Відповідь: Взуття: догляд і проблеми Я цього року вперше купила чоботи з замші. До того боялась як носитися будуть і думала що шкіра надійніша. Тепер думку змінила - дуже тепло і зручно в замшевих і не промокають. Цікаво чи всю зиму так протримаються
Відповідь: Взуття: догляд і проблеми Не хвилюйтесь. У мене замшеві витримують. А таку зиму, як нинішня то взагалі без проблем. Тільки SMS-кою обробляйте час від часу.
Відповідь: Взуття: догляд і проблеми Можливо, хтось має таку ж проблему, як і я. Весною, коли я починаю носити взуття, яке стояло від осені в шафі, не можу його розносити. Це стосується, в основному, шкіри. Знов починають терти задніки, нагризають різні пасочки (хоча за попередній сезон все в муках розносилося, і було вже добре. А після зими - знов все натирає). Пробую оцтом на шкарпетку - помагає не завжди, а точніше рідко. Як з цим боротися? Може, є майстри, які натягують шкіру, розмякшують її? (як наприклад, обручки збільшують). Співробітниця розказувала, що вона мочить пятку в взутті і стукає молоточком довго , ну але це, напевно, не всім підходить - мені точно ні.
Дівчатка, порадьте будь-ласка як ви доглядаєте за взуттям з світлої замші. Маю на цю весну дуже гарненькі мештики на білій танкетці, в середині шкіра, з верху замш кольору світлого хаккі, але чогось мені виглядає, що тієї краси на раз-два, припаде все пилом і що з ним робити?
Після вулиці треба протерти чистою губкою, змоченою в холодній воді, губка має бути вогка, ні в якому разі не мокра! Це забере пилюку. Коли висохнуть - зачешіть щіткю для замші ворс в одну сторону (губкою теж легко протирати в одну сторону!), а потім наніч треба напшикати спреєм водрвідштовхуючим. Тоді замша буде завжди як нова
Ага, то таке продається, я наваіть не знала. Щодня треба пшикати? А якщо в такому взутті зненацька попадеш під дощ та й болото, є шанси йому вижити? Бо мені кажуть, що таке взуття практичне тільки на суху. теплу погоду. Ну, але ж буває вийшов з хати в суху, а прийшов вже в мокру, води в капці набрав, та ще й болота наліпив..(( Я для своїх зимових, замшевих купувала таку пшикалку спеціальну для чорної замші, то проблем не було, протерла губкою, висушила, пшикнула і як нові, а тепер думала треба якусь світлу пшикалку шукати, хоча для кольрового напевно попробуй знайди, щоб в тон підібрати.
Я так доглядаю за своїми світло-сірими угами. Другий сезон - як новесенькі. І коли всі ходили в мокрих від снігу угах, то мої були завжди сухі, дякуючи водовідштовхуючому спрею. Так, в ідеалі в світлій замші бажано ходити в суху погоду, але ж всяке буває...Та й в сушу погоду в мене взуття постійно в пилюці, через те що наші дороги і тротуари рідк миють. Власне таке вологе протирання губкою і забере акуратно весь бруд. Якщо знаєте що будете їх взувати. Але треба пшикати не перед самим виходом, а хоча б за 2 годинки, а найкраще наніч. Це трохи не те, то Ви просто чорним спреєм замальовували дефекти. А той метод що я пропоную вбереже Вас від тих дефектів.
хтось користвався спреєм що розтягує взуття? Чи справді взуття стає ширшим і який спрей вартий уваги?
Мала саламандр. Мені не допоміг, малому допоміг розтягнути задники на туфлях. Коліжанка пробувала туфлі в пальцях в ширину, то теж не помогло.
Дівчата, підкажіть, хтось здавав шкіряне взуття в хімчистку? Це ефективно? Маю бежеві туфлі, міцні, добротні, ще носити і носити, але брудні((( спрей для чиски шкіри не допоміг.
Прийшла питати поради про замшеве взуття, а вище купа толкових порад. Дякую Робила вчора порядок на поличці зі взуттям, знервувалась капець. Розкажіть мені, а як ви миєте своє взуття? З переїздом в село на черевиках з вулиці можна таке принести, мене вже від того миття теліпає. Може є якісь швидкі і ефективні способи, лайфхаки якісь? Бо я чекаю, щоб підсохло, зішкрябую або вистукую болото (якщо багато) з підошви, а тоді беру тазик і ганчірку... і 15-20 хв вбито((( і це я перестала мити підошву, тільки згрубша, не залазячи в ті всі шпарки. Замахало.
Купила за кордоном кросівки-фірма ніби непогана-тільки один нюанс-не шкіра-але кросівки так мені сподобались, що на якість уваги не звернула. Одягнула перший день на згині зявилась мікротріщинаспершу на одному згодом до кінця дня на іншому. Занесла в майстерню-майстер обіцяв підшити, але що робити щоб воно не тріскало далі-шкода до сліз-бо не поверну-за кордон не маю як поїхати зараз, і тріщини латати постійно не маю бажання. Хто з такою неприємністю мав справу? Може є якийсь крем, чи ще щось аби не було тріщин на шкірі молодого дермантина
Маю дилему: в цьогорічні дощі почали протікати честерівські черевички. І от думаю нести в майстерню чи самій клеїти? Якщо самій, то який клей брати? Раніше користувалася суперклеєм, але він насправді ніби випалює шкіру. А в майстерні ніби відривають всю підошву обробляють склеювані поверхні і наново клеють. Шкода черевичок, бо носила дуже мало Колись клеїла зимові чоботи в майстерні, то всеодно виявилося ненадовго
Найкраще Десмакол (то спеціальний "взуттєвий" клей), він продається швидше за все в спец. магазинах . Тут магазини, але треба питати за взуттєвий клей в маленьких тюбиках (бо найчастіше вони продаються літрами) . Отут інструкція до десмоколу. --- дописи об"єднано, May 31, 2015 --- Не відривають повністю, частіше підклеюють місцево. Просто гарно обезжирюють, шкурять поверхні і тоді приклеюють відповідним клеєм
Тільки в промислових масштабах (при виробництві взуття підошву клеять або десмоколом, або наіритом) я-взуттєвик, а вдома - ні, бо я лєнтяй і завжди знайду того хто зробить то за мене
Дівчата, може хтось підкаже мені... Маю дві пари босоніжок, замовляла через інтернет. Незадоволена в обидвох парах танкеткою. Чи можна зняти верх взуття і пришити його до нової підошви(танкетки)? Таке взагалі практикують? Може підкажете, де є такі майстерні...Хотілося б самій придбати в спецмагазині танкетку(перед тим порадитись з майстром) і вже з нею віддати в роботу в майстерні. Щось з того буде, як думаєте?