Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? Мому мужу сьогодні теж поставили цей діагноз. Лікар зразу каже під ніж. Але я читала, що можна вправити. Тепер будем йти до іншого лікаря. А то цей на питання: "А як нарахунок вправити?" Відповів: А Ви вже пробували? КАпец, то пацієнт сам собі має вправляти. Хто стикався з цією проблемою?
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? Вправляти, звичайно, можна (тільки ні в якому разі не самому). Але при першому ж напруженні м'язів, навіть при звичайному кашлі, грижа знову вилізе, хіба що постійно носити протигрижовий пупковий бандаж. Операція є двох видів: або просто натягують тканини і вшивають грижевий отвір, або вставляють спеціальну сіточку ( це набагато ефективніше). В дітей до 3-5 років пупкові грижі часто проходять самостійно, "закриваються". В дорослих, на жаль, цього не відбувається.
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? Чоловіку робили таку операцію 3 роки тому, то зараз і не помітно шраму. Я б радили з тим не затягувати, бо грижа може збільшуватись, а ще гірше - защемити. То дуже швидка процедура, чоловіку робили пів години і під місцевим наркозом.
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? мій чоловік про операцію й чути не хоче. Він від слова грижа мліє вже. Та й робота у нього така, що зараз пік сезону. КАже, як маю вмерти то вмру((((я вже не знаю, як з ним говорити. Буду за руку вести до іншого хірурга. А скільки часу після операції треба лежати, не працювати? і які рекомендації давали Вашому чоловіку після операції?
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? Я теж свого водила до хірурга, бо він все відтягував. А післяопераційний період тривав не довго, на 5 день він був вдома і потім їздили знімати шви. Вже годину після операції розмовляв по телефону і працював на комп'ютері. А після операції не можна було піднімати важкого і чоловік займався боротьбою, то треба було припинити тренування.
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? оце так, недовго.. У мене під час вагітності з"явилася пупкова грижа, малесенька кулька біля пупа, я на неї і уваги не звертала. Але оце після хвороби, коли довго і сильно кашлялось, вона стала в три рази більша. маю паніку страшну. Вона не турбує мене зовсім, розумію що треба йти долікаря, але так боюсь операції, що аж руки трусяться. І 5 днів в стаціонарі- це довго, і півгодини операції це теж дуууже багато.
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? В мене грижа з народження, колись батьки боялись оперувати, і зараз вона мені заважає дуже. Особливо пару останніх років, по-перше, деформуеться живіт, така гулька величенька, по-друге, часті болі, особливо після сміху, кашлю, по-третє, коли була вагітна, то було купа прогнозів, що лише кесарев, і ще може защемити і тому подібне. Слава Богу, обійшлось, народила сама. І моє дитя народилось з грижею, то ми зразу почали приймати міри, клеїли пластирь, 4 рази, хоча багато є відгуків що не допомагає, але нам допомогло і я рада. А я ото чекаю, думаю, може друге дитятко народжу протягом 5 років, і обовязково прооперую, тим більше кажуть процедура не складна. Данков О.В. мені радив спеціаліста в цій області, кому потрібно напишу в ПП, маю збережений контакт, може якраз щось Вам порадить
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? Хтось пробував масаж, чи компреси якісь? ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ---------- Ви з нею ходите навіть з болючою? То мене трохи тішить, бо зразу подумалось про операцію. Якщо можна з нею жити- то добре)).
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? Ну це не так вже і часто, може раз на місяць буває. Жити можна, але навіщо. Хочу гарний живіт, а не гулю над пупом, причому її і через одяг видно)
Відповідь: Як боротись з пупковою грижею? Тут все залежить від лікаря. В мене в дитини була грижа після народження , були в чотирьох лікарів, і кожен говорив по-іншому. Нам потрібно було заклеювати пластирьом (на два тижні), то один казав щоб ми самі то робили, інший казав щоб навіть і не думали то чіпати. Але всі однозначно сказали, що вправляти вийде тільки до одного року життя, далі немає сенсу тільки операція.
Минуло 5 років )) Грижа 9 років, з часу вагітності, не турбувала до минулої весни. Перше защемлення, навесні, закінчилося вправленням. лікар дуже наполегливо рекомендував прооперуватися планово. Але дочекалася конкретного защемлення(( Ворогу не побажаю, болі неймовірні, блювота, пронос - зашкалювали. Ургентно прооперували, операція 20 хвилин, епідуральна анестезія, в суботу зробили у понеділок вдома. Дуже раджу, у кого є така проблема, робити планову операцію, не чекати . Так, це страшно Але переваги: при плановій ставлять сітку, що убезпечує, в більшості випадків, від повтору грижевого утвору. При швидкій- не ставлять. Є ризик некрозу кишки, тоді операція проходить не 20 хв, а дві години, з серйозними обмеженнями в раціоні, післяоперативна терапія серйозна, фуфу Не натерпитесь того жаху від сильного защемлення, це дууже неприємно(( Будьте здорові і уважні
У мене грижа появилась після другої вагітності, і ось через 3 роки я її позбулась. Мала велику грижу (2*1,5) ставили сітку, під загальним наркозом. В стаціонарі пробула 2 дні і додому. Вдома і стіни лікують. Все пройшло Ок, вже навіть видно здалеку що пуп буде гарненький