З Новим Роком

Published by олюся_зі_львова in the blog Блог олюся_зі_львова. Перегляди: 467

Знову 31 грудня, я не вважаю його святом- просто дата в календарі, ще одна можливість переглянути своє життя і подякувати Богу за всі Його милості. Для мене цей рік почався в лікарні, Господь дав мене можливість переглянути різні сторони мого життя, роздумати над моїми з Ним відносинами, а ще я мала можливість пересвідчитися, як багато маю друзів, які підтримали нашу сім"ю у важкий період. Ще у цьому році з Божою допомогою я зробила важливий крок- перейшла на нову роботу, в цьому році мій синок пішов до школи- і тепер я мама трьох школяриків. А ще, я знову почала писати вірші... вже давно, майже 10 років не писала... :)
Дякую всім друзям, близьким, колегам, які були поряд протягом цього року, але найбільше- нашому Господу, без Якого цей рік я б не пережила.
Перегортаю цю сторінку, хочу залишити в минулому всі образи, переживання, хвороби,- і сподіватися на все світле і хороше, вірити, що з Богом- не може бути інкаше, бо Він хоче для нас тільки найкращого.
Всіх нас із новою сторінкою- новим роком, сподіваюся, він буде роком нових планів, нових вершин, нових перемог, хай усім нам щастить ! Віри нам, надії і багато любові! :girl_claping::heart::give_rose:
Shashynichka, mamvasulka, Lemeshchuk та 8 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment