На полицях багатьох магазинів, супермаркетів великий вибір певного продукту від різних виробників, який і відрізняється по ціновій політиці. Як все ж таки вибрати якісний товар? Вибираючи продукти в магазині кожен покупець хоче бути впевненим в якості і безпечності для здоров*я. В цій темі пропоную ділитись своїми вподобаннями щодо тих чи інших продуктів, технологією виробництва(тільки спеціалісти), все, що допоможе нам у виборі якісних продуктів. Які це якісні продукти і де можна придбати? Що таке органічні продукти? Давайте поговоримо...
Щодо молока- що додають, чим замінюють ( якщо замінюють), чим розбавляють і т.ін.? І молочка загалом- антибіотики, і всяке таке. трохи вам співчуваю, бо матимете загрузку повну по питаннях))) Тверді сири. Яким компаніям можна довіряти? наш Самбірський робить нормально, чи гидота? --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- а вродіби є подібна тема..
На жаль я не спеціаліст. Бо я б написала що я думаю про закупки в супермаркетах і в магазинах(якщо це не спеціальні екомагазини і т.д.). Буду дуже рада почерпнути з теми корисну інформацію.
Залежно що вважати якістю.скажу, як я вибираю, дивлюся дату, чи нема відертих хімікатів у складі, чи нема барвників ароматизаторів, рослинних жирів - то те що стосується супермаркетських продуктів. десь читала що сир кисломолочний можна перевіряти на наявнясть крохмалю капаючи на нього йодом (як посиніє - то є крохмаль). єдине що можу сказати ще про сир з власного гіркого досвіду - просіть у бабусь все відрізати при Вас шматочок на пробу - а то одного разу мені дали вже заздалегідь відрізаний і покладений поруч смачнючиий непередати словами, а як принесла додому і попробувала сир - то такої гіркоти і жахливого присмаку ще ніколи не було.
На власному досвіді напишу, що певні продукти в екомагазинах продаються аналогічно до наших супермаркетів (купила колись зіпсутий йогурт, який по даті був виготовлений за день перед купівлею - і гадай тепер, чи то дату перебили?) На жаль секретів перевірки якості продуктів не знаю, але можу просто поділитись своїми способами купувати продукти (хоча наневне не одна господиня ними користується) -сир твердий (при купівлі в супермаркеті) - завжди розгортаю плівку на отих порізаних кусочках (певно всі помітили, як ретельно і сильно вони ті кусочки замотують ), а далі вже на запах, бо буває та плівка тааакі аромати приховує - фрукти-овочі теж за запахом - вони не пахнуть після того, як тривалий час в холодних приміщеннях зберігались, а значить і вітамінів там не так уже і багато залишилось (наприклад, банани і виноград взагалі не можна зберігати в холодильнику). А далі вже постою-послухаю, бо і мені теж пригодяться поради
Велике підприємство,закупляє далеко від Львова молока,там,де я буваю,то відрами люди здають за копійки,бо і так подіти немає,а вести на ринок сил немає. І цим користаються виробники. Мінералка у магазині дорожча,ніж селяни своє молоко здають. 8-9 грн.за 900 гр.в пет-плівці нормальна ціна. Молоко,яке зберігається дуже довго "ультрапастеризоване",то яке в клітинку від Люстдорф,там уже фактично немає ніякої користі з того молока. На молоці стараються не "хімічити",принаймі,в той час коли я була. Малі ПП,можуть все робити...боронь купувати хут.ди-ка,то,що в Жовк.р-ні робиться,скорочую,щоб хтось не причипився Сама купила в Г.корівці,молоко,яке смердить гноївкою...тут певно не миють корів чи апарати доїльні....дивує,те,що куплюють там люди молоко...чи не чують чи що. Можуть водою,але я з таким не стикалась. Молоко майже все-не відповідало групі чистоти,але писалось,як треба,бо того молока тепер і так мало. Але то не найгірше,що може бути. Якщо говорити про молочні продукти,то тут залежно,який продукт... --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- нічого,питайте,що цікавить,старатимусь відповісти,але сама не все знаю,тим більше,що з кожним днем все нове і нове.Буду рада,якщо ще долучаться ті,котрі працюють на ПП і знають всю технологію,хоча переважно є така штука,як "комерційна таємниця"
не реклама,а Клуб сиру,він вкладував багато грошей в своє виробництво,також є багато виробників,котрі роблять чи стараються робити якісні продукти.Часто сама попадала на недозрівші тверді сири(ті,які мають кірочку 1 см світлішу,невиразний малюнок,вічка малі чи відсутні),тут час-гроші,ніхто не хоче чекати 2-3 місяці,щоб стояли-дозрівали. Самбірський колись був на висоті,зараз не знаю...їхній "Естонський"(ковбаскою)-шедевр для мене. Якщо виробники не будуть вкладати гроші в виробництво,то з часом все рухне. --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- де? дайте ссилку --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- половину того,що продається в наших супермаркерах,то взагалі не знаю....що то таке і як то купляють,але люди дивляться у нас спочатку на "ціну" по своїм можливостям. Я Вам казала за магазини з оргінічними продуктами,зараз вони стають популярними,але не такі поширені,бо не всі готові в 2-3 рази переплачувати за ту крупу.
Я вибираю так:склад продукту,виробник(ПП не беру майже),дата виготовлення чи "вжити до",масса,ціна. З точки виробництва,то важко,а от домашній сир-все може бути. Мама мене все брала на закупи...бо незнаю,могла всяке накупити,потім скандал був,як то можна таке купити(смердить гноївкою,немитою марлею,кисле...) Я наглію,щіпаю з середини,бо по краям може бути всяке...дуже не люблю,коли море сирватки в пакеті. Безсовісні господині бувають,а ті перекипки,то взагалі. Купую в жіночки з будинку,сметана суперова завжди...сир теж,ціна,як на ринку,але відповідає якості,ті її мол.продукти,я би просто не брала інакше,може все так добре,бо знаємся. --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- а що було? причини? --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- От у мене проблема купити справжню ряжанку,я просто обожнюю її,але я купляла багато різних...кожен раз розчаровувалась...бо явно ніхто її 4 год. не томить...газ дорогий,зовсім о/л показникам не відповідала,той самий кефір хіба ціна вища
Яка упаковка? Дату виробництва переважно важко перебити,залежно чим нанесена і на яке упакування...от уже наперед на пару днів,то "грішать" виробники можливо помічали,переважно у Сільпо молочка іде по знижці,де лишилось 1-3 дні до кінця терміну.
Я зараз присіла на молочне, що продають в крамничці Сирні мандри. Вони є на Галицькому, Стрийському і недавно відкрились біля Н. Цуму. Може хто в курсі чи якісна в них продукція?
не бачила,але можу сказати,якщо певна компанія виходить на ринок і хоче завоювати покупців,то робить все "як книжка пише",притримується уже всіх стандартів. Проблема в тому,що більшість виробників починає гнатись за кількістю,а не за якістю. --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- А Ви колись замислювались над "акціями" на товар? Чому (до прикладу) кава дешевша на 3-5 грн. стає? --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- на Привокзальному ринку,продають молочку з Гуцульщини, дуже мені їх сири подобаються правда дорогі,але воно того вартує.
Заходила минулого тижня в ту, що біля ЦУМу. Як для мене, то є вся молочка, яку споживаємо і навіть більше. Приглядалася до сирів, але на той день не треба було, то взяла на пробу глазуровані сирки їхнього виробництва. Мене запевнили, що свіженькі і не з сиркової маси, а таки з сиру. На смак добрі, але щипали за язик нормально. Чи сир прокисший якийсь, чи то я не тямлю в солодких сирках, але дитині б побоялася дати... Сирків більше не братиму, але як люди хвалять, то куплю ще молока-сиру-сметани і тоді вирішу "бить ілі нє бить" Сирним мандрам на нашому столі.
А де саме ті магазини є на Стрийському,Галицькому? Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
А з твердих сирів типу Російського чи Голандського, яких виробників порадите, щоб не містили рослинних жирів і іншої бяки!
Хіба бананаи не везуть в рефрижераторах? Мабуть єдиний наш сир, який мені подобався. Наразі беру польські. Думаю, що в малих екомагазинах банально могли не дотримати умов зберігання. І товар скис. Колись вважала, що то товар поганого зберігання або якась нездала партія. Якщо товар на вагу- то з просроченим терміном. Це власне щодо продуктів. Ну коли новий товар в принципі- то мабуть в цілях піару. А як насправді?
скажу чесно,що польські сири бувають теж різні. Переважно наші сюди привозять чим подешевше,щоб на тому заробити. Польські теж є смачні,дуже хороші сири. Молока там багато. У нас все частіше можна побачити "сирний продукт" --- дописи об"єднано, Mar 11, 2015 --- Може і таке бути,але банально...зекономили на сорті кави...дешевший сорт домішали,поставили акцію. У нас всюди бізнес-заробити гроші. Сам виробник(чи торговий дім) платить торговій мережі,щоб його товар пішов по "акції",відповідно збільшились продажі. А вже,який товар всередині...хто зна....часто не вказують сорт робусти чи арабіки і % співвідношення. Відрізнити 5% від загальної кількості важко,то можуть одиниці.
Та ну, не завжди акції - це повне ге, прострочка й інші "радості". Часто це абсолютно нормальний кондиційний товар, просто виробник дає знижку, всі ж зацікавлені в рості продаж - й виробник й торгова мережа. Часто новий продукт, який виходить на ринок теж йде за промоціною. Я знаю цю кухню і як створюються рекламні газетки й по якому принципу . Не все так зле.
ну, реф. тримає від +10 до -28. Якого температурного режиму вимагає продукція, таку холодильник і підтримує. Рефами возять не тільки продукти, але і рослини, фарби, клеї, побутову і промислову хімію і т.д. Важливим моментом є, щоб після риби чи хімії не лили хлорку чи порошок і потім не везли кондитерку.
що таке може бути? хлорку для знищення рибного запаху? --- дописи об"єднано, Mar 12, 2015 --- я не кажу,що все так зле на ринку продуктів,але часто буває....як виробник перекриває такі витрати?