , тестую зараз новий розчин, тому знов викидати таку суму за лінзи не буду, щоб раз їх поносити. Я думаю, що в мене в основному будуть окуляри, а лінзи буду купляти одноденки, суто на 3-4 виходи в рік, але промиватии тим розчином, що підійшов
В мене каплі так і називались «Штучна сльоза» (купувала в аптеці), в клініці після корекції давали Сікапротект... Їх є дуже багато найменувань (залежно від виробника), але склад вроді той самий.
Потребую поради. в мами підозрюють глаукому, але треа дообстежуватися. серед варіантів 1. Окулус (обрали Новицького) 2. ЛОКЛ Центр Мікрохірургії Ока - Кравець 3. Центр Совви може хтось ікував глаукому і може порадити лікарів/клініки і т.д., бо зараз просто в розпачі і страху через діагноз.. читала, що серед добрих центрів ще Лазер Плюс та Візекс.
І мені порадьте, де у Львові є добрі спеціалісти офтальмологи? Мене цікавить міопія (короткозорість), визначення стану сітківки і консультація щодо лазерної корекції. Коли просто мала в планах зайнятися своїм зором, була налаштована на Лазер плюс, але просто тому, що дуже близько від дому. Оскільки навіть діагностика не дешева, то вирішила все таки вивчити питання глибше, з точки зору професіоналізму. Порівняти ціну-якість
Мій чоловік обстежується в візексі, на той час , коли він починав з сітківкою, варіантів такого обладнання не було. Тепер можливо і в окулюсі - ніби теж хороші відгуки про них.
Розгляньте Візекс, це хороша клініка. Я туди не пішла тільки тому, що не хотіла чекати декілька місяців, коли в іншій клініці можна було обстежитись через пару днів) Рада, що Ви зважились
якраз минулого тижня робив таку процедуру чоловіковий брат, в нього дуже поганий зір, робили в Окулюсі, в них на сайті є всі ціни, недешева процедура (((. Обстежували комплексно десь годину часу.
знаю,що з тим записуються спеціально на прийом до головного лікаря візексу --- дописи об"єднано, Apr 2, 2019 --- мені там зовсім не сподобалося, з їхнім діагнозом опинилася на топольній в очному відділенні і виявилося все не так погано
В підлітка поганий зір, приписав лікар ходити на процедури (гімнастику для очей). Де у Львові таке роблять?