Самостійна подорож до Чорногорії. Частина 2: Міста і житло

Published by galagala in the blog Блог galagala. Перегляди: 393

Звернутися до туроператора, що займається Балканським напрямком, аби знайти житло в Чорногорії – здається, найлегший спосіб. Проте, як і в першій частині розповіді, де ми говорили про те, як дістати Чорногорії, не шукаємо легких шляхів. Натомість ми намагаємося знайти найкращі варіанти подорожі за найнижчою ціною.

Звичайно, ми “пройшлися” і туристичними агентствами, аби отримати максимум інформації. Так, місця на віллах були, але на тих, що коштують в два рази дорожче середньої ціни на житло в Чорногорії. Так, це центр міста, але до його історичної частини декілька кілометрів. Так, двісті метрів від пляжу, це не так і далеко, але коли долаєш їх крутим схилом або тисячею сходинок, прогулянка до моря і, що важливіше – від нього, може перетворитися на дуже довгий похід.

[​IMG]
Пальмовий парк в Херцег-Новому

А що як ви не хочете жити в туристичній Будві в розпал сезону, а прагнете обрати автентичніше місто і “спокійніші” дати? Наприклад, неподалік від кордону з Хорватією і Боснією та Герцеговиною (аби при нагоді поїхати туди на екскурсію). Що як вам хочеться відчути місцевий колорит, побувати там, де місцевих більше ніж туристів, а не навпаки?

Таким чином ми перебрали всі варіанти в декількох містах, що пропонували нам туристичні агенти, і вирішили не зупинятися на жодному.

Варто сказати, що на той момент ми були впевнені, що в Чорногорії все більш-менш пристойне житло коштує дуже дорого, а селитись в безпосередній близькості до моря, щастить лише обраним. Але варто зазирнути глибше, дізнатися більше про міста Чорногорії, як одразу все стає на свої місця.

Далі читайте тут...
You need to be logged in to comment