Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Я їм нікому не вірю, та не їм магазинного вже півтора роки, навіть хліба та печива.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Як? взагалі? нічого-нічого? а як це вам так виходить...
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні теоретически найдя овощи "без ГМО", яйца без сальмонеллы и лишнее время вы можете вполне успешно делать все дома Хотя на сегодня овощи "без ГМО" это имхо утопия)
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Муку купляю в магазині, але хліба не їм. Хіба що деколи, все печу сама. До речі хліб спекти самому виходить дорожче.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Нє, я чомусь боюсь ризикувати, особливо мені не до смаку яйця з сальмонелою А якщо серйозно, не всеж можна оливкомою олією замінити (ще добре, якщо то не підробка)
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні В мене сьогодні щось купа запитань От цікаво. Питання до знавців хвороботворної їжі (та складників). А як на рахунок харчування поза домом? На роботі обід у кафе? Похід з подругами в бар-паб? Романтична вечеря з коханим у ресторані? Єдиний вихід - відмовитись від усього цього?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні напевне, або влаштовувати тільки домашні вечори))) може я якась надто легковажна, але люблю іноді і чіпсика захрумати і Кока-колою запити, печеньками з магазину не перебираю. Звісно, якщо є часі можливість, то печу сама, але як казали дівчата, як бути впевненим, що цукор, мука і т.д. абсолютно екологічні? згадала один факт з моєї промоутерської біографії, коли мені просто мову відняло. Колись рекламувала продукцію кіндеру, ну звісно там завчений текст, і говорилось, що там менше консервантів ніж у інших. Одна мама з доцьою підійшли до мене і мамуся як шкандаль закатала, шо це я людям в очі брешу, така сяка. То все хімія, що я трую її дитину. Я змовчала, бо мені з клієнтами не можна сперечатись,. За кілька хвилин та сама мама виходить з-за каси, а в дитини в руках контік...я дар мови втратила. Нащо така показна екологіність?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні аналогічно. деколи просто закриваю на те все очі і купую, що мені на даний момент хочеться. єдиний вихід- мати свій клаптик землі, де вирощувати те, в чому будеш впевнена.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні , а в землі можна бути впевненому? з нашою то екологією, радіацією і т.д., а насіння оброблене всякою всячиною.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні я вчора бачила складники що входять до макдональдсних булочок.... там тих Ешок цiла купка.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні все в наших руках..нема нічого такого, чому б не можна було зарадити. э різні способи. звичайно..тому і насіння я беру від своєї мами, а вона не купує його,а сама з року в рік збирає з городу.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні тоді треба закинути ВСЕ роботу, дім і пт. зігнутись в пополам обробляти.... а потім будуть дощі(або посуха) з"їдять шкідники, заглушить бур"ян і тп виростите за все літо мішок картоплі величиною з перепелине яйце і будете думати вигідно то чи ні за один мішок весну, літо і осінь пахати а на наступний рік плюнете на той город і поїдете на базар то я так з власного досвіду
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні як казав Іісус -" по вере вашей да будет вам"..ну і це повтори Мед Хедс- "у що віриш , те і буде"))) так що я вірю в зовсім інше і знаю шо так і буде) краще я буду їсти свою мілку карттоплю, аніж египетську. то я вчора в сільпо зайшла і не знайшла картоплі української. лише египетська по 10 гр за кілограм. а гречка в нас дорожча за рис- то вже взагалі кузнець! звичайно, бо вважаємо, що краще купити, аніж вирощувати. ото і будуть вирощувати у нас китайці свій рис і продавати в европу,а ми на самій плодючій землі будем їсти египетську картоплю з хімікатами! (наболіло....)
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Я літом живу деколи в селі біля Львова, багато львівських сімей зав"язують бізнес-дружбу з селянами, приїжджають і закуповуються повністю овочами і деякими фруктами, молоком. Знаходять один одного через знайомих, дехто на базарі. Я думаю то не так важко знайти якогось стабільного постачальника. Маю таке відчуття, що скоро селяни переорієнтуються на еко-продукти, тільки скільки ж це буде коштувати? Моя мама мала дотичне відношення до однієї лабораторії, і одного разу туди привезли на аналізи буряк, один на продаж, другий для себе (продавці вирощували лише на натуральних добривах, перегної), так от в тому, що для себе, рівень нітратів зашкалював. Без сто грам не розберешся. А наші магазини з назвами Продукти можна сміло переіменувати в Продукція хімічної промисловості. Я не можу зрозуміти як ото вони продають оселедець - стоїть продавець, біля нього відерце з рибою, і так день, два - це ж риба, там гидота всяка плодиться миттєво, скільки ж то хімії потрібно було дати, щоб воно так стояло.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні о, то треба істи все, і думати шо то корисно, то так і буде Атмо, то вся ваша родина так харчується? і давно? А що ж ви готуєте? а коли гості приходять? Я так не можу, я хочу в кафе з друзями, і чіпса часом зхрумати. і печенька купую... А взагалі, хто знає якісь продукти. яі добре виводять з організму різні нітрати, токсини, канцерогени?
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні Я вважаю,що відмовитися споживати все, що містить хімію неможливо. Хіба всі займемся натуральним господарством. Відмовляюся від того без чого можна спокійно існувати- солодка водичка, магазинні соки, сухарики, чіпси, консерви рибні, риба копчена, приправи типу мівіни, майонез, кетчуп, соуси. Молочне з базару. Краще їстиму домашнє жирне масло аніж магазинне чорт зна що. М"ясо теж з базару. Фарш робимо самі з того ж таки базарного м"яса. Магазинну ковбасу не їм, хіба салямі, сосиски з дорощих. Яйця з магазину чи домашні. Ще додам: Маємо свій сад. То для того щоб виросли нормальні яблука чи сливки, без чорних плям, без хробаків,щоб їх можна було нормально з"їсти треба кропити дерева 2-3 рази за сезон від хворіб і шкідників.
Відповідь: Заплатити двічі: хвороботворна їжа, дозволена в Україні та то не в жирності справа, просто теж не знаєш з чого воно, наші базарні бабульки давно начились і загущувачі в сметану підливати, і в масло всяку пакість напихати. А тут вже постає питання, що гірше, магазинне покимсь таки нормам, чи базарне, де кількість беки вимірується жадібністю господині Ну я теж стараюсь відмовлятись (хоч таки і бувають випадки, коли і їм, і п"ю), солодка водахоч цього літа часто грішила чайми, типу несті ... чіпси вже і не памятаю коли їла, напевно десь пів року тому, ооо, консерви їла, особливо на піст, приправи тільки без того натрію, майонез , кетчуп, соус томатний, гірчиця, масло магазинне, йогурт - буває. Ну і солодке, морозиво - особливо літом. Ніякі фарші магазинні, і напівфабрикати. ковбасу рідко, сосиски ще рідше, замінюєм на кусочок замороженого сала. Люблю куряче філе, виявляється теж шкідливо. Хліб купуємо, крупи. Городину берем у людей в селі. ---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:47 ---------- Забула написати алкоголю не вживаю, не курю