я юний орел, а все чому? Та бо щодня на роботі розглядаємо кавальчики тканини, щоб вибрати необхідний відтінок і порівнюємо зразки, з часом виробляється звичка
І я робот. Це на вміння розрізняти відтінки. До речі, чоловікам дати цікаво, бо вони відтінки не дуже розрізняють. Sent from my SM-T230NU using Tapatalk