Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Так згідна, я так і робила перший тиждень, то була біля дитини нон-стоп, ще інколи могла сходити в туалет і все. Ніц не маю проти, але як тоді бути з купанням, з масажиком - там хоча б за годинку до купання і до масажику не варто їсти ( вмалої почались колік, то мушу часто робити масажик, викладати на животик), а в мене получається так інколи, що проміжок 20-30 хв між годуваннями, то приходиться інколи купати на повненький желудок, а про викладання на животик взагалі мовчу - коли я маю то робити, як мала наїджена постійно? Може, досвідчені можуть порадити, як в цьому випадку працює ГВ на вимогу + викладання на животик+масажик+ванна, тощо?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Наскільки пригадую, то 30 хв є достітній проміжок. Ну ми намагались дотриматись якраз проміжку 20-30 хвилин. І ще ми не були фанатами щоденного купання, переважно купали через день, а деколи і через два, якщо не виходило. ---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ---------- Заспокоїтись і сприймати як тимчасове явище. То пройде, так само як і зригування. Я свою навіть стовпчиком носити не могла, бо її після годування тільки клав вертикально, то з неї виливалось як з того переповненого чайника, ближче до 5 місяців все налагодилось.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Дитину достатньо обмити під душем в мами на руках. Для цього не потрібно робити інтервалів між годуваннями. А ще краще відразу після купання цицю в зуби і в люлю Довикладань новонародженою дитини я ставлюсь негативно.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) О, я щось навіть не подумала, що мається на увазі ще якісь процедури після купання. Я масаж ніколи не прив'язувала до купання, робила його зранку чи протягом дня, коли була у відповідному спокійному настрої, щоб передати спокій дитині.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) І моя Ларуся з кулачком живе, хоча синочок такого зовсім не робив, і теж бабусі натякають за соску, але вже не так актино. Я чітко пояснила, що не хочу втратити ГВ, а вони цього страшно бояться Особисто я теж не прив'язувала масажі і викладання з купанням, малу викладаю не часто, вона любить носитися стовпчиком і прекрасно тримає голівку і так, а от на животі не любить лежати, плаче, не буду ж я її мучити. Інтервалів між годуванням взагалі не рахую, але мушу часом сама прикладати, бо вона може довго не просити (а малий з грудей не злазив). Ну і перед купанням, може то і не правильно, але годую, якщо є така потреба, ніби нічого не було. Коліки в нас були десь між 1.5 - 2 міс. Дякувати Богу, вже все пройшло. Постарайтесь відпустити ситуацію, просто робіть так як потребує дитина, не за чиїмись правилами, порадами, хоче їсти - їсть, хоче спати - спить і т.д. Підлаштовуйтесь під неї, а не під літературу. І не переживайте Ну і вихвалялка - ми вже так класно агукаєм. Постійно напрошується порівняння між синочком і донечкою, то в неї все якось швидше набагато, хоч я і менше маю часу для неї, ніж колись для малого
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) І в чому проблема? Краще, як дитина голодна і від купання не отримує задоволення, а тільки кричить, чекаючи, коли вже це все закінчиться і її погодують? Я тільки так і робила: годувала, а тоді зразу купати, поки ше не голодна І всі були задоволені, проблем ніяких не було.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Бренда, я не консультант і навіть не претендую на якусь там "дуже досвідчену", хоча маю вже свій досвід. Викладала Софію на животик, бо так чи то казали, чи то казали і логічно виглядало, не знаю шо сказати. Марту не викладала. З двох досвідів, досвід другий: Марту не викладала на животик, Марта не мала ніяких масажів, її ніхто не піднімав на "відригування" догори і їй жилось і живеться краще. Повірте. Як мама двох хочу сказати, і з другим, якщо так у Вашому житті складеться, будуть нюанси, але, як це добре, коли є можливість не ставати на чужі граблі. Годуйте маля спокійно перед купанням, нічого в тому злого нема.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я теж годую десь перед купанням, іноді навіть хвилин за 15 перед ним. Вона ж там не робить "запливи", щоб переживати за повний шлунок. Хоча, чесно кажучи, вона дико кричить після купання незалежно від того чи накормлена чи голодна. А от з викладанням на животик аналогічні проблеми. Просинається і одразу в плач - треба годувати, а на повний животик потім якось не хочеться викладати (хоча нам треба, бо маємо слабкі м'язи біля пупкового кільця). До того ж вона жахливо не любить на животику лежати.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) мій малий теж не любив, то я викладала собі на живіт, а потім подруга порадила його ж зігнуті ручки підкладати йому ж під груди - виходить така опора, і малому так приємніше було лежати, вчитись голову тримати
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Дівчата, голову навчиться дитина і без всіх цих маніпуляцій тримати. Цілком достатньо носити на руках вертикально. Це і дитині приємніше.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) У мене старший "жив на циці". В буквальному розумінні більше 10-20 хв без мене не міг навіть спати перші півроку. Як ми то пережили уже добре не пам’ятаю ))), але не зауважила якихось негативних наслідків від "циця-ванна-циця паралельно з витиранням і одяганням", а потім і "циця-масаж (ми робили ще лікувальний, приходила масажистка і практично завжди малий щойно відірвався від грудей при її приході)- знову мама". Але то він такий специфічний був, практично ніколи і не зригував. На животик його не викладала, бо ніяк не було нагоди. Коліки у нього були у ті дні, коли я нервувалася. Ми це засікли, ведучи щоденник: що я їм, скільки гуляли, хто приходив в гості, як я почуваюся і т. д. З донечкою все було просто: вона поїла, перевернулася на животик і спала годину-дві. От їй якось так виходило. Але я з усіма дітьми йду шляхом меншого опору: легше дати цицю, аніж носити-колисати і затаювати чи вихлюпувати злість на себе/дитину/оточуючих, бо дитя кричить/не витримує інтервалів/не заспокоюється іншим способом. І так ті кілька місяців минають дуже швидко.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В нас та сама проблема - мала не любить лягати на животик, постійно плацяє Не любить масажиків, не любить мити личко зранку - це все супроводжується пронизливим криком ( ---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:23 ---------- Згідна на 100%, АЛЕ справа в тому, коли я даю їй цицю частіше, ніж раз на 40 хв, вона мені дуууже сильно зригує, захлинається, вчора зригнула, мабуть, все, що з*їла... я не можу на то дивитись, бо вона коли зригує, то так аж захлинається від того, закашлюється, біднятко і ледве дихає( І я помітила ті зригування обільні тільки тоді, коли я годую частіше, ніж раз на 40 хв... то вже краще певно для дитини дотриматись інтервалу хоча б годину між годуваннями, щоб не було тих сильнющих зригувань... Потім ще в мене таке, що вона при КОЖНОМУ годуванні: їсть нормально перших 10 хв, потім починає тиснутись, кряхтіти, червоніти, крутити голівкою, в неї якийсь дискомфорт - я зробила висновок, що, може, то вона хоче відригнути, то тоді ми беремо її і носимо вертикально, вона відригує, потім кормлю знов і знову - 5 хв нормально їсть, потім починається те саме. В когось таке було? Ой, як же то важко, коли дитинка не може говорити, постійно біднятко мучиться, а я не знаю, як їй допомогти( Потім сама сідаю і плачу від того всього(
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) навіщо ви це робите???? почекайте деякий час, а тоді спробуйте знову це все, якщо вже вам (особисто) вони так потрібні.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) З мого особистого досвіду - з другою дитиною все йде легше і спокійніше, бо мама спокійніше до всього ставиться Тому головна вам порада - старатись заспокоїтись. Я знаю, як це непросто, але старайтесь. І перед кожною маніпуляцією варто задуматись: а чи це дійсно настільки потрібна процедура і без неї прямо зараз не обійтись, чи просто так роблять всі навколо? Чи вартує воно тих криків і плачів?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Це не зовсім в тему, але як тоді боротись від колік? В нас сильні коліки, кричимо ввечері і вночі від животика, то рятуємось викладанням на животик і масажиком животика, а на повний желудок не повиладаєш і не поробиш масажик... то виходить якесь замкнуте коло...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Притуляєте до себе до живота і так носите, або як важко носити постійно, то, якщо маєте фітбол, сядьте на нього і так поколисуйте стовпчиком. Нам це дуже помагало. Ми, до речі, дуже мало викладали на животик з тої ж причини, що сильно не подобалося їй, і нічого - голову начилися швидко тримати, швидше ніж деякі однолітки.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) особисто я би так не робила: виходить, що дитина плаче під час масажу і під час викладання на животик - то може їй від того не краще? у такому віці нам найкраще від плачу помагало викладання на мамин живіт животиком - не важливо на повний чи пустий шлунок. і я так її колихала, іноді навіть цицю виходило давати. так само на тата можна викласти. і ще співати при цьому.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Читала, що дівчата у слінгу носили малятко, допомагало. ---------- Додано в 14:06 ---------- Попередній допис був написаний в 14:02 ---------- Моя також кричала певний час. Радили на ДП одразу після купання загортати у рушничок, їсти, а потім вже одягатися. Не знаю, я не пробувала, бо ми після купання одразу засинаємо: спершу я, а потім дитина коли поїсть Але малявка вже не плаче - знає, що одягнемося і будемо їсти. У нас ще пісенька перед вечірнім годуванням є Вона вже під неї починає колихатися. ---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ---------- Я у такі моменти включаю музику, танцюю з дитиною, співаю, гімнастику легеньку роблю (типу присідання-повороти в сторону...). Допомагає.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) я зараз страшну річ скажу, оце що ви описали можна не робити. Взагалі. Якщо що то ми і не робили. І (о ужас!) купали дитину з народження 2 рази в тиждень, а з року 1. давайте будемо чесними, не для дитини краще - для вас. А раз дитина просить частіше, то їй так і краще.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) і ми не робили. але є такі мами, для яких важливі ті всі ритуали, щоб бути спокійними, що вони щось роблять.