Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання Щось в мене то ніц не виходить, хоч сама на себе вже серджусь. В садочку нас навіть хвалили за прописи, а зараз то чиста біда, особливо ті петельки-крючечки. Мала не хоче їх писати, навіть не намагається старатись, а мене криє. Я спробувала не втручатись, не контролювати - рядок не написала,сказала, що все зробила і пішла гуляти. Так що контроль мусить бути,але спокійніший, спокійніший... А поки пишемо олівцем,то більше стираємо,ніж пишемо, і переписуємо... dieSonne, а Ви малого в 65 школу віддали? Бо ми в 65, 1-в
Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання ми вже 2й клас , я то якраз i спокiйна. В малоi зразу настрiй падае i отаке то ((. Ну хоче переписувати хай переписуе, десь тi ii пальчики бiжать попереду неi. Наставить купу лишнього ) не впильнуеш.
Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання Знайома ситуація. Синочок питає для чого їх писати. Це ж не букви! Думаю, що треба перетерпіти.
Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання Ми теж стараємося, але не завжди виходить. В нас в школі дітки пишуть олівчиком і тому ми маємо можливість стерти. Донечка вдома пише коло мене охайно, а як подивилась на класну роботу, то вона зовсім не старалась. Я просто заставила декілька класних робіт переписати вдома, тоді вона почала писати акуратно, щоб менше було потім роботи. Навіть вчителька зауважила, що в дитини є прогрес. Для неї це був великий стимул, бо отримала "відмінно" , її похвалили. А так на разі жалітись нема на що. Лише дуже багато дають малювати. Отже, ми в процесі звикання....
Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання Я вчора перший раз порвала дитині зошит і заставила переписати домашнє завдання. Чогось останнім часом доня пише дедалі гірше, хоча мало би бути навпаки. Вона починає акуратніше писати після того, як вчителька зробить їй зауваження і напише в зошиті, щоб писала каліграфічніше.
Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання Наші зошити кріпили на дошці,як взірець(1-4класи).А тепер(9) треба вкладати вчителеві 20 гривень в твір або диктант,щоб змогла перевірити його закарлюки.Почерк як у лікаря.
Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання почитала це все і стало мені легше я помітила, що в нас почерк дуже залежить від того, як сидить. Тобто коли контролюю, щоб сидів рівно, спину рівно, одна рука тримає зошит, інша правильно тримає ручку, то і почерк навіть більш менш читабельний, гиг. А як скрючиться, то і букви закарлючки. А ще його підтрунюю, що він свої букви не любить і не годує, бо всі якісь худі і "без животика"
Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання В нас в першому класі були зразково-показові букви, а зараз - кривущі якісь.. То букви зникають, то склади (!) додаються.. Про що та дитина думає, коли пише - загадка.. В мене також почерк страшненький, може, генетично передалося )) Але уважність.. І так довго ми щось над тим домашнім сидимо. От власне "сидимо", бо головне - переварити завдання, переповісти мені, як він його зрозумів (навіщо??), записати умову, якщо задача (то довго..), а решта вже - раз-два. От на тому першому етапі якась така невпевненість у діях, і з тим перепитуванням, що я вже прям не можу. І чого так боятися помилитися?? Цікаве ноу-хау. А що, може і не перевірити та поставити 1 вже тільки за почерк? Ну чисто теоретично? Та, і як зрештою оцінки за твори, якщо не секрет?
Відповідь: Каліграфічно чи як курка лабою? або пригоди домашнього завдання В нас такий метод діє, як напише в різні сторони і поза лінійки та ще і позакреслює,- я вириваю сторінку, в середину зошита вставляю новий подвійний листок і переписуємо все- якщо треба- то і частину класної роботи (не вириваю лише, якщо попередня робота була вчителем перевірена), на якийсь час тої "профілактики" досить, починає виводити букви. А зауваження вчительки про почерк і "будь уважна" в зошиті вже не дуже діють. Може тому, що то другий клас? :confused:
Дівчата, не знала в яку тему написати, нехай буде в цій, бо стосується дитячого писання. Порадьте, чим дитині найкраще обводити прописи: олівцем, ручкою, фломастерами, гелевою ручкою? На разі обводимо фломастерами, але мені щось це не дуже до вподоби, а ручкою звичайною не виходить, донечка тримає під таким кутом, що ручка не пише
Нам було зле простим олівцем. Усвідомлення того, що можна парканайдцять разів стирати/виправляти не добре впливало. Перейшли ще на підготовці на ручку і значно краще. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
На підготовці ми олівцем писали і нічого не стирали. Коли рука звикла- перейшли на ручку. А в школі той перший місяць стирати вже навчилася. То мусила пильнувати.
У нас на підготовці терли всі або писала шопопало)). Ну, і тепер в школі декотрим дітям важкувато з ручкою. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
Олівцем або ручкою з пером ( але тут важко підібрати зручну дитині- щоб ще і не випацькувалася, і не злилася,коли не пише при неправильній постановці руки). Тому- олівець оптимально. Ним рекомендують починати не заради того,що можна витерти. А тому що олівці,як і ручки з пером, дозволяють твердо ставити руку на письмо. Гелеві і кулькові " погано тримають руку"
@сніжна так, то воно так але на практиці є в багатьох інакше з тим. Я б із радістю дала писати пером- це, як на мене оптимальний варіант для саме навчання каліграфічного письма але наразі малий пише добре такою ручкою. Але на зборах вчителька сказала, що багато діток неправильно тримають ручки при письмі і т.п. але при тому вона за ручку, а не за олівець. Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk