Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... В нас теж проблеми були. Але як то кажуть сама винна. Я його дуже довго на горшку могла тримати, навіть до півгодини. Без проблем почали проситися, коли зрозумів, що сам може встати з горшка. З півтора року проситься.
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... досить поширена помилка. краще такого не робити. знайомим старше покоління порадило наливати в горщик теплої води аби дитині "легше" ходилось. Налили, дитина пручалась, намагалась встати, але тримали і заставили відсидіти тривалий час (так настирно привчали). А в результаті - ніжна попка пошпарена гарячим паром, волдирі і кілька місяців без підгузника і спання на животі... доречі, півтори роки пройшло з того часу а дитина обходить горщик як лихо всесвіту. як в тій приказці "оженився дурний та й взяв дурнувату, не знали що робити - підпалили хату".... ще згадалось: мене одного разу тітка гледіла і збиралась посадовити на горщик. Щоб той був тепленьким для попи поставила його на п"єц "нагрітись". то ВЕЛИКЕ ЩАСТЯ!!! що той горщик був пластмасовим і просто розплавився. Я собі навіть уявити боюсь, що б було якби він був залізним.... певно б мала тавро на дупі на все життя.... все добре в міру, і якщо дитинка не сидить на горщику, то краще його тимчасово "забути" аніж виробити відразу і неприємні відчуття надовго
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... +100, Ануто, підписуюсь під кожним словом. Маленькі дітки, дуже правдиві, у них дуже добре розвинене чуття, і коли дитині зле, то вона зразу реагує, плачем, супротивом. Якщо батьки не вміють читати тих сигналів, то дуже легко покалічити дитину. Мені шкода, що багато мамусь втратили ту природню можливість відчувати своє маля, захищати його. Зараз серед мам панує якась суцільна затурканість. В мене свекруха працює в дитячій поліклініці, то вона такі випадки розказує, що мені аж страшно. Є мамці, які в місяць дитині манку варять, бо не знаю що дитина має їсти, є такі, які в пів року дають Ворміл, є такі, в яких дитина спить в картонній коробці, є такі, які дають дитині волю і вона "вміє" і "знає" в два роки все - від наїстися піску і інших погодувати до бити когось по-голові, бо то смішно і т.д.
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... зацініть))) http: //www.youtube.com/watch?v=q-BhuivQa_A
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Мені чимось та жіночка на Таню Яремко подібна,отам де вона з трьома малятами
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Ми свою малечу почали висаджувати на горшок з 4,5міс, спочатку з підтримкою, а потім коли добре почала сидіти, то сама трималась. Результат їй зараз 1рік і 3 міс., приносить горшок сама і показує що хоче пісяти чи какати, хоча без прогрішностей теж необходиться. Памперси використовуємо по мінімуму, тільки вночі і на вулицю рідко коли в день, ну хіба зимою частіше бо лазить по підлозі, щоб не піддуло.
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Маю питання до досвідчених Пробую висаджувати над мискою. Дитина смокче цицю, я її тримаю 1 рукою, другоб під колінка, а з другої циці молоко капає. а то й тече - підставляю рушник, але весь час бракує третьої руки Як ви з тим справляєтесь? Теоретично все можливо, але на практиці все в молоці - і ліжко, і дитина і я, вона ше любить в найважливіший момент кинути цицю і з неї теж тече...
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Галя, а скільки часу ви над мискою?
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Та в тому то і справа, шо 1-2 хв., але молоко тече практично зразу (я шо одна така?) В інших випадках я вже до того звикла - годуємось завжди з рушником на другій циці в кожній кімнаті є для того рушник. Висаджую коли явно бачу, шо тужиться, після годування неспокійна і завжди є результат, але часто побічно ше й все мокре від мого молока. Ні в кого таких проблем не було? І ше поділіться, чим ви дитину витираєте після висаджування? Ше цікаво як то годувати в слінгу, коли з другої груді так тече - рушник туди теж примотувати?
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... В мене теж коли не спокійна крутиться, висаджую є результат. і часто сама підловлюю. А в слінгу, то щоб мала не була мокра теж мушу рушник підкладати аж до сих пір. Минулого тижня була якась криза з молоком, мало було, але мала насмоктала його собі знову. і тепер знов все мокре, треба б накладки для збору молока, а не просто прокладки для грудей
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... я маю - можу віддати кому треба. саме молокозбірники в слінгу - я маю також звичайні вкладки багаторазові - то постійно носилась з ними. але і вони промокали - на слінгу плямки були)))
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Ми вже успішно висаджуємося Всього тиждень практики, і вже значні успіхи! Сьогодні обидва рази на вулиці залишалася суха, пісяла вже вдома над мискою, коли знімала з неї підгузок. Вдень якось вже відчуваю,коли тре її висадити, або ж по поведінці бачу, що вона хоче. Вночі ще даю памперс і, чесно кажучи, ще не знаю, як будемо обходитися, бо вона багато за ніч пісяє, тобто з нічними висаджуваннями сну не буде нам обом... Вчора вдень малеча чомусь бойкотувала горщик: як тільки її тримаю над ним, вона випрямляється та кричить, а через хвилину десь на ліжку люряє-какає...Але надвечір знов чемно почала "на горщик" ходити ---------- Додано в 00:27 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:15 ---------- Якщо попісяла, то вологою серветкою або туалетним папером, якщо покакала-вологою серветкою або ж взагалі дупку мию водою.
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Нащо рушник? В любому дитячому магазині продають одноразові вкладки до бюстгалтера. Страшено зручно!
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Моя коли хоче какати, то просто тужиться і може без циці, а коли пісяти - то кричить, трохи може вигинатись, а як дати цицю зразу пісяє. То я вже знаю, шо крик серед сну - то хоче пісяти. Можливо, але дивлячись на те, що мені за 1 годування рушник повністю мокрий буває, то або ті накладки не витримають. або треба буде багато їх, на таке я не згідна, якось і рушниками обходжусь І з висаджуванням вже приноровилась, а як трохи потече молочка, то не така вже й біда, і так поки сплю то буває шо в калюжі прокидаюсь. Я власне про ніч питала, бо вночі мити зовсім неохота Витираю туал. папером.
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... тань - а чого горщик? з мисочкою хіба не зручніше? для мами власне
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Та горщик ми Штефків юзаємо Ну і миска в іншій кімнаті стоїть, шоб далеко не бігати. Мені, наприклад, байдуже, бо я її навприсядки тримаю над горшком чи мискою...А під час годування вона не ходить, ми одразу після висаджуємося.
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Ну думала що буде така проблема. Нам 1.9 років на горшочок просимося чемно з 1.5 . Малий дуже любить компоти, чаї. Перед прогулянкою випиває, 200мл. чаю, стараюся не давати, але він так просить, що встояти не можливо. Коли ідемо гуляти одіваю памперс провсяк випадок. Через 15-20 хв починає проситися на горшок, я йому кажу "пісяй в памперс", а він далі "ка-ка" і в плач. Прогулянка закінчується і ми біжимо додому. Розумію, що літом простіше. А як зимою бути?
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... І ми вже висаджуємось! Частково почали з першого тижня, а тепер весь час окрім ночі без підгузків. В добу йде по 2 підгузки і десь зо 5 пеленок. Правда, "попіси" мені важко ідентифікувати... І іноді важко відрізнити чи то вона ще тужиться і кричить, чи протестує проти висаджування, чи вже раптом захотіла їсти. То ж іноді здається, що я над нею знущаюсь. То у всіх таке, чи ви одразу розумієте, що саме хоче маля? А вночі я зараз взагалі "вирубуюсь". Коли прокинаюсь від кряхтіння - підгузник вже мокрий. То ж ще не ризикую на ніч зняти підгузки. Ну і від тих пуків летять крапельки на всі сторони. Нехай летять Чоловік також іноді висаджує, хоча спочатку питав, що то я за експерименти над дитиною ставлю В перший раз випадково висадились в пологовому. Я її понесла мити під кран (на здивування сусідки по палаті та її подружок, бо всі користуються серветками), і мала як раз надзюрила під час миття. P.S. Спочатку здавалось, що висаджування, це щось надзвичайно складне і неймовірне. І потребує багато часу та нервів. Насправді, дитині треба приділяти майже 24 години на добу. Без слінгу це важко (навіть в туалет не зходити). Одначе, воно того вартує.
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... Я вдома (а це 99% часу) користувалась пелюшками десь до 9-10 місяців. Навіщо платити більше , та й бюстгалтер носити вдома не люблю Аналогічно.
Відповідь: Висаджування -> горщик: рекомендації, досвід, коментарі... а моя красуня цюняє неймовірно часто чи то я так собі надумала: що 15-20 хвилин, вночі коли як - або цілу ніч сухенькі або теж з таким інтервалом... щоправда, мені часом важко здогадатися, що дітисько надумало))) вночі спить на пеленках, я їх просто міняю) питання: у пів року вона буде рідше цюняти???:confused: