Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Бачила такі штуки на сайтах, але не звертала увагу) Може, хтось більше орієнтується?)) там, де пишуть про свої плюси і мінуси у подоланні ваги)) Можна якось відслідковувати, що помогло, і викладати тут? викладач здорового способу життя давав методику, можна звідти щось стащити) Говорив щодня перед сном прописувати, що вибило з колії - типу, очищати свідомість. можна тут у щоденниках)) Приблизно так.... що думаєте? ще ідеї є?
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Я вже писала в ПП, зараз на загал) Коли людина живе невластивим для неї життям, організм починає супротив. Коли ми притлумлюємо себе, подавляємо свої бажання - починаються проблеми на фізичному рівні. В мене це дуже яскраво проявляється, коли йду на роботу( Доводиться буквально "пробивати стіну" - думки відповідні)) А для чого у нас бажання? Щоб знати, в якому керунку рухатись)) В напрямку своєї долі.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? зробила перший запис у щоденнику) правда ранковий) я ще собі певно до свого режиму дня допишу список "прописних істин всд-шника", щоб звірятися, коли звітуватиму.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Пооффтоплю)) бачила фото декого з цієї гілки (там, де власні знимки): Дівчата, ви всі такі гарні! ---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ---------- Список в студію!
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Пропоную зібратися і не відкладати. Спілкування допомагає. Коли-де?
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? я його орієнтую більше на свої заморочки, але основні пункти мають підійти усім. поки вийшло ось таке: - бути в теплі (то для мене мерзлячки основне х)) - пити більше води - більше рухатися, ходити пішки - не перевтомлюватися (у т.ч. старатися лягати не пізніше 22.00) - контрастний душ (як тільки потепліє, тим займуся) - раціональне харчування - 5-6 р на день і ніяких позапланових перекусів (ось цей пункт мені важко дається, але стараюся тримати себе в руках)) - прогулянка перед сном (як альтернатива - біг ввечері) - записатися в басейн або на йогу іще одного разу я такий прикол спробувала.. щось тоді я дуже зневрувалася, закрилася в кімнаті, лягла собі і уявила, ніби вже на сеансі у психотерапевта і розказую йому, що саме мене зденервувало, уявила собі навіть те, що психотерапевт мені відповідав, задавав питання і що я на це відповідала. мені після того стало так легко. легше, ніж коли просто аналізувала ситуацію і думала, чому не треба було нервуватися. це певно щось трохи схоже на ґештальт-терапію.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Систематизувала - клас! ---------- Додано в 19:56 ---------- Попередній допис був написаний в 19:54 ---------- Зі мною багато спільного))) я теж страшенно мерзну і з їжею ніяк не устаканиться))) ---------- Додано в 20:00 ---------- Попередній допис був написаний в 19:56 ---------- В басейн ходила влітку, почала боятися там))) то я одна там плаваю (і раптом щось станеться)))), то мені ногу зсудомило, то діти дратували)))) Одним словом, пісня))) А на йогу ходжу) Не сприйміть за рекламу, але наша інструктор - якраз для тих, в кого ВСД)))))))))) ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:00 ---------- Контрастний душ - не обов"язково чекати. Головне, закінчувати його прохолодною водою, якщо на вулицю після нього.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? йогою я поки що займаюся самостійно - зранку кілька разів виконую комплекс сурья намаскар. але того мені трохи замало, тому думаю додатково ще чимось займатися. але вирішу, коли вже буду конкретно якісь фітнесклуби розглядати. а з контрастним душем не поспішати мені терапевт радив. казав узагалі тим усім влітку зайнятися, а поки що більше уваги приділити фіз. вправам і прогулянкам, але то я вже по самопочуттю подивлюся.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Правильно. Порада з власного досвіду) Обирайте інструктора, а не клуб) коли будете вирішувати. Я була на декількох різних заняттях. Різниця суттєва)
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Я тут знайшла новий рецепт для хорошого сну. Вже три дні випробовую. Засипаю скоріше, а головне не прокидаюсь по 10 разів. Одним словом, пити нічого не треба, а просто на ніч нюхати настоянку валеріани. Починати потрохи, бо зранку може голова боліти, як забагато нюхнути. Я давно вже читала, але руки-ноги не доходили до аптеки. А це спробувала і ніби допомагає. Взагалі, цей метод добре діє на самопочуття, піднімає імунітет і ще купа різних покращень (читайте в і-неті).
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? я колись нюхала валеріанку, але ніяких змін не помітила (може, тому, що в той час і так достатньо заспокійливого пила). а тепер маю лікування таким трав'яним збором, де є все, що мені треба. і при цьому більше ніяких трав не рекомендується вживати, тому навіть від елеутерококу відмовилася.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? я минулого року лягала на аплікатор Ляпко перед сном, допомагало (то такі голочки) ---------- Додано в 17:23 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ---------- і взагалі, щоб розслабитись, як на мене супер
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? або аплікатор Кузнєцова. мені теж дуже дуже та штука сподобалась.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Мені таж один перід було дуже зле- то низький тиск, то високий, кидало в холодний піт, крутилась голова, була постійо вже з самого ранку дуже втомленою. А потім я народила синочка - і напевне щось змінилось в гормональному фоні, бо чую себе зараз набагато краще.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Вдається втілити? Я ледве придумую, що і коли 3 рази з*їсти)) найчастіше виходить 2 (((
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? в основному вдається. ^.^ тільки ті дні, коли є якісь пари, мені весь графік псують, то може виходити 3-4. а сніданок, обід і вечірній кефір з медом в мене обов'язково. на сніданок (о 8.00-9.00) я взагалі особливо нічого не вигадую, бо найліпше почуваюся з вівсянкою. тільки щодня іншим собі присмачую - то яблуко втру, то бананчик поріжу, медом чи нутеллою засолоджу. о годині 11.00-12.00, якщо вдома, то з'їдаю якийсь фрукт. на обід (15.00-16.00) зупа - я мало продуктів використовую, в основному тільки з моркви роблю, жовтка і якоїсь крупи, то теж щодня іншу даю - вже цілісіньке поле для фантазії. і кефір в мене "блукає" з 19.00 до 22.00 - залежить від того, якщо о 18.00-19.00 щось інше вдається з'їсти. я собі написала режим дня із такими орієнтовними годинами для їжі, то вже легше за тим слідкувати. а потім звикається і організмові так легше за графіком. і страви готую зовсім прості й легенькі, то із готуванням не заморочуюся, і почуваюся добре.
Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба? Як вам харчування за групою крові? ---------- Додано в 10:55 ---------- Попередній допис був написаний в 10:51 ---------- Питаю), бо вівсянка для мене табу) кефір вряди годи) З кашами, взагалі, цікаво) Радять їх як здорове харчування - а в мене неприємні відчуття після них) Почитала про групи крові, зрозуміла, чому так. До речі, там, взагалі, висновки про стиль життя можна робити..