Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ) десь читала що суміш дуже важко засвоюється травною системою дитини, тому діти і відключаються бо всі сили організму йдуть на перетравлювання. То можна порівняти з тим коли доросла людина наїдається від пуза жирною і важкою їжею і її в сон клонить, але то ж не є здорово так обїдатись. А якщо щодня обжиратись? Десь так і з дитиною. А якщо ваша знайома так налаштована на штучне вигодовування то хай подумає як вона посеред ночі буде калатати суміші, доодити їх до потрібної температури і все це під голодні крики дитини. Бо не факт що дитина відключиться на всю ніч. Думаю після такого приготування тої суміші сон втече гарантовано. Я вже мовчу про шкоду для дитини і здоровя самої матері при такому сценарії, про чималу ціну тих сумішей іт.д. Для мене ото калатання сумішей вночі - це найгірше жахіття, тому я одразу була налаштована тільки на ГВ
Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ) Бо суміш дуже важко перетравлюється, довго - це велике навантаження на несформований шкт немовля, навіть перевантаження, а ГМ легке і швидке в засвоєнні, проходить транзитом, не перетравлюється по суті, а всмоктується і відповідно не перевантажує шкт.
Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ) вона не те щоб налаштована. Просто має невдалий досвід. Перша дитина народилась 7 років тому, глибоко недоношеною з маленькою вагою. 2 місяці була в лікарні. Яке там ГВ( Але такі перли в голові, я он 2 тиждень пояснюю. Але не знаю чи подіє. З одніє сторони вона розуміє користь ГВ, легкість годування (не тре варити кашки по ночах, стерелізувати ті пляшечки і т.д), а з другої - от буває недостатньо молока, бо нічо не можу сцідити, дитина поїсть і плаче, і купа всього.
Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ) вона думає що визначити чи достатньо молока можна через сціджування? Поясніть може їй що це визначається інакше - поведінка дитини, тест на мокрі пелюшки. А плакати дитина після їжі може і через повітря в шлунку і через коліки. Наперед не скажеш. І не обовязково в неї мусять бути якісь проблеми, хай налаштовується на позитив і почитає про налагодження ГВ. Але якщо вона собі вже вирішила що їй того не треба - не старайтесь переконати, тільки нервуватиметесь, може вона з тих що люблять сховати голову в пісок
Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ) Дівчата, затямте - молоко є завжди. Воно виробляється в процесі смоктання! Єдиним достовірним показником того, що дитина отримує замало молока є набір ваги за тиждень менше 125 гр або кількість попісів менша за 9 за добу. Все. Ні дригання ногами, ні м*якість грудей, ні те, що бабця/сусідка/педіатр каже, що замало молока, ні кількість зцідженого не говорять про кількість молока, яку отримує дитина.
Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ) Читала (не знаю, чи саме так є у Вашому випадку), що дитина може сама регулювати кількість заднього/переднього молока. Мій малий (розумію, що 1р.7 м. вже зовсім інша історія, але в нас так вже давно є) може їсти з однієї груді довго, а може з двох потрошки, а може і по черзі Як хоче, так і їсть. Якщо набір ваги в нормі, попіси теж - все ок.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Маю два запитання. Як часто тре чередувати груди, коли малюкові рік? Як часто чередуете іх? І ще одне. Вже не раз наштовхуюсь на дописи, де лівчатка пишуть, що приблизно в районі року, образно кажучи, приливи молока не відчуваються. Навіть хтось десь писав, що відчуття приливів в такий час взаемозвязане з появою розтяжок на грудях. Я відчуваю приливи молока такі ж як і напочатку лактаціі. І під час годувань і, якщо малий давно не смоктав. Чи е це нормою, чи все ж таки я не маю іх відчувати?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) я тим не заморочуюсь відчуваю також, особливо під час прикладання...мала підкріпляється кожні 30-40 хв а вночі цицяня що дві години. Щодо зміни грудей, то зараз важко,бо мала то одну хоче,то другу, але стараюсь як і раніше на протязі 2 год годувати однією, а потім іншою.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Все індивідуально, не шукайте проблем там, де їх нема. Щодо чергування - можна чергувати на кожне годування.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Певно, дуже індивідуально. Я досі таке відчуваю і нам вже давно не 1 рік ))) І підтікає з іншої, коли годую. Не завжди, але раз вдень точно.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В нас синочок чомусь собі надумав, що має бути ще якась циця, крім звичних двох цмоцьне одну, другу, потім між ними трохи пошпортався, я була в майці на бретельках - лизнув кожне плече, навіть до татка намагався прилаштуватися, але шокований чоловік не дався Чудо мале, шукає нових відчуттів
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) моя вже давно робить спроби прилаштуватися до татка, і таки прилаштувалась один раз і потягнула, що чоловік питав, чи мені теж так боляче, коли вона їсть. ми все сміємось, що доця думає, що їй не все дають - в татка, мабуть, вершки течуть))) але я думаю, що то їй просто цікаво: подобається ротом по соску з розгону потрапляти)))
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) А мій сміється з таткових циць :xaxa: Ніц там цікавого не бачить
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Чи нормальна поведінка для дитини в 1рік і 2 місяці, що груди хоче все рідше? І дуже часто відмовляється, коли я пропоную. Особливо якщо дитина трохи сонна, вона категорично не хоче груди, щоб бува не заснути (не завжди так є, але останнім часом досить часто). Та й вдень вона занадто "зайнята", щоб посмоктати. Загалом на день в нас десь назбирується 3-5 прикладань, плюс десь стільки ж за ніч. То нормально, вікове чи то відмова?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) То плюс мінус почалось, як вона почала конкретно ходити, то стала дуже ділова і зайнята, і нема часу спати. Хоча власне ота відмова від грудей, коли я пропоную ( і вже навіть не на сон) почалась кілька днів тому і не можу ні з чим пов'язати. От зараз хвора, намагаюсь їй частіше пропонувати, щоб більше пиття було, нє, бере тільки тоді коли сама хоче, а колись ж ніколи не відмовлялась.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) в дітей з віком з*являється стільки справ, стільки справ, шо ну просто нІколи ото біля циці присісти не хвилюйтесь- прийде час і вона підвисне знову
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Останні кілька ночей Дмитрик дуже рідко прикладається, між 3 і 8 годинами відсили 2 рази виходить, а раніше було по 4-5 разів (кожну годину). Коли встаємо пісяти я даю груди, він на секунду прикладеться, зробить своє діло і відвертається, або взагалі не бере. Він коли не хоче їсти, то не буде і не змусиш його. То може зашкодити нашому ГВ надалі (в плані к-сті молочка)?