Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації а якщо і світло світить не більше 10 год і всеодно за 3-5 днів після чистки скло починає зеленіти? (акваріум стоїть біля вікна, але за шторою, тобто закрите світло)
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації Світла має бути не більше 0.3-0.5 вт/ літр води. Купіть собі сомика -анциструс, він гарний "двірник"
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації такого жовтого? Мали кілька разів, не живуть довго вони в нас. Маю три слимаки, чистять, але слабо
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації Вони не жовті, в мене сіро-чорний, присоскою ще називають. Добре чистить, в мене більшенький, коло 10 см.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації такі тигрові? Вони в нас взагалі більше тижня не живуть, віддаєш за одну рибку майже 40 грн. і вона тобі за кілька днів вспливає брюшком догори, тому потративши немало грошей на ті риби, вирішила тепер їх зовсім не кувати. За більше ніж 3 роки вже приблизно знаю, які рибки в мене ведуть, а які ні.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації Дивно, птерапліхти досить живучі, і чистять класно. може вам потрібні якісь біодобавеи до води? Або частіше воду підмінювати? Чи якісь специфічні водорості?
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації о і в нас те створіння було(страшилка), виросла десь до 18 см за 5 років)
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації А ви непробували міняти воду? наприклад відстояти ніч потім дати в акваріум, або перекипятити? я зараз маю спокій, маю гупі і мечоносців, і багато слимаків - можу поділитися. вони класно чистять акваріум.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ))) та звісно що міняю, відстояну воду, міняю раз на 2 міс. 20% води, чищу фільтри, та всі прибамбаси. Я ж пишу, що акваріум маю вже три роки, то невже ви думаєте, що я його ще не чистила? То мечоносці і гупі також чистять скло?
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації киньте у воду мідну монетку (радянські 3 або 5 коп.). Правда тоді і декоративні рослини дуже повільно ростуть.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації Це дуже, дуже рідко Ви чистите, хоч би раз в 2 тижні треба підмінювати, і фільтри треба чистити частіше, але бажано не промивати під краном їх, а в тій воді, яку злили з акваріума.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації та знаєте, 2 рази на місяць мити акваріум на 65 л (хай не багато, але то реально напряжно, коли в хаті є купа іншої роботи, тим більше не забути набрати воду для відстоювання). Раніше, коли тільки купили його, то так і чистили, не було дітей, відповідно і роботи менше в хаті. До речі, фільтри що дивно майже не забруднені за 2 міс.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації угу, але світла форма - це альбіноси, їм потрібна досить мяка вода. Ось такі, самець "рогатий" Птеригопліхти - це дуже гарні сомики, але добре купувати тих, які мають більше 5см, менші мають велику проблему зі шлунками, у них часто вмирає мікрофлора у кишечнику, яку відновити неможливо, тому за короткий час куплена риба гине. Птеригопліхти швидко ростуть і не підходять для малих акваріумів. ... а ше можна обв'язати весь акваріум червоною стрічкою ))) Мідь - це важка сполука, від якої вмирають дуже швидко слимачки і гарно розкладається(цироз) печінка рибок ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ---------- Хм. А як Ви його миєте? Все по всій хаті і всій ванній? Акваріум мити не потрібно, а треба чистити. Сифониться весь грунт ось такою штукою: ось такий сифон є неправильним - по всій площині і підмінюється вода на свіжу. При правильному сифоненні дна Ви злиєте 30-50% води, такої підміни достатньо на 2 тижні. Не забуваємо про миття фільтра. Все про все займе до 30 хв, з часом будете робити це за 10хв І до речі, навіщо відстоювати воду, коли хлорка виходить з неї за 1-2хв?
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації ну та нє, витягаю воду тим сифоном, який ви показали як неправильний, виливаю ту воду, витягаю прибамбаси, несу в ванну, все гарно мию (часом навіть зубною щітною (чоловіковою:xaxa:... шутка )), а тоді все назад повертаю, ставлю у акваріум, наливаю воду і все. То трохи займає часу, особливо не люблю мити сам акваріум, тобто скло, беее ну якщо ви так кажете, то значно полегшує роботу, принаймні в часі. Ви впевнені, що можна лити воду відразу з-під крана в акваріум?, а то я з вас запитаю, як рибки поздихають, будете мені свої дарувати:cool: (в нас дуже жорстка вода)
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації У будь-якому акваріумі можна зробити красу, головне бажання. Буде потрібна допомога, звертайтесь у темі, допоможу порадами.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації бррр, не ріжте вухо хімікам і фізикам. мідь - це не сполука - молекула одноатомна.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації Малось на увазі те, що утвориться з мідної монети в акваріумі. Хіміки ж це розуміють ---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:41 ---------- Після того, як вона відстоїться у відрі 1-2хв, можна. Ніколи не можна все з акваріума витягувати і мити під краном, особливо вимивати грунт, бо там знаходиться найбільша кількість корисних бактерій.
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації Часто мити і міняти ВСЮ воду в акваріумі нерадять. Можна хібащо раз на тиждень, або на 2 тижні замінити відро води. А тим більше якщо незабруднився фільтр то можна і пізніше. ---------- Додано в 08:12 ---------- Попередній допис був написаний в 08:10 ---------- Ні, скло чистять равлики. ---------- Додано в 08:17 ---------- Попередній допис був написаний в 08:12 ---------- Але ці водорослі спершу треба посадити, я це мала наувазі, може я якось нете написала
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації А як Ви поясните те, що в багатьох ліках для риб є мідь??? Все залежить від КОНЦЕНТРАЦІЇ міді у воді. Одна/дві монетки на 50 л рибам не зашкодить, а на клас найпростіших подіє. До речі, її потім можна витягнути)))
Відповідь: Акваріум - поради та рекомендації Водорослі - це шкідники, від яких ми боремся. З декоративною метою садять рослини, не плутайте ці терміни, то дуже важливо. ---------- Додано в 08:46 ---------- Попередній допис був написаний в 08:40 ---------- У особливостях застосування тих ліків вказано, що вони негативно впливають на равликів і креветок. Також сказано, що після курсу лікування препаратами міді обовязково потрібно проводити курс підмін води. Якщо є проблеми з водорослевими нальотами, то краще використовувати нешкідливі альгіциди чи гербіцити, дія яких направлена лише для боротьби з певними одноклітинними і нитковими водорослями.