Відповідь: Юридичні квартирні питання Роз"єднати їх можна не лише при бажанні, але обов"язково за згоди усіх співввласників. Швидше за все питання розділення вам доведеться вирішувати у судовому порядку. Можете подати клопотання про чіткий розподіл - скільки м кв. вам належить і у якій з кімнат. Якщо у вам належить більша частка у якійсь із кімнат, а решту родичі не бажають вам продати, суд може примусово зобов"язати їх це зробити. Для цього є спеціальна процедура.
Відповідь: Юридичні квартирні питання при продажі нерухомості чи необхідно у податкову нести декларацію про доходи і, відповідно, копію квитанції про сплату мита? якщо так - то куди, у Львові? і чи є можливість ті док-и переслати, чи фіз. листом, чи можливо є бланки у ел. формі?
Відповідь: Юридичні квартирні питання Цікавить, чи є закон, який дозволяє виписати людини з квартири, котра багато років не проживає в цій квартирі і платить комунальні?
Відповідь: Юридичні квартирні питання не знаю,чи є закон, але наша сусідка чоловіка виписувала без нього-той багато років Італії, вони розлучились, то вона брала свідків-сусідів, була комісія з ЖЕКу і виписали
Відповідь: Юридичні квартирні питання дуже цікаво. Дівчата, хто розуміється на тому, напишіть в пп. Послуги можу оплатити)))
Відповідь: Юридичні квартирні питання Моя свекруха проживає в трьохкімнатній квартирі (приблизно 63 кв.м.) 20 років, але ця квартира не приватизована(там прописано троє). Чоловік тільки зараз про це дізнався і вирішив, що треба приватизувати. Що для цього потрібно і скільки це зараз коштує? Підскажіть будь ласка...
Відповідь: Юридичні квартирні питання Головний квартиронаймач замовляє в БТІ техпаспорт на приватизацію, (тут головне щоб не було розбіжностей в площі, самовільного перепланування), далі в ЖЕКу - берете довідку форми 4 на приватизацію, з цими документами а також з капіями паспортів усіх прописаних, йдете у відділ приватизації вашого району в районній адміністрації. Коштує це приблизно 220 гр
Відповідь: Юридичні квартирні питання то ж різні речі...людини немає але вона платить.....в другому випадку я так розумію чоловік не допомагав у оплаті квартири
Відповідь: Юридичні квартирні питання Чи може особа, яка була прописана в цій квартирі, потім виписалась і недавно знову прописалась там, стати основним власником квартири після приватизації, не будучи головним квартировинаймачем? Чи власником стає головний квартировинаймач? Ще нам казали (не дуже свідомі в цьому люди) що приватизація зараз коштує 8000 грн...
Відповідь: Юридичні квартирні питання Ойой як тєжко... Співвласниками будуть особи, які були прописані в квартирі на момент приватизації і звернулись із відповідною заявою до відділу приватизації. Головний квартиронаймач - особа, вказана в довідці про склад сімії, коротше - той, на кого оформлені рахунки про сплату комун. послуг. Інші прописані - члені сімії наймача. Після приватизації - наймачі стають співвласниками квартири. ---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 13:06 ---------- Звідки інфа? Сама послуга приватизації для фіз осіб 220 грн, а виготовлення техпаспорта - це до БТІ, їх цін нажаль незнаю.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Якщо людина є співвласником, то мабуть таки не можна. Сподіваюсь... Бо чоловікові належить 1/2 квартири, але проживає там його сестра. Комунальні платить вона, оскільки сама з чоловіком там і живе. 10 років тому свекор виписав свекруху з квартири , оскільки вона там не проживала на той час вже 4 роки. Виписував перед тим як мав приватизовувати квартиру, не хотів щоб вона мала там частку.
Відповідь: Юридичні квартирні питання співласність і прописка - різні речі. Можна бути власником і не бути прописаним. Без згоди всіх співласників не можна виписувати чи прописувати нових людей у квартиру/хату. Якщо людина є власником, то вона може взагалі не з'являтись у свою власність, а от коли особа лише прописана, то якщо там не з'являтись 6 місяців, то цю людину можна спокійно виписувати, оскільки місцем проживанням вважається місце, де особа проживає 6 місяців. Проте є дуже хитрі особи, які один раз за ті пів року з'являються і їх уже на законних підставах не випишеш
Відповідь: Юридичні квартирні питання свекруха півроку тому приватизовувала, казала заплатила біля 1000грн. (офіційні і неофіційні платежі)
Відповідь: Юридичні квартирні питання Підкажіть будь ласка. Чи може квартира буде без прописаних в ній людей. І що тоді міняється в квартплаті, якщо раніше там було прописано троє осіб. Щоб виписати дітей і прописати за новою адресою, що потрібно? Достантньо згоди батька і власника чи там теж треба в опікунську раду ще йти?
Відповідь: Юридичні квартирні питання Може. В опікунську раду не потрібно йти.Ви ж не продаєте квартиру, де прописані діти. Достатньо згоди батька. Якщо батько прописаний у іншому місці, то потрібно буде довідку із його ЖЕКу.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Буду просити Вашої допомоги. Ми живемо в особняку, до якого здійснили самовільну добудову - точніше прибудували ще 1 кімнату і 2-ий поверх. Цього року поміняли систему опалення (з конвекторів на парове), тобто і у старих кімнатах і в новій, другий поверх ще не чіпаємо. Тому потрібно обов"язково виготовити новий газовий проект. А для цього в газову службу треба надати технічний паспорт, якого у нас звісно нема (є ще старий). Щоб узаконити добудову треба купу грошей, часу і т.д. Чи можна звернутися в БТІ, щоб виробили нам тільки техпаспорт, а ми вже потім потроху все узаконювати?
Відповідь: Юридичні квартирні питання в комунальних послугах може помінятися хіба у тому випадку, якщо немає встановлених лічильників. Якщо немає прописаних людей, то можна написати заяву у ЖЕК, і тоді буде оплачуватися лише квартпалата ( тобто вона не змінюється)+ центральне опалення . Не враховуватиметься вода, газ. Якщо є лічильники, то не змінюється нічого. Ну і за телефон,звісно, оплачується, щоб зберігався номер.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Ми також зробили добудову, правда без 2 поверху. Коли прийшли в газову кантору вимагали новий технічний паспорт в якого в нас ще не має, чоловік підійшов до керівника який підписує заяви на зміну опалення переговорив, він підписав. Ми надали план з детальними розмірами які самі намалювали і нам виготовили нові технічні умови, от на днях маємо знову йти в газову.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Мене цікавить таке. Чоловік, який є 100 % власником квартири, хоче подарувати третину цієї квартири дочці, а третину - цивільній дружині. Чи повинна буде дружина сплачувати 5% податку? (фактично ж вона йому і не родичка, бо офіційного штампу немає). І взагалі, як відбувається ця процедура? В нотаріуса оформляється договір дарування чи якось по-іншому? Дякую.