Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. ...і для більшості жінок цей заголовок - чиста правда. Скопіюю тут свій запис із інстаграму, бо варто, щоб про це було відомо усім.

  Головне, як завжди, те, чого не видно - білизна. Понад 80% жінок не знають свого справжнього розміру бра і носять всюдисущий 75В, тоді як від допасування білизни залежить комфорт рухів, здоровий кровообіг і вигляд всього одягу.

  Білизна має міцно "обіймати" під грудьми, бути відчутною, а не висіти млявим пояском - для багатьох це означає обвід 70 або навіть 65, а не 75.

  Місток між чашками не повинен втискатися в тіло - цю проблему вирішує крій з "низьким" з'єднанням plunge, а не звичний half-cup.

  Якщо у ваших околицях немає магазину з консультантками bra-fitting, свій розмір можна визначити за допомогою сантиметрової стрічки і онлайн-калькулятора, наприклад, www.sophisticatedpair.com/bra-size-calculator/

  Вибирайте білизняні фірми, які продукують широкий спектр розмірів - у них краща посадка і різні варіанти крою тої ж моделі (британці Panache, Gossard, Pour Moi, Freya, Curvy Kate, польські Ewa Michalak, OnlyHer, німецька Fräulein Annie). Якщо вам відомі українські фірми з пристойною розмірною сіткою, поділіться.

  Коли розмір відомий, білизну можна замовляти (набагато дешевше) онлайн, мій перевірений продавець-аутлет на ebay - lingerieoutletstore

  Перед покупкою можна підглянути, як виглядає конкретна модель ліфу на саме вашому розмірі бюсту, на "живих" фотографіях на bratabase.com або польському порталі balkonetka (на балконетці для цього потрібна реєстрація).

  Правильно добрана білизна - це далеко не нудні жовто-тілесні бра, я зробила коротку підбірку фото, щоб переконати вас у цьому.

  Тематичні сторінки про допасування білизни дадуть відповіді на всі запитання, публікують рецензії і заздалегідь показують нові колекції, моя улюблена - польська Stanikomania!
  Roxie, Clementina, Blondo4ka та 8 іншим подобається це.