Аналогічно, як і з купанням) Я якось один день не пішла, бо вранці були в поліклініці і мені ліниво було. А наступного дня треба було за продуктами сходити, пішли вранці і як прийшли з прогулянки - я наочно побачила користь) Після того гуляли щодня, десь по годині. Хоч я не з тих фанатів, що гуляють будь-якою ціною. Якщо виходить - гуляєм, а ні - то ні.
Я б була обережна з олійками. В мене старший алергічний. А на фоні сопельок може мати спазм на різні такі запахи. Середульший так в 8 місяців в лікарню потрапив. Ну але вони в мене алергіки.
Нам педіатр сказала купати в кип'яченій воді без трав, бо дитина може мати алергію на ромашку чи іншу траву. Купаємо в воді, миємо господарським милом і змащуємо дитячою олійкою)якось без зайвих заморочок)
і я. а ще для чого? я старшого так вимащувала, бо шкіра суха була, лущилась... у меншої теж лущилась, але я нічим не мастила -- до місяця злущилась, обсипалась -- і все ок. А старшого довго мастила.... шкіра замість того, щоб дихати тими олійками забивалась. тому ви якраз і заморочуєтесь)) не хзаморочуватись -- це у воду, потім голого на ліжко і голопопити поки мама у дитячій воді не викупається ( а чо даром воді пропадати -- ми у своїй ванні купали)
Вже колись тут писала, але то давно було ))) нам неонатолог з Орлика казала з водою не заморочуватися, ніяких трав і нічого під памперс так і робили.
Господарське мило має дуже лужну реакцію. Ви самі б таким себе мили? Вже як десь дуже закакалося, чи запріло, то для діток їснують дитяче мило чи рідкі гіпоалергенні засоби... А так - то погоджуюсь з дівчатами - проста вода, побавились, та й все. І ми теж відправляли після дітей когось дорослого - а що вода має пропадати?
ми мастимо тільки ті участки, де лущиться шкіра, без фанатизму))) --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2018 --- Мені неонатолог з Мечникова говорила про мило господарське...щодо себе, то якраз завжди підмиваюся господарським милом)
Краще без мила. І вам теж краще без мила. Можна раз на кілька тижнів помити милом, або по потребі (коли босі ноги не відмиваються, але це вже для старших малюків). Краще знайти не лужний миючий засіб, як вже дуже хочеться, але я ще такого не знайшла.
Мої діти взагалі мила не знали). Певно після років 2. Були алергиками, суха шкіра. Максимум - олійка спеціальна у воду для купання. Зараз і з малою так. Ще жодного разу не використовувала миючих засобів. Ні кремів ніяких. Є лише олійка для купання (тверда вода + суха шкіра) і оливкова олійка деколи в одну) складочку.
Дівчата, чи є хтось такий, хто купав дитину в простій воді з крану, НЕ кип‘яченій? Так не хочу тих паруючих ван, тих баняків.
2 донечки - старшу не купали взагалі, чекали поки відпаде пуповина, вона дуже довго трималася (десь до 10 днів), зрештою ми здалися - почали кип’ятити воду і купали. Пуповина була із запаленням (робили мазок - стафілокок). Зрештою змушені були підсушувати її місцевим антибіотиком. Молодшу донечку мила від меконію прямо під краном у пологовому. Купали з 2-го дня життя у воді з мережі.
Дослідили ми свою воду з крану. Хоча я і по собі бачила, що погана, жорстка і шкіра після неї суха. Так от, кипятити навряд чи буду. Що можна додати до води щоб пом’якшити її при купанні немовлят? Якщо можна одразу з назвами тих олійок. Чи які трави пом’якшують воду?
Я. Жодному не кип"ятила воду. В пологовому медсестри мили в воді з під-крану, то заморочуватись вдома сенсу вже не було.