@Zelena Ptashka ще є тема в розділі Кухня - "Що ви сьогодні готуєте" - там часто можна зайти просто для натхнення чи ідей набратися, а іноді і згадати якусь страву, яку давно не готували вдома.
@Zelena Ptashka Супи: 1. Щі 2. Борщ український 3. Суп з галушками 4. Харчо 5. Гороховий 6. Грибна юшка 7. Зелений борщ 8. Мінестроне 9. Уха 10. Гречаний суп з квасолею 11. Сирний суп 12. Овочевий(кабачки, цвітна капуста і т.п) 13. Курячий бульйон 14. Суп із сочевиці 15. Розсольник 16. З кабачків з грибами 17. Солянки 18. Суп-пюре з буряка Ще щось написати?)
А Ви готуєте супи на всю сім'ю, в тому числі і для молодшого синочка? Бо у Вашому меню є супи з грибами, Ви їх даєте малюку? І щодо таких інгредієнтів, як кабачки, цвітна капуста та інші: Ви маєте все це заморожене чи купуєте те, що продається зараз в супермаркетах? Бо в мене нічого мороженого немає, я часом купую кабачок/цвітну капусту/брокколі, але сумніваюся в їх якості і боюся, чи шкода від несезонних овочів не перевищує користі від них (якщо користь таки є).
допис з 2015р, якшо шо))), довгенько в мене вимальовувалось те планування На сьогодні в мене вже 4 міс планування, і якщо я досі не закинула, значить метод працює - Скачала на телефон органайзер, в якому не пишу нічого, крім меню. - В перші тижні я просто писала вкінці дня по факту, що їли. - Тепер по понеділках роблю ревізію продуктів, дивлюсь, які акції на цей тиждень, гортаю в записнику три-чотири тижні назад, і вибираю, що приготувати або придумую нову страву. Меню тепер різноманітніше, бо страви повторюються через великий проміжок і часу, тому не набридають, і я зразу коригую перебор з мучним/свининою/і т.д. -Найголовніше -ніякого фанатизму. Заплановані в мене сьогодні голубці на вечерю, але чоловік запросив в ресторан - я просто вписую ті голубці на завтра, а вечерю четвергову просто викреслюю і не готую Може комусь підійде мій спосіб, щоб полегшити собі мороку з готуванням, буду рада