Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні та в цю тему в цю лиш би читали. доманішнім кетчупом і майонезом але я не зациклююсь. Як нема часу чи бажання то купую (але маю пунктик - лише в скляній тарі )
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні аналогічно, єдине жорстке правило у нас вдома - нічого з майонезом не запікати, не маринувати в ньому (не піддавати його термічній обробці) покупний - небезпечно, а домашній - просто немає сенсу
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні от мене те питання теж цікавить, чи при термічній обробці такі інградієнти як майонез стають ще небезпечніші? і наскільки шкідливий маргарин? (я про такий, на якому печуть)? і порошок для печіння?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Я особисто кетчупу, гірчиці і тих всіх соусів взагалі не вживаю. Не тому що шкідливе, просто не люблю. Майонез можу в салаті і то тільки в зимових, типу шуба/олів'є. Його успішно можна замінити сметаною, а як заправку до легких салатів то краще оливкова олія і корисно і смачніше, на мою думку. Прочитала і дуже вона мені сподобалася. На рахунок харчування в барах/кафе/ресторанах то цим не зловживаю, бо мій шлунок мені потім не дякує. Обід беру з собою, на роботі є мікрохвильовка підігріваєш і вуаля, домашня смачна кухня. Якщо їм в закладах харчування, то маю для себе кілька точок, де смачно і добре готують.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні я їм некроплені нормальні яблука щороку з батьківського саду. так, є деякі з хробаками- але мені вони не заважають, якщо їх хробак їсть- значить вони добрі)))
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні я тоже по хробаках орієнтуюсь І на що шкодять чорні плями, крім як на вигляд? І я добре знаю як "кроплять" - технології не дотримуються взагалі. Це ще якщо ще знають, що технологія є.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні а я от обожнюю майонез давати в салати з чоловіком живем лише двоє, багато майонезу не використовуємо, а робити домашній, боюсь довго він не стоятиме скіки часу може зберігатись домашній майонез?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні з одного яйця виходить майонезна баночка. Довго вона не простоїть - з"їдять
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні а серйозно, 3 дні в холодильнику витримає домашній майонез?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні канешно, в нас більше тижня він не затримувався, але за 6 днів нічо йому не було.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні с яйцами 6 дней? круто, я дольше 3 не рискую
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні яйця можна і не сирі - існують рецепти майонезу на вареному жовтку, щоправда я не готувала, чи гірший чи кращий - не скажу
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Як подивитьсь склад продуктів на цьому сайті http://dobavkam.net, то і майонез буває не шкідливим ---------- Додано в 19:22 ---------- Попередній допис був написаний в 19:18 ---------- а поділіться, якщо маєте )
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні ну вот лишіть дві ложки для експерименту. Ніц йому не буде. Гірчиця - природний консервант ну і лимонний сік.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні та не так то просто...якщо грубо казати, то навіть ті "натуральні" овочі та фрукти, які люди самі вирощують, все одно не є абсолютно екологічно чистими. Взяти хоча б насіння, яке є заздалегідь обробленне хімікатами, земля, яка за багато років з повітря і дощу набрала певну дозу хімічних речовин...вода...тут взагалі страшно щось говорити. Зрештою, навіть екологічне "домашнє" молоко, ви думаєте корівонька хрумає тільки чистеньку травичку? Хе, я сільський житель і до недавного часу, коли ще в окрузі хтось тримав корівку чи курочок, бачила чим вони харчуються. Не перегинаймо палку, бо скоро скажуть, що дихати повітрям теж шкідливо і треба носити балон.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні то якийсь досвід у вас поганий. в мене тато на двох роботах і дачу обробляє і в село їздить допомагати батькам. овочами себе майже забезпечуємо. тільки як покрадуть на дачі, то доведеться дещо прикупити. огірки, помідори, перець, кабачки, гарбузи, морква, буряк, яблука, грушки, часник, зелень, щавель - все своє натуральне, нічим не кроплене. насіння по можливості намагаємся самі зібрати. а от капуста у нас не родить - мусим брати з села, цибуля буває не вродить - докуповуєм, на картоплю вже не вистачає землі - беремо з села. признаю, картоплю кропимо від жуків, бо на такій площі їх позбирати нема можливості. так що овочами на 10 сотках землі можна себе майже повністю забезпечити. з молочними продуктами вже складніше - треба шукати добросовісну людину. а щодо неекологічної землі - то вона скрізь така, тому краще виростити самому без хімікатів, ніж купувати з додатковою дозою хімії від виробника/вирощувальника.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Ну наприклад такий - підходить і для яєць сирих, і для круто зварених (знайшла в неті, думаю їх є набагато більше) 1 чайная ложка готовой горчицы 1/4-1/2 чайной ложки сахара щепотка соли 2 желтка (сырых или лучше крутых) 1-2 ложки уксуса, эстрагона или каперсов 200 г оливкового масла холодного отжима (Extra Virgin) Смешать желтки, горчицу, сахар и соль и тереть до тех пор, пока масса не начнет густеть. Тогда начать прибавлять по чайной ложке оливковое масло и по нескольку капель уксуса, не переставая мешать, пока не используете все необходимое количество оливкового масла, а соус не превратится в густую пену. Тогда можно положить ложку каперсов или мелко нарезанного эстрагона.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні дякую. треба буде спробувати, але з сухою гірчицею, бо в готовій та сама бека шо і в майонезі., і без каперсів, бо то рідкісна пакость (для мене вони не смачні, або просто наші не вміють їх робити). ---------- Додано в 22:17 ---------- Попередній допис був написаний в 22:14 ---------- тю, та то вже давно шкідливо (он китайці, давно вже в масках ходять) взагалі жити шкідливо. але люди як щурі (сорі), пристосовуються недавно показували репортаж з чорнобильської зони, здається 3 категорії,ну тої шо найдальше...залишилось нам жити пару старших людей, які не хотіли вибиратись. В бабці питають, як ж вона ту городину їсть, там є радіація... вона відмахнулась, нема там нічого. Виміряли і дійсно в неї на городі нема, і в грибах не було
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні не думаю що наша картопля без хімікатів, там(в єгипті) хоть може технологію оброблення дотримуються, а в нас 100% її навіть ніхто не читав, просто лиють все підрять, на авось! А про родючу землю Ви праві, але в нас держава така, все виробництво на корню рубає і тому вирощувати(виготовляти, виробляти) тут щось просто економічно невигідно. а той небезпечно, посОдЮт десь недавно в неті читав як на Тернопільщині в якомусь селі на одного чоловіка справу відкрили, обладнання, сировину і продукцію забрали бо він бачите не зареєстрував "цех"(працювало аж 5 жінок), які шили тапочки і завдав державі(чиновникам) великих збитків... Ну що тут казати у Вашаго тата батьки з села, і він там народився... а мої батьки з міста і я тут народився... Але тато то таке, Ви краще за себе скажіть, як часто Ви в землі колупаєтесь? чи може гарний манікюр маєте? Бо мені простіше заробити і то купити ніж цілий рік рачки повзати і отримати дулю з маком... Ну не вмію я того, та й не люблю от хрін в мене сам росте а ще м"ята дика - так пахне зараз гарно ще пару фруктових дерев посаджу... а решта кошу Замість майонезу використовуємо грецький соус ЗАДЗИГІ. Робиться просто і смачний продукти: сметана, свіжі огірки і часник. Пропорції на око :shok: на терку(або в блендері) тремо почищені огірки. Потім ту масу на друшляк і зціджуєм з них сік. Додаємо до сметани і видушуємо пару зубчиків часника(по смаку) і соус готовий особливо смакує до смаженої картоплі і ніякого майонезу не треба
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Правильно, хто вирощує городину тільки для себе, то може бавитися з насінням, кропити чи не кропити. А хто для продажу, той мусить застосовувати хімію. Я не оправдовую хімію, але в деяких випадках не обійтись. А ранні овочі: огірки і капусту взагалі не вживаю. Кавуни і дині теж. Якщо так зациклюватися, то підемо на поля як сказав Азаров. ---------- Додано в 09:12 ---------- Попередній допис був написаний в 09:10 ---------- Вони не шкодять, просто свідчать про те, що дерево хворе.