Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? в попередніх дописах були думки що жінка в бізнесі повинна або бути "стервозною" або бути чоловіком у спідниці. думаю то не зовсім так. Для досягнення успіху не обов'язково бути останнім стервом, потрібно працювати і постійно аналізувати свої напрацювання, що виходить а що ні, що дасть бажаний результат а що є марною тратою сил. від чоловіків в таких жінках напевне є більш логічне ніж емоційне сприйняття світу. /не: - Ой,ой клієнт падлюка мені таке сказав. а швидше: - клієнт незадоволений, треба вияснити причину.../. та й це не є вродженим чи приналежним лише чоловічій статі. той хто займається бізнесом і хоче його розвинути не може різнобічно кидатись соплями /вибачте - емоціями/, потрібно сприймати, слухати і розуміти тих людей з якими працюєш і тоді все буде ОК. а ще працювати-працювати-працювати. Стосовно бізнесу з чоловіком- а чому б ні? чоловік - Ваша друга половинка, близька людина, яка вас розуміє і любить. хто як не він буде найкращим вчителем і партнером. коли Ви займаєтесь однією справою то завжди будете один одного перестраховувати і підтримувати. може з плином часу і захочеться чогось окремого - "своє діло", але для цього теба мати достатній досвід щоб не була потрібна підтримка, бо самостійно з нуля то дійсно важко.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? я б це перефразувала трохи по-иньшому: для досягнення успіху треба мати розуміння УСПІХУ (тобто його складових, серед який і аналітичність і стервозність в деякій мірі і харизма і вміння себе (читати "свій бізнес") подати - просунути - встановити...) І це не просто працювати і аналізувати, а це розуміти, що є твоєю метою, чого ти хочеш досягнути, чим ти ладна пожертвувати, що ти можеш вкласти, скільки часу ти можеш приділяти (адже є ще сім'я, дитина і ти сама), який термін окупності твоїх капітало- і часовкладень (бо час це те, що не купується ще раз). І найважливіше це те, що чомусь часто не враховується поняття ризику, а він ж то є в кожному варіанті власного бізнесу. Тому завжди слід поставити собі ще одне питання, що, скільки, де і як я готова втратити, якби щось не вийшло, не важно з якої причини (не той час, не те місце, не та парафія - не моє виявилось)... От тому і так, не багато жінок мають дійсно ВЛАСНИЙ бізнес, бо це не так то уже й просто. Особисто я вважаю, що власний бізнес, це добре, але нелегко. З другої сторони, якщо щось не попробувати, звідки ж знати яке воно на смак, вагу тощо. Тобто все зводиться насправді до того чи ризикну повірити в себе/свої можливості/втілити свої бажання/бачення... чи ні. Хоча... я б не наважилась стверджувати, що тема, котра розпочата була ще у 2008 році, як така, зараз має таку ж актуальність в даному питанні. Якщо глянути на наших форумлянок, то багато все ж з нас жінок щось таки та й пробують! ТАК тримати! Колись на одному тренінгу з розвитку особистості я почула фразу і вважаю її цілком логічною: найбільша запорука Вашого успіху - це Ваша віра в справу, якою ви займаєтеся, позитивний настрій, котрий Ви вмієте передати своїм клієнтам тощо і ВАША ВПЕВНЕНІСТЬ в СОБІ! без віри в себе дійсно певне тяжко. ---------- Додано в 06:27 ---------- Попередній допис був написаний в 06:21 ---------- ага - от саме й тому не варто плутати сімейні стосунки ще й з роботою. Цілком логічно, що при потребі допомогти звичайно ж може, але навіщо ж вибачайте жити і працювати разом? як на мене і скучно і позбавляє різноманітності, применшує кола спілкування. У нас так: ми працюємо нарізно, але радимося один з одним в багатьох питаннях і мені чоловік багато допомагає, проте навряд чи хотіла б я з ним працювати. Я познайомилась з ним на роботі і через 4 місяці пішла працювати в іншу компанію. Таке якось не для мене. ІМХО.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? 100% золоті слова, але, часто бувають впевнені в собі, але абсолютно некомпетентні люди, і вони на диво також якось таки ведуть цей бізнес, мені колись вчитель з маркетингу казав: це бізнес двох-трьох років. Бо стабільні і великі компанії працюють з самого початку якісно і компетентно, нехай і малим обсягом. А про чоловіка, то тут все залежить від людей, є такі види бізнесу, який без чоловіка, просто важко собі уявити.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? Коли в сім'ї і чоловік, і дружина мають кожен свій власний бізнес, при появі дитини (найбільшого капіталовкладення), комусь треба пожертвувати і переважно це стає жінка. Звичайно можливий варіант- няня, бабусі, але не кожному такий варіант підійде. А після першої дитини йде друга:connie::connie:... А потім мало жінок наважуються на власний бізнес, все таки час зробив зміни, та й бізнес це завжди доля ризику, а дитину годувати треба. І, щоб довго не шукати, жінки йдуть кудись на роботу, а кому повезе- то на хорошу посаду до чоловіка, тут і з\п, і з лікарняними, і відпрошуваннями проблем нема. От і відсіюється значний відсоток бізнес-леді. Особисто мені більше подобаються жінки типу "сама собі господиня", але от погодитись, щоб мою дитину виховувала чужа людина, наразі неможу Можливо то тимчасово, всеодно з часом доведеться змиритись Ось так трохи сумно вийшло!!! ---------- Додано в 10:17 ---------- Попередній допис був написаний в 10:11 ---------- Особливо, коли контракти заключаються в пивбарі:cowboy::cowboy::cowboy: чи так-:rus::rus::rus:, а жінкам там не місце.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? то у вас якісь антифеміністичні погляди? Думаю, що жінки також можуть в пивбарі заключати контракти. Зараз вже майже немає місць, професій чи видів бізнесу, що діляться за гендерним принципом. Знаю жінку, що керує будівельною компанією і чоловіка, що завідує садочком.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? бізнес і конкуренція то як два брати-двійнята, і виживає спритніший, сильніший і креативніший, як на мене то гендерна ознака не відіграє жодної ролі тут. знаю багато чоловіків, що неспроможні на підпорядкованій роботі щось добре робити, і знаю супер-жінок, що так керують і конкурують, що деяким і не снилось. Головне бути в своїй стихії і тоді немає жодного значення "де і в який спосіб..."
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? За мною останнім часом ходить бажання організувати собі якийсь підзаробіток. Так, щоб будучи в декреті заробляти пару рублів на свої потреби. То не бізнес, а так... і не знаю що придумати, але щось мушу, бо дуже хочу! І взагалі не хочу виходити на роботу, бо як згадаю ту працю на чужого дядю :8::8::8::8: Що б то придумати
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? про пивбар я вас зовсім не зрозуміла, може то у вас гумор такий? для мене друга дитина стала поштовхом до відкриття власної справи. І нікуди і ні з ким я дитину не залишаю. Діти при мені, займаюся улюбленою справою і підзаробляю. Головне - знати чого хочеш і правильно розрахувати сили. навіть коли я ходила на державну роботу з 10 до 18.00 години, то в мене не було відчуття, що мою дитину виховують чужі люди, бо малий був з бабусею і дідусем. А після 18.30 і до 22.00 є багато часу, який можна провести з дитиною і з виховними цілями і просто з приємністю. Тут все залежить як організувати свій час.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? Даремно ви так, Марусю! Я чудово веду переговори. Завжди успішно. І мені більш спокійно, коли на переговори йду я, а не хтось інший. Свій результат можу передбачити майже завжди. ---------- Додано в 20:02 ---------- Попередній допис був написаний в 19:40 ---------- Істинна правда!!! Я відколи впряглася, то вдома половина справ чекає своєї черги. Про готування їжі щодня вже давно забула... ---------- Додано в 20:27 ---------- Попередній допис був написаний в 20:02 ---------- ЗОЛОТІ СЛОВА!!!! Я тільки це всім і говорю))) А головне - вірю!
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? Великі домовленості і справді не в простому пивбарі складаються, а в дорожезних ресторанах і навіть стрипклубах (з практики, не власної)...
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? Справжні "великі" домовленості укладаються в робочих кабінетах за участю масмедіа. А стрипбари - то щось з 90-х рр..... І слава Богу.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? це вже залежить від виду діяльності фірми, якщо пацани продають презервативи, то іншого місця годі собі уявити Все залежить від ментальності. Але вагомі домовленості мають вестися у спокійних, без зайвих "свідків" місцях. Дорогі ресторани, це як на мене, найкращі місця, хоча, якщо є пристойний офіс, то краще робити це в межах фірми, а підливати контракт можна і треба в ресторані.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? Ви щось, здається, фільмів американських передивилися....Великі договори звичайно підписуються банально в офісах. А от обмити вже завершену справу звичайно можна в ресторані, за умови коли в ділових сторон хороші особисті стосунки, що буває доволі рідко, бо бізнес і особисте життя - це часто для ділових людей різні речі.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? можу не погодитися. Маю доволі знайомих, які мають не малий бізнес, часто бувають в закордонних відряженнях, і вважають просто необхідністю закладення добрих стосунків з партнерами, тож не економлять ні на готелях, ні на ресторанах. І з власного досвіду, а також з їхніх спостережень та розповідей чи то швейцарці, чи німці, чи італійці, вважають нас надзвичайно гостинними і коли ходять по наших ресторанах є приємно враженими сервісом, бо кажуть що очікували значно гіршого ставлення до себе починаючи від співпраці і закінчуючи готельно-ресторанним сервісом. Звичайно є нам за що ще червоніти перед ними, бувають не особливо швидкі та привітні офіціанти, але певний рівень є.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? Власне я і мала на увазі такі місця, де порядним жінкам не місце. Якщо з таким не стикалися, то добре, але це не означає, що такого нема. На конкурсах краси, "королеву" вибирають за кулісами, а потім вже йде гра на публіку для наївних. Думаю тепер більш зрозуміло, що я мала на увазі.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? "пацани" продають українські підприємства-гіганти Але то вже цієї теми не стосується.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? те, про що ви говорите не бізнес, тим більше не власний, я кажу про людей, які мають власну справу, про людей які живуть з того, а не про магнатів і багатих буратіно, синків всяких політиків і т.д.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? Є різні види зайнятості, тому сперечатися не буду. Наприклад, якщо бізнес типу ейвон, то можна і з дитиною гуляючи заробляти на замовленнях мамочок. Ви тільки не подумайте, що я маю саме Вас на увазі, просто коментую фразу. Можна зробити з авто чи офісу дитсадок, щоб дитина була порядцей значок замість коментаря ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:29 ---------- Класно Вам! А в мене такої можливості нема. Єдиний варіант- няня, а то чужа людина. ---------- Додано в 10:48 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ---------- Питання звучить так: "Чому мало жінок мають власний бізнес" і моя відповідь така: "Через материнство".
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? або вдома дитсадок а насправді материнство не перешкода, це в нас в голові перешкоди, бо маю як приклад кілька кобіт, добре знайомих, то троє з них успішно керують невеличкими фірмами, маючи при цьому по двоє діток. Тому справа не в дітях, а в бажанні та підходах. В куми чоловік сидить з дітьми, вона заробляє, потім і його взяла до себе на роботу, інша теж дуже успішна - чоловік з дитиною, в іншої - нянька, добра подруга, майже член сім"ї, і всі ті жінки займаються улюбленою справою, тим, що їм справді до душі, тому питання з тим чи "можу" я мати власний бізнес, залежить від того чи "хочу" я його мати, бо якщо "хочу", то варіант завжди знайдеться. Все інше це просто втеча.
Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес? Я виділила слово МАЛО жінок і не писала, що всі жінки взагалі, котрі являються матерями не можуть мати власної справи. У всіх різні можливості. Добре, якщо комусь так повезло з чоловіком, який сидить дома і бавить дитину, чи батьки можуть допомогти, але не всім таке щастя. А на рахунок няні, то після тих передач, де показують, як няня "доглядає" копняками дитину, чи заснула, а дитина вилетіла у вікно... Сама бачила ставлення нянь до дітей на вулиці, але то вже інша тема. А на рахунок "хочу", я з вами не згідна, бо між "хочу бути бізнес-леді" і "хочу, щоб моя дитина була в безпеці, щаслива..." кожна мама робить свій вибір, треба ж чимось жертвувати. Інша справа, коли діти доросліші і не потребують стільки маминої уваги, тут спорити не буду! На цьому пропоную нашу дискусію закінчити, так як кожен в чомусь правий і пише з власного досвіду.