Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Ми живемо з моїми батьками у приватному будинку - і місця висачає,і затишно. От тільки нема відчуття власної сім"ї - не хочеться жити за їхніми порядками,хоч розумію,що пристосуватися маємо ми,а не батьки. ВВажаю,що треба жити окремо - тоді і відповідальність з"являється в обох, і є відчуття самостійності. Вже теж задумалась над варіантом зйомного житла - а як інакше почати?
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Ну як на мене ця ситуація особливо плачевна в таких країнах як у нас. Все таки скажімо в країнах Європи мабуть навіть прибиральниця не отримує зарплату в 250 євро на місяць. Я розумію, що там і витрати вищі, але скажімо харчі майже в таку саму ціну, в тій самій Польщі багато що навіть дешевше. У мене подруга в Швейцарії аспірантка, так її зарплати вистачає не те що на проживання і зйом нормальної квартири, а й на часті подорожі за кордон, нормальний одяг тощо. У той же час сім'я моїх друзів - молодших викладачів політеху у Львові не звела б кінці з кінцями без допомоги батьків, бо мають дитинку і їх сумарний бюджет зараз складає десь 2 тис. грн. з хвостиком. І то вже ж і не студенти, а люди, які обоє захистили дисертації і займаються науковою роботою та викладають. Я знаю, що за кордоном багато хто теж живе на зйомних чи купує квартири в кредит. Але в нас це зараз якось майже нереально з такою нестабільністю на ринку праці, коли не знаєш, чи завтра матимеш ту зп, щоб купити поїсти, не те що кредит сплатити, і коли офіційна зп переважно складає 1000 грн., тобі певно жоден банк кредиту не дасть.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Трохи добудувати, дійсно зробити два входи, як писала Almariel? У мене знайомі так зробили - перебудували, зробили окремий вхід і тепер фактично живуть в одному будинку з батьками, але одночасно і цілком окремо. Все ж таки дешевше, аніж купувати нову квартиру.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? маю дві знайомих таких сім'ї, які дуже жаліються, що жити окремо не мають можливості. Ще одна пара зовсім недавно справила весілля на 15 тис.$, а тепер пробують батьків подоїти ще на квартиру. Справжня самостійність! Я такий абсурд, знаєте, теж з повітря не написала б
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? У Франції якщо молода сім'я винаймає житло, їм держава компенсує чи то 40,чи 50%, вже точно не згадаю. Все ж легше. У нас поки що не бачу виходу реального. Знімати - точно нічого не заощадиш, але навіть не платячи за житло, за скільки часу можна купити хоч мінімальну квартирку? Я рахувала, результат оптимізму не вселяє. Заробітки? Думали про таке, але коли є дитинка, той варіант теж не тішить. Молодіжний кредит? Гм... Тільки "за", ЯКЩО би держава сплачувала "свою" частину відсотків офіційно банкові напряму. А так... Хатинка в селі десь? А працювати де? Отакі мої невеселі думи... Не бачу навіть, в якому напрямку "копати". Але оптимізму не втрачаю, обов'язково щось придумаємо
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Можна укласти договір про опіку за старенькою людиною, щоб потім квартиру успадкували ви. Юридично це абсолютно реально. Притому потім троюрідні внуки не будуть мати до чого причепитися. Виїхати в інше місто, де квартири дешевші. Розумію, всі хочуть жити у Львові, сама хочу, але при виборі жити з батьками чи своєю сім'єю, то вже б пакувала валізи...Тут питання зводиться до старого і заїждженого без образ... Щодо.... Однозначно просити дозволу на перепланування. Ми живемо в аналогічному будинку, який перебудували на 3 входи. Кожен має свою кухну, санвузол, 1-2 кімнати і плату за компослуги. У Вас чудова перспектива. Але попередньо домовтеся, що двері будуть закриті, кожен їсти-прати-спати буде в себе і в гості приходити по попередній домовленості. Переріжте пуповину Жити з батьками в приватному будинку, як на мене, суттєво краще ніж в квартирі. Менше людей на квадратний метр - менше сварок. ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 15:32 ---------- В мене тато - військовий. За 23 роки спільного життя з мамою вони поміняли своїх 5 квартир і десь так само зйомних. Останніх 5 років ми жили в сімейному гуртожитку. Це були справді мої найщасливіші дитячі роки. Батьки розійшлись, коли переїхали до моєї бабці (маминої мами)..
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Теж думали. Де знайти таку людину?.. Дивилися ціни в Івано-Франківську - різниця не настільки суттєва, щоб вартувати переїзду. На Сході квартири дешевші, ну, але для мене то вже така над-крайня ситуація, не хочу туди Так для протоколу: з батьками не живемо, проте і свого житла не маємо. Та чого тут ображатися, гарна приказка Якраз і шукаємо можливості. Не знайшли ще Купити землю і потрохи щось ліпити? Поки що найспокусливіший варіант, але ціни на землю такі, що хіба купити і сісти на тому клаптику бо на решта грошей не залишиться.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Маклер знайде за відповідну винагороду Пів року тому за 15$ можна було купити 3-кімнатну в Шепетівці, якщо не помиляюсь. Знайомий обдумував такий варіант. Ось зараз моя мама шукає квартиру, то їй запропонували будиночок на горбочку (не буде вода стояти в хаті) за 17 км від Львова. Величезний сад. Добудовуватися є де. Коштує трішки більше ніж 3-кімнатна квартира в Шепетівці. Для сім'ї з дітками - взагалі супер. А от мамі буде трошки сумно.... Якщо маєте авто або можете собі купити якесь недороге, то близькі села, але які не при трасі, а через село - ціни в 1,5 менші. дуже за Вас тішусь - чесно
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? А займатись там чим? Там же роботи нема, в таких маленьких містах....
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Напишу за ситуацію в Німеччині. 50 відсотків населення винаймає тут житло, і це не тільки молоді сім´ї , ті переважно стараються взяти кредит і збудувати власний будинок , бо, як тут вже багато писалося чекають з весіллям і народженням дітей до то того часу, поки справді не стануть на ноги.Здебільшого це одинокі люди, пенсіонери, які з-за молоду не придбали нічого власного, студенти, люди, які мусять в силу своєї професії часто міняти місце роботи. Винаймати житло тут не складно, грошей з зарплати вистачає , а якщо ні- можна звернутися в соціальну службу, яка вам дорахує до вашої зарплати той мінімум, який мав би вам допомогти вести скромне життя. Якщо ви нероба , хворий чи безробітний вам оплатять житло, лікарняну страхівку і дадуть 350 з гаком на людину на продукти, книжки , одяг і т.д.Але жити спокійно не дадуть, запропонують вам роботу, яку часто люди з амбіціями вважатимуть недопустимою.І це все з 25 років, до цього часу вас по ідеї мають утримувати батьки. Ціни на нові будинки починаються з 250 тис. і вверх , кредити видаються починаючи з 2,5 %, але це у вас мають бути ідеальні дані, та зовсім реально взяти його за 3%.Можете підрахувати скільки прийдеться платити в місяць + комунальні 250, плюс податок на землю+податок на площу+вивіз сміття+страхівку від нещасних випадків. Будуються тут в 30, а житло виплачують перед тим , як іти на пенсію, в 65-67.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Якщо говорити конкретно, то в працювати є де. І люди там заробляють дуже добре. Можу про це говорити відповідально, оскільки періодично там буваю і багато разів бачила звіти про продажі з тамтешніх магазинів техніки. Ну і автопарк на вулицях говорить сам за себе. Якщо ж говорити в загальному, то ЗП в містечках менша, але і ціни відповідні..
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? До речі, є містечка і ближче, де нерухомість мало коштує наразі. Але то, як правило, містечка із проблемою робочих місць. Мої батьки певний час думали про продаж бабусиної квартири у Новому Роздолі (це 60 км від Львова, на роботу машиною можна при бажанні їздити). Так от, передумали через вже надто низькі ціни на нерухомість...шкода за такі копійки віддавати 4-кімнатну величезну квартиру.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Тобто, відповідальність перекладають не на молоду родину а на платників податків. Чудовий підхід. То я маю платити за те, щоб ви могли собі винаймати житло? Не маєте можливості - живіть з батьками. Он власне сьогодні і хотіла підняти цю тему. Чи краще бути незалежним але бідним, чи в достатку і в неволі. Всетаки я обрала бути бідною, але вільною. Тому я обрала капіталізм. Не розумію соціалістичних поглядів сучасної молоді. Я живу з мамою не тому, що мені фінансово важко, а просто так склались обставини. Вона працює недалеко від мене і їздити їй на роботу з Нью Йорку це нереально. Чим більше я росту, тим менше спільним життям ми живемо. О поміч з дітьми майже не прошу. Волію залишити дітей на себе самих. Мені простіше потім прибрати балаган в хаті, ніж сподіватись, що мама мені з ними поможе.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? В Німеччині до 1500 брутто працювати не вигідно. Набагато краще получати соціальну допомогу і цілий день лежати перед телевізором. Але чомусь люди в той момент не задумуються, що гроші з неба не падають і все, що дістають в подарунок хтось мусів заплатити.А найчастіше це податки найманих працівників і фірм.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Та власне і живуть ті, хто мені про це розповів. Просто знають, що є така можливість, але вибрати іншу. А щодо податків, то я б нічого не мала проти, щоб частина грошей, стягнутих з моєї з/п, була використана для підтримки того, хто її потребує, якби в свій час таку підтримку і моя сім'я отримала.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? Раніше я дивувалася, як в такій ситій Європі можуть бути безхатченки- їм треба стратити десь пів-годинки часу і вони отримають від держави допомогу. А вони просто хочуть бути незалежними. Дивилася репортаж- одному встидно, бо мав свою фірму, прогорів і тепер живе на вокзалі, але не здається, шукає роботу. Це важко, бо роботодавці вимагають довідку про прописку. Інший- просто гордий, не хоче залежати від установ. А в Україні є така ментальність, що хтось нам щось має дати, хтось має прийти і зробити.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? А я проти. Якщо стягують податки, то не сім’я отримує а держава, а потім тота держава ніби робить дистрибуцію. Де щось контролює держава там процвітає корупція, і не має значення як та держава називається Франція, США чи Україна. Всюди, де грішми розпоряджається держ установа, ті гроші ніколи не потрапляють в руки тих, хто справді потребує. Маємо наочний приклад на людях які потерпіли після урагану. Якщо є конкретна родина, тоді треба займатись мецентацтвом і доброчинністю, а не давати податки. Я сама готова взяти свої гроші і віднести конкретній родині. Мені всеодно де та родина є, але це конкретна допомога, конкретній людині. Треба вчити ловити рибку, а не подавати її щодня на тарелі. Знаєте добру українську казку про зароблений гріш? Ось тут те саме. Те, що людина заробила сама вона цінитиме. А те, що їй хтось дав, будь то мама чи держава, вона не поцінує. Як казав мені один добрий вуйко, краще хліб без масла але свій.
Відповідь: Чи можливе життя з батьками після одруження? років з 10 тому (не знаю як зараз) бомж в Іспанії, котрий мав собаку, отримував достатню допомогу від держави на собаку, щоб жити самому і блохастого прокормити..класно, нє?