Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? якщо Вам виходить весілля тільки на кінець листопада , то тут 50 на50 - або пощастить і буде бабине літо , або буде холодно ) . В таку пору погода непередбачувана ...
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? у нас було весілля 23 листопада 2003 року. Погода була суперова просто. сонечко , тепло. Я була без накидки, дружки також... в платтях на брительках. Так що як повезе... мені повезло . чого і Вам бажаю.
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? ну -20, напевно, не буде, а -2 може бути спокійно, то рахується холодно чи тепло?
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? Мене в той день виписували з пологового, ніколи не забуду як було тепло, як влітку)
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? бабине літо в листопаді? ми брали шлюб у кінці листопада 2011 р. То я була в пуховику мені було холодно )))
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? по-різному буває. На мій ДН (початок листопада) раніше майже завжди було холодно і сніг, а останніх кілька років - теплінь.
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? Просто зал в якому хочемо провести весілля вільний лише 24 листопада, тому і питаю в кого яка була погода, "так сказать" підбиваю статистику.
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? хотели в июня. Выбрали легко - я посчитала дни, чтоб на медовый месяц месячных не было))))
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? ага, а в мене часто буває, коли їду в теплі краї, сюрпризик приходить на тиждень раніше. Але в Миколаєві горячо, так що можна дійсно не хвилюватись, що місячні прийдуть раніше В нас весілля 3 серпня. Дату вибирали, щоб було літо, субота. Було декілька варіантів, зал був вільний на нашу дату. А розпишемось 2 серпня в районному ЗАГСі без урочистої церемонії, бо для нас це формальність, насправді важливим є вінчання.
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? я на ОК. так что тут все было 100% без ОК обычно совсем все не по плану
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? а в нас весілля 21 вересня...хотіли 14 вересня на мій день народження, але зал був занятий... тому і обрали вільну дату через тиждень...цікаво як буде з погодою...тільки щоб не дощ...але такі як ми везучі то буде і дощ, сніг і ураган в придачу...
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? ЕХ, а у нас 14 вересня ,і сама вже переживаю, бо той вересень, такий трохи дощоливий...От би якусь статистику знати на цей день.
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? в цей день раніше було завжди майже холодно...останні роки дуже тепло, без дощу...два роки тому така жара була як в середині літа... добре пам"ятаю бо в цей день святкую своє народження... так що думаю має бути норм погодка))але то вже як пощастить
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? А у нас весілля 8 вересня,чекаю з нетерпінням,за погоду також переживаю,бо робим в дома а шалаші!
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? Ми розписувались у День державного прапора України - 23 серпня! Батьки чоловіка одружувались 24 серпня. От він і вибрав із запропонованих дат 23-тє. Для мене питання коли критично не стояло. Головне, що ми створили сім"ю і у нашій сім"ї на одну святкову дату стало більше
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? Спочатку ми хотіли весілля 31 серпня. По-перше, це мій ДН, по-друге, в цей день минув рівно рік, як ми разом. Але потім ще раз подумали - і передумали. Вирішили, що краще буде, якщо одружимось у липні. Прийшли до церкви, у якій хотіли брати шлюб, заповнили всі документи, а от з датою ще не визначились. Тому отець Назар дав нам час, аби подумати над цим, а щоб не загубилась наші документи, поклав їх з іншими заявами у велику папку. Папка відкрилася на даті 20 липня, там і залишили. А потім ми вирішили, що нам ця дата підходить . Для зручності розписку ми зробили на два дні раніше - 18 липня, а вже після того, як занесли заяву до РАЦСу, згадали, що це ще й річниця одруження свекрів.
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? Ми одружились на мій день народження, такий собі подаруночок. Хоча особисто для мене число та день, в який було весілля, не відігравало значної ролі. Чоловік запропонував цей день, я й погодилась. А ось наші друзі будуть одружуватися 13 вересня у п'ятницю. Дату обирали навмисно. А потім підшукували зали для святкування і все інше.
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? Щодо статистики погоди, то ця вся інформація є в інтернеті. Просто шукаєте щоденник погоди або архів, і вся статистика у Вас перед очима)))
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? В нас було 31 липня, вибрали тому що зал в якомуми хтіли проводити весілля був вільний тільки в цей день)) А замовляли його за 10 місяців, тоді вже було все зайнято.
Відповідь: Дата весілляЯк Ви її обирали? В нас було 13 липня , я чомусь хотіла саме в цей день , хоча потім багато хто запитував чому обрали таке число , мов 13 не дуже добре , але я в цьому нічого поганого не бачила.