Чорний список продавців SEPTIMA (внесено Gossip) Уляна Поберейко (внесено Oliusia) Гуцулянка і Мерс (внесено zabawa) Ellelia (внесено littlebird) veronka ( внесено octavia, manka) Чорний список покупців Snegana (внесено Bogdanka) Kucha (внесено yanya) Orsol (внесено Artemida) Hits (внесено Modna) ksjunischka (внесено guculyanka) bojko olia (внесено Svjatkova) Gardenia Lv (внесено danchyk) Olga Kuharuk (внесено amaretto) Selina (внесено inka) Alexx і Santi (внесено Meriroma) Vasylyna (внесено algo) grajynia (внесено konfety) bonasn (внесено samogonohka) fanet (внесено konfety) present та kalina (внесено konfety) DYVNA та wedding (внесено algo) Oliwia внесено kewa
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем так розумію,якщо ви нерозумієте я невинувата
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Такс...перечитавши дискусію,маю пропозицію:Уляна повертає гроші(аби тільки Оліуся дала реквізити якнайшвидше),Уляна перепрошує,що "погарячкувала" з дописами,бо "не виспалась,ПМС, дитина хвора тощо),Оліуся приймає гроші+вибачення, швиденько ситуацію забувають,але "мотають на вус нюанси інтернет-покупок(як продавці,так і покупці), п"ю наніч келих вина і дивлячись новини зфронту,швидко забувають....п.с.дівчата,це дрібниці життя
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Уляна, ви це на повному серйозі??? Тобто якби я прийшла в магазин, заплатила гроші, а мені потім сказали, шо мого розміру нема і винен не продавець (який, до речі, взяв ті самі гроші) і що я маю чекати - то це була би норма??? То називається - сервіс по-українськи. В мене нема слів.
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Дівчата, ну про що ми говоримо - навіть 1 копійка заробітку-це вже комерція, а про 5 гривень то я взагалі мовчу. Продавець - продає, лікар - лікує, музикант - грає. І кожен несе відповідальність за свою діяльність. Що то за перекладання власних проблем на чужу голову. Якби все було добре, взуття підійшло б, то ці 5 гривень продавець поклав би собі в гаманець і всі щасливі, а тут виникла проблема і продавець все звалює на клієнта. Розумію, що інтернет шопінг - це ризик, але якщо продавець є зацікавленим посередником, то чому ризик тільки для клієнта???
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Так, я згідна, що в порівнянні з подіями це дрібниці життя. Образливо за відношення до клієнта, а в остальном все хорошо, прекрасная маркиза( с) ))) якщо мені повернуть гроші, перерахую на АТО, налию келих вина і ....
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем тільки інтернет шопінг це ризик, якщо я замовляю наприклад собі розмір 37 взуття, мені то взуття приходить, а розмір не вгадала. Тоді це моя вина, я сама пішла на такий ризик. Так само з одягом. А все решта, то просто невміння провадити бізнес посередництва (от тому я ніколи не любила купувати через посередників) , недбальство і взагалі можна називати багатьма не дуже гарними словами... та то все так і ніхто ж тут Уляну бити не хоче. Але Уляна то гроші не хоче вже повертати і своєї вини не признає, а Олюсі ж лиш потрібні свої гроші та й все. І так, це дрібниці, а порівняно з тим, що зараз робиться, то взагалі ніби неважливо. Але з таких дрібниць складається життя. У цьому проявляється відношення людей одне до одного, повага. І ми всі так любимо говорити про глобальні речі, вказувати на чиїсь помилки, а забуваємо почати зміни з себе. А ця тема мені просто довела, що все стоїть на місці і є люди, які так і будуть жити, маючи всіх решта в одному місці... І це сумно.
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Тут спрацьовує принцип приказки: "Моя хата з краю"... Якщо людина виступає продавцем, посередником - то це не тільки заробляння грошей, це відповідальність, це ризики і т.д. Але нікого не обходять "підводні камені" Вашої сфери діяльності, адже Ви пропонуєте товар, позиціонуєте себе продавцем (посередником) і все інше мене, як клієнта, НЕ МАЄ ОБХОДИТИ!!! ---------- Додано в 19:33 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ---------- А якби Ви викликали майстра, щоб щось полагодив, він би взяв з Вас гроші і сказав, що не зможе, запропонувавши Вам зробити це самій??? Виникає питання, а нафіга мені такий майстер?
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Маю цілий кульок речей(малих, великих) які замовила на форумі, а прийшов не той розмір. Я не писала, що Уляна права, але є ситуації на які посередник не може вплинути. Вина Уляни в тому, що вона не пояснила покупцеві, що й до чого. І ще не дуже добре зреагувала.
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Ви мені нагадали 2 ситуації. Двічі я робила зауваження водію маршрутки (не будемо вдаватися в подробийці, водій був неправий, двері були в аварійному стані) а люди за нього заступались. Мене шокувало тоді не стільки той водій...скільки те, що люди, хочуть і готові жити в тому г..ні, вибачте, з таким сервісом як для країн третього світу. Поки ми всі не будемо ВИМАГАТИ СЕРВІСУ, до тих пір так і будемо жити і бідкатись! Може досить жаліти? Ваші проблеми з постачальником, вирішуйте з ним, чому Ви взагалі те взуття розпродуєте, якщо постачальник помилився? В такій ситуації Ви той пакунок відправляєте йому назад, і він повертає те що Ви замовили! Клієнтам пояснюєте форс-мажорну ситуацію, якщо люди готові чекати - чекають, не готові - віддаєте кошти. Тут нема інших компромісів. Недавно замовляла термочашки через одну фірму, ціною 50 грн./шт (60 шт.), рахунок оплатили, все зробила що він мене залежало. На наступний день мене повідомляють що ті термочашки вже інший менеджер продав, є за 70 грн./шт. Я з нею провела бесіду в 3 години, і вона таки поставила мені ті дорожчі термочашки, і нічого я не доплачувала. Тому що є договірні відносини, і кожен несе відповідальність. І це їм буде наука, наступного разу будуть перевіряти наявність (мені було дуже терміново, не можна було шукати десь інакше). І не треба соплі жувати, всі помиляються, і нічого, вчимось на тому. Накипіло дуже поки читала ці сторінки.
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Я зразу про лікаря подумала, прийшла до Лора а він такий "Ой, йдіть собі самі горло промийте, а шо я там маю з вас, якісь 10 грн за годину. Капець. Або вчителька така в школі діти тему вам мама нехай вдома пояснить, а шо я маю з вас 10 грн за урок. Прикольно.
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем різні речі. коли ви замовляєте, скажімо сукню 44 розміру, а вона приходить маломірка. Тоді- це ваші проблеми, бо сукня то 44 замовленого розміру і продавець виконав своє зобов язання перед вами. А те, що вона реально виявилася замаленька і не підійшов замовлений розмір на конкретні габарити- це інше. У мене 50х50 %речей, з замовлених з інтернету лише підходять ( різні виробники- різні моделі- один і той же розмір не завжди підходить. ) Інша справа, як ви замовляєте сукню 44 розміру, а вам продавець віддає 40 ( ну бо от прийшла така- і забирайте таку). Це- проблеми продавця: він повертає покупцю кошти, а потім- сам думає, як реалізувати сукню 40 розміру. І абсолютно неважливо, скільки він заробляє на тому- 5 грн чи 50. Або узагалі не береться за ведення комерційних продажів, або однаково нормально відноситься до покупця, скільки б на ньому не заробляв.
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем пишеться Уляна без Ь читала,що чекає реквізити правильно.... так..гарна ідея..це і Уляна може зробити..зараз,наприклад,спільнота допомоги дітям героїв збирає канцтовари для школярів....купіть на ті гроші зошитів-фарб-ручок і віднесіть на Лемківську 15
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Гроші Уляна мені вже перерахувала. ДЯКУЮ!!!!. перевожу їх на потреби АТО, і ...забуваю все)))) (цього всього могло б і не бути, і я не хотіла, щоб виникла дискусія. просто можна було це все вирішити в пп)
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Я тішуся, бо справді наші люди вимагають від держави, від когось - а самі довкола себе розводять помиї. Образливо.
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем чому ж? дуже добре Ви вчинили і для себе і для всіх, хто це читав-радив-пояснював...може для таких хамовитих (+безграмотних) посередників як Уляна, ці кілька сторінок стануть научкою, як слід чинити в цивілізованому суспільстві, до якого всі прагнемо...хоча дууууже сумніваюсь, що такі люди виносять якісь уроки для себе
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Найважливіше в такій ситуації ось що - чи в топі теми продавця було повідомлено, що товар поверненню не підлягає, і що можливі нюанси з невідповідністю розмірів і тп, і тому покупець погоджується із всіма можливими ризиками. Бо якщо говорити про тему Бабексі, то саме там так і є - всі покупці свідомі, що може прийти одяг іншого розміру чи кольору. Якщо в темі Уляни було зазначено про такі ризики - тоді немає предмету дискусії. Якщо цього не було зазначено, і у вас, Уляно, виникли проблеми з постачальником - то вони аж ніяк не повинні торкнутися вашого покупця, і ви зобов'язані повернути гроші (це вже на майбутнє). Ну і ігнорувати покупця зовсім несолідно, навіть якщо нічого нового не можете повідомити.
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем а то так взагалі нормально? І дівчата на таке погоджуються? Ноу коментс.... А товар поверненню може не підлягає тільки якщо я замовила щось наприклад , а воно мені невгодило, чи розмір я сама не вгадала собі. Але якщо мені впихають не то, що я замовляла, ну то ж наглість. Чи то типу нормально вважається?
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Вікторіє, кожен сам вправі робити вибір - йти на певний ризик чи ні. Головне - чи вас попередили про всі можливі ризики і нюанси. Я замовляла в темі Алго "Бабексі", оскільки ціни на турецький дитодяг були дуже доступними порівняно із базарними, і в разі чого я була на 90% впевнена, що продам річ за тією ціною, або маю кому віддарувати. І це було моє свідоме рішення з врахуванням всіх ризиків. Ну а власники комерційних певно тепер зроблять висновки щодо важливості вибору надійних постачальників, розкриття всіх умов закупівлі, і важливості грамотного і доброзичливого поводження з покупцями
Відповідь: Чорний список учасників та організаторів СП та комерційних тем Вітторіє, то мається наувазі, напевно що щось маломірить, великомірить, от до прикладу вам треба 37 розмір. Він прийшов, але маломірка і вам не підходить, то то якби ваша проблема, але якщо на мешті написано 40 то то вже проблема продавця. А колір, ну то на дешевих сайтах буває. Я колись кухонні рушники замовляла, то прислали інший малюнок, ну то, по великому разунку яка різниця, рушник як рушник коштує 3 грн за штуку, проблеми не бачу .