Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Музик, 10 Квітень 2010.

  1. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    ото в мене теж буває, що сонна цілий день, і тиск іноді понижений.
    оце точно, як вчилась і думала за пари, семінари, диплом, то не було коли думати про хвороби, тільки би виспатись :) Кави не п"ю, не люьлю. Але от не розумію, звідки той депресивний стан береться, от місяць-два нічого, а тут бах в якусь хвилину і все...
     
  2. trilka

    trilka New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Кидайте пити корвалол, барбітурати - дуже небезпечна штука. Попробуйте щось натуральне (Персен, Ново-Пассит, настойка Пустирника).
     
  3. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    а чим небезпечно???я дуже рідко!персени. валеряни мені шось не дуже допомагають...
     
  4. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Я знаю точно таке:
    1. діагноз мають поставити хоча би 2 лікарі - невропатолог і терапевт
    2. лікування має бути 1 місяць- мінімум, комплексне, тобто не просто 2 дні попити седативні препарати. ,а нормально пролікуватись , походити на фізпроцедури і т. д.
    3. всі курси лікування треба повторювати
    4 якщо хоч щось можна змінити в житті, щоб стало менше стресових ситуацій - змінюйте, бо якщо не ВСД Вас має заставити хоч трохи подумати над собою, то тиск і голова - це точно має відношення до життя.

    Особисто я таке заробила на морі, думала що здохну, поки не приїхала у Львів, і мені не сказали, що то не виліковується , бо то від остеохондрозу - назавжди

    Короче була у 3 - х невропатологів, всі лікували, трохи помагало, трохи -ні
    І звичайні заспокійливі ліки - це не те лікування, що допоможе , і дасть пролонгований результат.

    Ще допомагає плавання і від голови , і від стресів, і від шиї, і від дурних думок.
     
  5. trilka

    trilka New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Ну якщо рідко, тоді нормально, просто майте наувазі, що фенобарбітал накоплюється в організмі і руйнує клітини.

    Щодо того хто має ставити діагноз, так це дуже спірне питання, мені особисто його поставили 3 кардіологи і 2 терапевти. А діагноз можна поставити тільки після ряду обстежень і аналізів (ЕКГ, Ехо-сердця, УЗД нирок, щитовидки, підшлункової та судин шиї, аналіз крові, біохімічний аналіз крові, аналіз сечі. + для самозаспокоєння МРТ голови) якщо після даних аналізів і досліджень лікарі не знаходять ніяких відхилень, а симптоми не проходять, тоді можна ставити діагноз - ВСД
    Але хочу усім сказати: ВСД - не хвороба, ВСД - це стан організму. Ліків від ВСД не існує. Але позбавитись від цього стану цілком реально (Психотерапевт, заняття спортом, позитивні думки, закалювання, контрасний душ і т.д.)
    Отже якщо бажаєте вийти з цього стану, то допоможете тільки самі собі! все у ваших руках!
     
  6. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Псля народження малої голова болить нетак часто, але якщо болить то ого го, пю цитрамон іноді допомагає іноді ні а голова мене болить вже дуже давно ще зі школи!
     
  7. Bondiana

    Bondiana New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    мені теж ставили ВСД виписували якісь каплі,але я походила на масаж шиї і стало трохи легше ,але це ненадовго помагає,десь на півроку
     
  8. trilka

    trilka New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Масаж помагає тому, що ВСД ,як правило, завжди іде разом з остеохондрозом. А масаж дуже добре знімає головну біль, спазм м"язів і судин шиї, головокружіння.
     
  9. Kapeliushnycia

    Kapeliushnycia New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Kristas, персен мені теж не допомагає. Спробуйте пігулки валеріанівна. Вон набагато сильніші та безпечніші. То валеріана, але дозування більше.
    Але це більше коли нервуєшь. коли ВСД, то тут, мабуть, нічого краще цитрамона ще не вигадали.
     
  10. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    О тут я з вами згідна, поставили мені такий діагноз ще напевно в років 15-16...і мучусь від того страшно, постійні болі голови і ніякий цитрамон мене вже не бере, ще й остеохондроз, руки німіють, голова крутиться, але вже з досвіду можу сказати, що треба періодами проходити курс лікування, типу неуробекса, більше зараз на думку нічого не приходить, найду писульку, напишу!
    Чоловіку чуть не кожен вечір стогну, щоб розтер мені шию, на деякий час проходить біль, але не повністю, тільки миттєве полегшення....
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Дівчата, є спеціальний сайт, присвячений ВСД (та й не один))). Але я маю на увазі російський форум, там все розписано пречудово - що, чому і як виходять люди з цих станів. Все "очима очевидців")) Досвід людей. Я багато звідти дізналася.

    ---------- Додано в 10:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:02 ----------

    А перш ніж пити якісь ліки - "навіть" цитрамон, погугліть, пліз) Це дуже небезпечна штука, виявляється.
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    ходила на курс масажу, все боліло коли робили, значить мало би щось подіяти - але все знов повертається


    взагалі- то неуробекс, це вітаміни групи Б, вони лише заспокоюювати можуть, а психіку не поліпшать (моя думка, після прийому цього препарату)
     
  13. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    так, але я мала на увазі в комплексі з іншими ліками!
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Знайомий писав дисертацію по ВСД. Я: ооо, в мене якраз.... Він: в 90 процентів людей теж.
    Я запитала, як же позбуватися того. Все дуже просто. В здоровому тілі справді здоровий дух.
    Той доктор перерахував всім відомі істини: не пити, не курити, займатися фізкультурою ет сетера), харчуватися правильно. Все!
    До речі, до нас з Тернополя приїздить один чоловік, Федір Михайлович його звуть, лікує захворювання очей за системою Бейтса. То це такий пропагандист здорового способу життя потрясаючий! Оратор надзвичайний. На 1 занятті мені було смішнувато, що пити алкоголь ВЗАГАЛІ не можна) на 3 я з ним погодилась вже))) настільки переконливий
     
  15. Tsypulka

    Tsypulka Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Мені той діагноз поставили мало не з народження. В дитинстві постійно кололи якісь вітаміни, відправляли на лікувальну гімнастику, плавання. Я все виконувала чемно.
    Причому в мене в дитинстві взагалі не було якихось страхів, я нічого і нікого не боялась. Та й зараз не особливо. Крім того я не палю, п"ю тільки по 30 грам вина на Різдво і Паску(бо від спиртного мені гіршає), харчуюся виключно вдома і гарячим, ніяких фастфудів і піцерій, все дієтичне майже без солі і цукру(але я так люблю). І, взагалі, стараюсь вести здоровий спосіб життя.
    Одним словом ніц не помогло, а тільки погіршилось. Зранку, хоч встаю о сьомій, хоч о дванадцятій, результат один. Як казала моя баба "сопухи мене луплять". Мені паморочиться, нудить, кидає в піт, а потім холодно. Якби не кава, то навіть не знаю.
    Ночами не сплю. Купа всяких незрозумілих симптомів. Підеш по лікарях все ніби і не страшно, але загадково. Кардіолог: у вас специфічна кардіограма. Огляд щитовидки:ой, якась вона у вас специфічна. А найбільше дратує, що все одразу списують на ту ВСД, а лікування немає.
    Якось прописали Нотту, то хоч спала поки пила. Але перестала пити і знову не сплю. Не хочу багато пити тих різних заспокійливих, бо кажуть шо то недобре, та й не допомагають вони. Хіба спатимеш, а всілякі болі, нудоту, запаморочення не знімають. Так і живем.
     
  16. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    а скільки часу пили? так як пише, курс пройшли? бо я зараз п"ю з метою заспокоєння, зняття тривожності...
     
  17. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Перечитала дописи у цій темі і стало якось трохи моторошно. Мені здається, відчуття страху, тривожності, безсоння і т.д. це явно не симптоми ВСД. Сама також дігностована під ВСД, але це проблема є практично у всіх і в тому числі і у дітей. А вищевказані симптоми треба, як на мене, лікувати іншими способами. Якщо аналізи в допустимій нормі, то починаємо оздоровлювати психіку: свіже повітря, спостереження за деревами, які будуть скоро зеленіти, позитивні емоції, спілкування із хорошими людьми (бажано протилежної статті:girl_dance:), подруг-вампірів - викрислити зі списку, хороший фільм, шопінг, прибирання в задоволення, город і т.д.:girl_in_dreams:
     
  18. Tsypulka

    Tsypulka Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Пила місяць. Здається мені так прописали. В мене загострення починаються під осінь, а потім літом трохи кращає.
     
  19. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    чогось не допомагає


    на жаль Вам лише здається, бо це досить популярні симптоми після головоної болі без причини
     
  20. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    і я би ще добавила: знайти собі хобі, дуже відволікає

    колись допомагало при відчутті тривожні, мити посуд, просто відволікало

    і ще колись бачила в якісь передачі, що всі ці страхи є причиною депресії, тобто людина чимось незадоволена в житті