можливо хтось знає: де в Львові можна пройти навчання, щоб стати сертифікованим консультантом з ГВ? я хотіла би бути консультантом і з ГВ і з догляду за немовлятами готова багато вчитися і консультувати безоплатно... бо зачіпають ці теми за живе :confused: наразі я багато (ну скільки дитина дозволяє) читаю літератури, але хотіла би повчитися в консультантів і отримати сертифікат може форумчанки які вже стали консультантами підкажуть як це зробити? будь-ласка
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? і взагалі порадьте чи варто мені бути консультантом з ГВ і догляду за дитиною якщо я категорично проти: - штучного годування - пляшечок і пустушок - синтечних вітамінів без крайньої потреби - використання ліків без крайньої потреби - регулярного відвідування поліклініки - профілактичних щеплень - баночної їжі - педіатричного прикорму - дитячої косметики ну і проти підгузників, хоч не дуже категорично :confused: відповідно "за": - ГВ до самовідлучення - спільний сон - носіння дитини на руках/в слінгу - педагогічний прикорм - побутову імунізацію я дотримуюся тої думки, що остаточно вирішувати батькам, але як тоді консультувати якщо я маю власні чіткі переконання що добре а що погано? і чи, на вашу думку, потрібні консультанти не лише по ГВ, а по догляду за дитиною?
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? так, ті які називають одноразовими, хоча дитина пісяє в них і 2 і 3 рази :xaxa: п.с. а хтось мені скаже чи потрібні консультанти з догляду за немовлятами?
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? Впевнена, що потрібні! Переважно в питаннях грудного годування чи догляду звертаються до педіатрів, а оскільки їхні поради найчастіше не мають розумного підгрунтя, то потрібні люди, що спеціалізуватимуться не лише на грудному годуванні, а й на ранньому догляді. Хоча, тут наче б теж треба мати поняття в педіатрії, бо весь цей догляд впринципі базується на фізіології немовлят. Я напевно би швидше зверталася до консультанта, що володіє сучасними знаннями в цій галузі, ніж до медиків.
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? І я би хотіла. Взагалі вже довгенько думаю над тим щоб змінити спеціальність. Може то і є саме те...І взагалі я вважаю що чим більше консультантів у місті буде тим більше інформація про ГВ буде в молодих мам. Мене педіатри мало не заставили відмовитись від ГВ, потрібен же хтось застерігати інших від тих "чудо лікарів"
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? І я б не проти. Двічі мама, а ще так багато не знаю:shy:. Хочеться самій повчитися і іншим допомагати...
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? мы в этом едины с вами а консультантом становится надо если есть желания помогать людям, хотя это и не благодарное дело Курсы есть в Киеве, на счет Львова не знаю. В Киеве надо неделю или две не помню жить с ребенком.. хорошо если есть где .. у нас пока не выходит
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? Гелено, підтримую по усіх пунктах )) Бльше консультантів, хороших і різних !!! Ура, Ви і Яремко будете строгими консультантами, а я - мякою- і безавторитетною )) На скільки мені відомо, у нас сертифікати видають тільки "Молочні ріки", в Києві. Зараз на форум приєдналася Galia, вона нещодавно отримала сертифікат в Молочних ріках, можна до неї звернутися за додатковою інфою. Рік тому курси для консультантів пробувала організувати Леся Струк, щоб консультувати телефонором, читала нам лекції з ГВ але якось це все заглохло. Але телефоном багато не наконсультуєш, мені на форумі зручніше, наприклад.
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? хоча, консультанти з ГВ не завжди є медиками, але вивчають дисципліни суміжні з медициною: анатомія, фізіологія, дієтологія, соціологія, психологія тощо засоби догляду дитини до року є одночасно і засобами виховання, тобто консультанту всеодно потрібні різносторонні знання але головне не теорія, а практика, точніше поєднання, бо тільки так можна дійсно навчитися за теорію я не переживаю, то найлегше, а от практика... де практикуватися? треба на власні очі бачити сотні мам і дітей щоб стати професіоналом в цій справі, імхо
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? я рада курси 5 днів здається, але ж дитина не буде сидіти по 8 год на заняттях так що не знаю як то можна поїхати на курси мені, певно ніяк дякую! моя думка сформувалася в тому числі і завдяки вашим дописам я так розумію є міжнародні організації, є всеукраїнські і місцеві групи підтримки а ще є незалежні консультанти от тільки не можу зрозуміти як і де вони навчаються зараз у Львові курсів нема, є лише в Києві у Львові здається навіть нема групи підтримки, є лише окремі консультанти, так?
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? це буде спеціальність, але от навряд чи оплачувана у Львові парадокс :confused: можливо за кілька років щось зміниться, а можливо і ні я теж хотіла би допомогти іншим не наробити моїх помилок і найбільших помилок взагалі але думаю, якщо не стану професійним консультантом, то з другою дитиною знання всеодно можуть згодитися буду професійною мамою :xaxa::xaxa::xaxa:
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? Точно має змінитись. Подивіться як з прививками. Все більше батьків починає розуміти що це більша шкода ніж користь. Бажання ростити своїх дітей здоровими є, а от знань та інформації немає.
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? Як думаєте чи можна на п'ятиденних курсах навчити людину з великим бажанням і власним досвідом,але без належної базової освіти? Вважаю, що наука мала би бути значно довша, а ще краще викладатися як спеціальність в медичних училищах, коледжах тощо. В медичних вузах не викладається така дисципліна як лактологія взагалі, є лише на акушерстві 2-3 пари присвячені ГВ! І ще на курсі анатомії-топології-фізіології зо 5-6 занять. Дотично ще на онкології, гінекології і рентгенології, але лише про патологічні зміни. Якої фаховості вимагати тут від лікарів, якщо лактологів (справжніх) нема як таких, ну хіба що перевчені медсестри на КПК за тиждень-другий. Висновок: фахові консультанти потрібні, з потенційним ростом і належним окладом!
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? Ось цитата із сайту "Молочних рік": Все консультанты нашей группы – мамы, выкормившие грудью хотя бы одного ребенка (не менее полутора лет), так как мы считаем, что нельзя обучить этому искусству других матерей, не имея собственного положительного опыта – некоторые вещи просто невозможно понять и объяснить, не столкнувшись с ними в процессе кормления. Я вважаю, що це правильно. Бо у навчальних закладах вчать теорію, а вона часто дуже різниться з практикою. Може тиждень - це справді мало, щоб навчити основ грудного вигодовування (а ще й догляду за немовлям!), але ми - матері, котрі мають велике бажання вчитися. Ми всотуємо по краплині ту інформацію, котру можемо знайти, ми цікавимося і хочемо допомагати іншим. Зараз багато лікарів не можуть (або не хочуть) вчити вагітних і молодих мам. Їхні знання подекуди застарілі, а подекуди й не достатні, то може краще нам, ентузіастам братися за цю справу? Я мама з різним досвідом ГВ, було у мене багато помилок (в тому числі з вини лікарів), були і перемоги. Я на власному досвіді бачу як важко інколи залишитися без підтримки, тому з радіють б підтримала інших. А для цього мені потрібно вчитися. І я готова витратити на це свій час і кошти, бо як не ми то хто?
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? На Батальній є "Материнське джерело" Вони роздають брошурки породілям, раз в день роблять обхід і т.ін. І ще є альтернативна група підтримки: Леся, Яремко, Ольга і я.
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? шкода шо ті курси дійсно лише в Києві,бо їдея з консультантом дуже хороша.я би теж пройшла би такі курси,бо -часто їжджу додому у Кам'янець-Подільський,місто маленьке і дууууууже багато мамусь там на ШВ,у пологовому ніяких консультацій щодо ГВ. я була ото місяць вдома і ходила там до педіатра,помітила,що багато діток з пляшечками і дурниками,висів в коридорі лише один плакат про ГВ.і взагалі-усі тамтешні мої подруги і знайомі не мали досвіду чистого *ГВ до 6 місяця або половина на ШВ.а коли ми приїхали ,то перше питання було-"а ти знаєш якої жирності в тебе молоко?треба аналіз робити,бо якщо жирне-треба допоювати водою,а якщо рідке-докормлювати сумішшю:8:":8::8::8: і настільки там "комуністичні радянські" погляди,шо в мам,шо в лікарів.я було перше все розповідала як треба кормити,але чомусь багато вважає(як казала мені і у Львові педатр дільнична)-"я виростила 4 дітей,я ж то знаю!" так би хотілося там у себе (коли буду приїжати,а приїжати я буду туда дуже часто) допомагати мамам молодим правильно кормити діток,а не вночі циця-вдень пляшка:n:
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? я впевнена, що 5 днів замало для навчання, але також впевнена, що консультанти вчаться довше - самостійно і з практики то постійний процес а ці представництва і групи підтримки якось офіційно зареєстровані чи як? і ще: консультанти які називають себе незалежними де вчаться? бо я бачила на Молочних ріках інфор про незал консультантів, цікаво як і ними стають
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? Я не в курсі про реєстрацію Щодо незалежних на Молочних ріках - мені теж цікаво.
Відповідь: як стати консультантом з ГВ? я збираюся написати кілька листів, щоб з*ясувати, але ще руки не дійшли хоча б тому, що віднині Максик вже бігає по всій квартирі, а я за ним. нарешті :xaxa: